337 Shares 5982 views

Bolero dla dziewczynek – proste i bardzo skuteczne!

Każda matka chce jej córka wyglądała odparcia. Miłość do dziecka przejawia się w opiece nad każdym momencie swojego życia, a jego ubrania właśnie jest ważnym aspektem, tworząc małą księżniczkę rozumienie piękna. Ponadto małe panie są bardzo wybredne, a wybór ubrań dla rodziców zamienia się w prawdziwego posiłku – dziewczyna chce wyglądać dobrze i nie będzie podobny do rówieśników, a wybór modeli w sklepach jest ograniczona. W tym przypadku, można zwrócić uwagę na różnego rodzaju ubrania, które można łatwo zrobić własną – to kwestia indywidualności będą dokładnie rozwiązany. Ponadto proces tworzenia prostego odzież jest oszczędny, możliwe jest, aby zaangażować dziecko i że będzie poszerzyć swoje horyzonty i nauczyć się wiele, potrzebne w przyszłości.


Oferta zadowolić trochę fashionistas, wiązanie Bolero dla dziewczynek – tak zwany krótki zhaketik pozbawiony klamrami. Bolero dla dziewczynek będzie wspaniały dodatek do pięknej sukni. W przypadku, gdy dziecko jest twórczy charakter – śpiewa i tańczy na scenie, Bolero dla dziewczynek związane mama zapewni dodatkową usługę do małej aktorki, dając scenicznego wizerunku indywidualność, elegancji i wyrafinowania. W tym scenariuszu wydajność córki jest zobowiązany przestrzegać najwyższe wyniki, a dziecko otrzyma zasłużoną pochwałę. Ażurowe bolerko dla dziewczynek jest wielkim darem, który nie pozostawi obojętnym żadnego małą księżniczkę.

Zatem, instrukcja jak wiązać Bolero dla dziewczynek:

 1. Po pierwsze, trzeba usunąć pomiary dziewczyny, które są wymagane do stworzenia wzorca. Obwód klatki piersiowej mierzony, a także określa długość produktu, która jest mnożona przez 2.
 2. Na papierze Dolna opóźnione segment, którego długość jest równa połowie obwodu klatki piersiowej, a następnie dodano do każdej krawędzi 14 cm (w tulei). Wreszcie szerokość Bolero dla dziewczynek.
 3. Prostopadłej do szerokości, ułożona na każdym boku długości równej długości linii powrotnej z ramienia do biodra (lub długości produktu pomnożona przez 2), a następnie dodano jeszcze 10 cm. (W przypadku klapy).
 4. Przędzy odbywa się wielkość próbki 10 * 10 cm. Trzeba wykonać dowolny wzór lub gumką, liczba pętli musi być parzysta. Według wzoru obliczono dla liczby pętli Bolero długości i szerokości torów. Wykorzystuje próbkę wzoru.
 5. Na szprychach rekrutowani wymaganą liczbę pętli. Dzianie jest wykonywane, początkowych i końcowych rzędów pętli krawędzi. Pętla ta będzie służyć jako dodatek szew w przyszłości. Szydełka pierwsze 8cm oraz 12cm obok tkaniny zużyte igły №4. Pozostałe druty wykonane №3 lub 3,5.
 6. W przypadku gdy Bolero dla dziewczynek, zdecydowano się dziać elastyczna 2 * 2, a następnie pierwszym rzędzie powinno się dziać w następujący sposób: 1 z przodu, 2 * backstitches, 2 twarzy, a następnie powtórzyć od *, kończąc – 1 pętla z przodu.
 7. Do drugiej serii, a wszystkie nieparzyste: 1 pętli źle, dziania twarzy – twarzy, kordonek – szmer, do końca rzędu – 1 Błędna pętli.
 8. W ostatnim wierszu trzeba robić na drutach trochę słabsza. Ma to zapewnić, że nawet w przypadku zamknięcia pętli napięty, tu kilka możliwości, aby rozciągnąć krawędzi.
 9. Pętle są zamknięte, ale nie dokręcone. Wynik powinien być prostokątem, który z kolei nie może się skrzywić. Pozycje powiązane trzeba posiekać na wzór i lekko żelazko parowe.
 10. Tkanina walcowane w połowie długości, a jego boki są szyte. Szew powinien rozpocząć się od dolnej części artykułu, aby pozostawić szczeliny do rąk.
 11. Jedną z połówek produktu okazuje się – tak ukształtowany kołnierz. Kołnierz trzeba trochę primetnut do tyłu.
 12. Aby wykonać wykończenie bolero dla dziewczynek, konieczne jest, aby rozwiązać ten wątek z niewłaściwej strony i związać krawędź wzór za pomocą haka. Począwszy od drugiego rzędu należy dodawać stopniowo ilość Sc i kolumny, a następnie krawędź będzie bardziej soczysty.
 13. Jeszcze nie mogą związać tkaniny szyte na szprychach. W tym przypadku można użyć dowolnego wzoru, wykazują znakomite. Po związaniu jest kompletny, bolerko jest uszyte, nie zapominając zostawić otwór na rękach.