809 Shares 2670 views

Nikolai Lebedev Reżyseria: filmografia, życiorys, życie osobiste

Nikolai Lebedev reżyserii – człowieka, którego dziennikarze mianem rosyjskiego Hitchcocka. Publiczność jest znany z takich projektów filmowych jak „Wilczarz w Grey Dogs”, „gwiazda”, „Legenda №17». Chory świat kina we wczesnym dzieciństwie, ten człowiek jest mu wierna przez całe życie. Zmień tylko gatunki, współpracuje z Master: thrillerów, dramat, fantasy. Co jeszcze o nim wiadomo?

Nikolai Lebedev Reżyseria: dzieciństwo

Future „Russian Hitchcock” urodził się w listopadzie 1966 roku, jego rodzinne miasto jest Kiszyniowie. Rodzice chłopca nie miało związku ze światem kina, jego matka pracowała jako ekonomista, działalności zawodowej ojca były związane z wojskiem. Nikolai Lebedev przyszły reżyser w wczesnym dzieciństwie uwielbiał oglądać filmy, marząc o chwili, gdy zaczyna ich tworzenia. Rodzice myśleli zainteresowanie dziecka niepoważne, ale przedstawił go na 10. rocznicę aparatu. Mniej więcej w tym wieku, napisał swój pierwszy scenariusz.

Nic więc dziwnego, VGIK – studenci, którzy próbowali stać dyrektora Nikolai Lebedev, otrzymał certyfikat. Niestety, jego próba nie powiodła się. Wtedy młody człowiek wszedł Uniwersytet Kiszyniów ma do zaoferowania na Wydziale Dziennikarstwa. Wybór nie był przypadkowy, w ten sposób zamierza pozbyć się nadmiernej nieśmiałości, który uniemożliwił mu w życiu.

Pierwsze sukcesy

Po ukończeniu studiów, przyszły dyrektor Nikolai Lebedev znowu przypomniał sobie sen. Druga próba była udany podbój VGIK. Prowadzący narzędzia Lebedev wspominał później jako jeden z najzdolniejszych i najbardziej utalentowany z jego uczniów.

Short „Overnight. Friday „który stał za próbą Mikołaja w piśmie” – bardzo straszny film, krytycy, o których mowa w kategorii psychologicznego horroru. Główny bohater – dziewczyna, tajemnicze siły wpisane w innym świecie. będzie musiał zmierzyć się z długim martwą matkę, jej narzeczony, popełnił samobójstwo, inni ludzie z jego przeszłości, która już nie istnieje. Taśma otrzymała znakomite recenzje, który dał Lebedev pewności siebie.

Pierwszy film fabularny

Nikolai Lebedev – reżyser, który musiał ciężko pracować, aby stworzyć pierwszy pełnometrażowy film. Scenariusz że kapitan zamierza wykorzystać przedstawiciele wytwórni filmowych znalazł się niepowodzeniem. Nicholas pomógł słynny kolega – Valeri Todorovski, zapewnić mu możliwość pracy z Gorkiego Film Studio.

„Wąż Wiosna” – horror, który mieści się w małym miasteczku. Spokojne miasto jest niezgodny serię przerażających morderstw, sprawca oblicza bohaterów. Budżet był mały, ale Lebiediew umiejętności umarza tę lukę. Na czele maestro poprowadził ludzi, koncentrując się na ich psychologii. Również starannie zaprojektowany prowincję temat, którego życie starał się pokazać „matowy”.

najlepsze projekty filmowe

Interesują kapitana i tematu wojny, do którego zdecydowała się włączyć w jego drugiej taśmie Nikolai Lebedev reżysera. Filmografia Gwiazda nabyła projekt filmowy „The Star”, który wiele przewidywaną awarię, wierząc, że nie był zainteresowany w masie. W rezultacie obraz przedstawiony jego twórca jest nie tylko dużo fanów, ale również nagrody państwowe, podał do niego bezpośrednio przez prezydenta Federacji Rosyjskiej. Reżyser mówi o filmie „Star” jako hołd pamięci dzielnych bohaterów, który zmarł w trakcie walki z wrogami.

Nikolai Lebedev – reżyser, który przyciąga i fantasy gatunek. Dowodem na to jest jego utworzenie „Wilczarz of Grey Dogs”, którego fabuła jest pobierana ze znanych dzieł Maria Semenova. Co ciekawe, poprzednia adaptacja powieści próbuje strzelać innych ludzi, ale mają problemy z budżetu, a praca nie została zakończona. Scenariusz został napisany przez samego reżysera, kiedy to został stworzony, szukał pomocy u autora „Wilczarz”. Krytycy uważali, że doskonała maestro udało się ożywić atmosferę dawnych Słowian.

Należy zauważyć, a film „The Legend №17», którego głównym bohaterem był słynny hokeista Valery Kharlamov. Twórca taśmie opisuje go jako historię transformacji młodego faceta w prawdziwym człowieku, o silnej woli charakter.

Życie „za kulisami”

Bynajmniej nie wszystkie pytania dziennikarzy zgodził się odpowiedzieć na słynne Nikolai Lebedev. Reżyser, którego prywatne życie pozostaje tajemnicą – tak znany jest fanom. Wybrany Maitre wiele lat temu była dziewczyna o imieniu Irene, który jest znany tylko, że jej zawód nie ma nic wspólnego ze światem kina. To ciekawe, że w jego 49 lat słynnego reżysera nie ma dzieci.

Nikolai Lebedev – reżyser, którego prywatne życie jest mniej wartościowe niż ulubionego pracy. Jednak kapitan nie zapomnieć o reszcie. Jednym z jego głównym hobby od kilku lat podróżują. Nicholas mówi o sobie jako o człowieku, który przebył pół świata i zamierza zobaczyć drugie. Fani utalentowanego filmowca miłe zaskoczenie – „załoga”. W tym roku dochodzi nowy projekt filmowy, zwany