661 Shares 9217 views

Alexander Denisowa biografia i filmy

Dziś pokażemy, kto jest Alexander Denisowa. Jego biografia, a także najważniejsze filmy zostaną omówione poniżej. Mówimy o sowieckiej Białorusi, aktor teatralny i filmowy. Urodził się w 1944 roku, 5 maja, w regionie Samara (Borskoye).

biografia

Denisow Aleksander Pietrowicz – aktor, który studiował w Teatrze Białoruskiej i Art Institute. Studia ukończył w 1968 roku. Od 1967 roku aktor w Teatrze białoruskiego Janki Kupały. Stał się popularny na początku lat osiemdziesiątych, kiedy grałem rolę Humajun – charakter cyklu „Państwo granicy”. Od 1990 roku mieszka w Stanach Zjednoczonych.

wyróżnieniem

Alexander Denisowa znalazł zaszczytne artystę Republiki Białoruskiej. Odznaczony Nagrodą Państwową ZSRR w 1985 roku. Otrzymałem tę nagrodę za rolę Dugin, grał w grę o nazwie „zwykły”, inscenizacji produktu Alekseya Dudareva.

Filmografia

Alexander Denisowa – aktor, który zagrał w obrazie Basil w krótkim filmie „Zamówienie” w 1971 roku. W 1972 roku brał udział w jednym z odcinków obrazu „na ulicy bez końca.” W 1973 roku wylądował roli Andrew Geiko w filmie „ogień”. W 1974 roku brał udział w filmie „Biały Circle”. W tym samym roku pojawił się taśmy „czoła bez boki”, w którym grał Midshipman Vakulenchuka. W 1976 roku zagrał w „zadaj sobie pytanie:” filmu. Następne wcielenie w Ivan Bespalov do malowania „To jest gra.”

Następna praca – film „linoskoczek”, w którym pojawi się aktor w obrazie Wiktor Wołkow. Alexander Denisowa odgrywa szypra w filmie „Eralashny locie” w 1977 roku. Ponadto, rola dowódcy czerwonej odbiera Liholetova w filmie „To właśnie w Kokand”. W 1978 roku zagrała w filmie „Altunin decyduje”. Pobiera rolę Andrei Barkalina w "The Fifth Season". Następna praca – film „Harmonogram pojutrze”, w którym aktor odgrywa nauczyciel matematyki Oleg Pawłowicz.

W 1979 roku wystąpił w roli rzymskiego Poliszczuk w filmie „Wait kontakcie.” Pojawia się w przebraniu początkującego aktora Nikitin w filmie „Good Deal”. Bierze udział w filmowaniu obrazu „Zepsute Sky”. w filmie „Państwo granicy” w 1980 roku, gra Ivan Trofimovich Gamayunov. Następna rola – Anton ziemianka partyzantów – „Od Bugu do Wisły” bohaterem malarstwa

Zachowywał się w krótkim filmie „Wszystkie pieniądze z portfela.” W 1981 roku opublikował filmowy „sprzedał śmiech” z jego udziałem. w „Ivan” film w 1982 roku w roli pierwszego sekretarza komitetu powiatowego KPZR. W 1983 roku zagrała w Zhurba obrazu na obraz „Went czwarty rok wojny.” Obraz komentatora politycznego pojawia się w filmowej spektaklu „zatyukali apostoła”. zagrała w „Come Free” malarstwa w 1984 roku. hosta pojawia się almanach „klinika” w obrazie. Dostaje rolę dowódcy brygady w filmie „The Story of perkusisty”.

Alexander Denisowa w 1985 został wycofany w postaci hierarchii w filmie „kontra”. Następna rola – Przewodniczący Jegor Danilych kołchoz w filmie „The Great Adventure”. Aleksander Fedorowicz odgrywa w filmie „Happy Anniversary oczekiwania.” Pobiera rolę szefa sztabu w filmie „Kocham cię bardziej niż życie.” W 1987 roku wziął udział w filmie obrazie „Change of Fate”. „Piotruś Pan” pirata odgrywa w filmie.

W 1988 roku, wydaje się, Zhibul w filmie „Czy wszechświat.” Praca nad obrazem „Kill the Dragon”. Dostaje rolę starszych w „zwykłej” film-performance Dugin jest. W 1989 roku, ekrany z obrazu „nie móc”, w którym aktor odgrywa wodza rozbójnika. W 1990 roku wziął udział w filmie „Człowiek w czerni” Wołgi”. Dostaje rolę w filmie „Czarna Dolina”. W 2000 roku zagrała w serialu „stałe”. W 2008 roku zagrał w filmie „Na plecach czarnego kota”. To była jego ostatnia praca w kinie.

Działki

Alexander Denisowa wziął udział w filmie „Nie odejść”. Akcja filmu rozgrywa się w królestwie Abidoniya. Wiele lat temu, miejscowy król i jego narzeczona umarła. Od tego czasu na tronie dominuje Theodore – byłego pułkownika, miłośnik i znawca koni, jak również jego żona Flora. W rzeczywistości kraj jest rządzony przez hrabiego Daville i jego żony Ottilia, która jest siostrą królowej. Dzięki ich wysiłkom, każdy bunt jest tłumione w państwie. Księżniczka Albina – córką królowej – marzy o tym, aby poślubić księcia. Więc chce uciec od monotonii życia. W pałacu dla niej jedyna firma była Patrick – niemy poeta. Jest absolwentem Queen, który stracił rodziców w dzieciństwie. Patrick Albin kochać i nie ukrywa tego. Ona nie bierze go poważnie z powodu milczenia i pochodzenia szlacheckiego.