500 Shares 2986 views

Buty „Francesco Donnie” – jakość i piękno

Buty „Francesco Donnie” – marka jest dość znany dzisiaj. Różni się on stylowe wzornictwo, wysoką jakość i stosunkowo niska cena. Buty zaprojektowane „Franchesko Donni” dla mężczyzn i kobiet. Ogromna gama pozwala klientowi łatwo wybrać dla siebie dokładnie to, czego potrzebują.

Buty "Francesco" Donnie. rosyjski jakość

Buty „Francesco Donnie” pierwszy pojawił się pod koniec 2002 roku. Firma była w stanie rozprzestrzeniać się bardzo szybko znaczną liczbę sklepów na całym terytorium Rosji i krajach WNP. Popularność buty „Francesco Donnie” od razu zdobył po prostu świetne. Firma ta przyczyniła się do ożywienia produkcji obuwia w naszym kraju.

Marka drugi nie lubi. Jest on przedstawiony w siedmiu różnych kolekcjach. Zakłady produkcji są teraz w Rosji, Brazylii, Portugalii, Włoch, Azji Południowo-Wschodniej.

Kolekcje

Zatem, męskie, buty damskie „Francesco Donnie” zachwyca swoją różnorodnością. Pierwsza kolekcja wykonana jest w Briańsk. Został on zaprojektowany dla maksymalnej wygody konsumentów. Podczas produkcji przy użyciu naturalnych materiałów wysokiej jakości (futro i skóry). Buty zaprojektowane specjalnie dla potrzeb narodu rosyjskiego, pod klimatu kraju.

Drugi zbiór jest również produkowany w Rosji, w mieście Taldom. Charakteryzuje się jego styl młodzieży i jakości, przeznaczone do długości noszenia.

Następne dwa Azji zbiór różnych materiałów elastycznych, oryginalny kształt, różne kolory. Buty, to jest bardzo wygodne, a jednocześnie niedrogi.

Kolekcja włoskiej „Ma Belle” jest pełna wdzięku, elegancji i wyrafinowania. W skrócie, buty dla prawdziwych smakoszy. Jest też kolekcja stworzona przez koprodukcji Włoch i Hiszpanii. Łączy on w sobie doskonałość technologii i niezrównanej projektu europejskiego.

Brazylijczyk jest zbiorem pięknie oddaje pewną łatwość w ogóle, w pełni oddaje ducha tego kraju.

sieci sklepów

Zatem, wielu fanów może pochwalić „Francesco Donnie”. Obuwie Moskwa i inne duże miasta otrzymał szeroki zakres. Do chwili obecnej sieć liczy ponad dwa tysiące sklepów i ponad trzy tysiące modeli. Są one przeznaczone dla każdej pory roku, okazji lub nastroju. Aktualizowany zbiór prawie co miesiąc. W ten sposób firma dba o swoich klientów i wspiera jej wizerunku.

wszelkiego rodzaju rabatów, promocji, bonusów są regularnie w sklepach. nawet specjalny klub przeznaczony dla stałych klientów, którzy mogą zacząć od wypełniania kwestionariusza. To otwiera wiele horyzontów nabywców. Karty rabatowe, certyfikaty na prezent różnych wyznań – wszystko ta firma ma przyjemność zaoferować swoim klientom.

opinie klientów

W ogóle, tak wielu są zalety spółki „Francesco Donnie”. Obuwie otrzymuje bardzo pozytywne recenzje. Praktycznie każdy klient zwraca uwagę na fakt, że modele te są wysokiej jakości, stylowe i niedrogie. Niewielka różnica jest zauważalna tylko w zależności od kraju pochodzenia.

Zaznajomieni z tej nabywców marka lat. A jeśli wcześniej zakres obejmuje tylko proste i łatwe w użyciu codzienne buty, ale dziś firma prezentuje ogromną różnorodność oryginalnych ciekawych modeli.

W skrócie, to sieć handlowa sklepów jednomarkowych oferować konsumentom idealne męskie i damskie buty. Od końca 2005 roku tendencja do restyling i rebrandingu została zaplanowana na rynku mody. Fakt, że gusta konsumentów zmieniły się znacząco, a w decyzji o organizacji i styl, nowe trendy sklep projektowych. W związku z tym już zaktualizowane wiele sklepów zostało otwarte w 2006 roku.

Zarząd Spółki w rozwój swoich zbiorach kilka podstawowych przepisów. Ma ona stać się najbardziej popularnym Rosyjska marka obuwia. Firma stara się zaspokoić jak najwięcej gustów i wymagań szerokim segmencie rynku. „Francesco Donnie” posiada unikalne kolekcje z niepowtarzalnym stylu. Są one łatwo rozpoznawalne wśród ogromnej gamy współczesnych marek obuwniczych. Wykorzystywane w produkcji wyrobów z materiałów wysokiej jakości, co pozwala na to, aby służyć przez długi czas.