777 Shares 7485 views

Jak otworzyć port 25565 dla Minecraft na Windows 7

Internet – ogromna przestrzeń wirtualna, która łączy całą ludzkość i dać szansę na postęp szybkie kroki, aby przejść dalej. Dzięki niemu mamy wiele możliwości do aktywnego uczenia się przez doświadczenie i rozwoju osobistego. Każdy z nas może mieć własne strony internetowe, stron społecznościowych, blogów i robić wiele innych rzeczy. Z Internetu, staliśmy się mądrzejsi, bardziej zaawansowane i nadal będzie aktywny do poprawy tej sytuacji. Ale z postępu przychodzi wiele niuansów, które czasami mogą wbić osoby z koleiny lub plątaniny. Tutaj Internet odgrywa główną rolę, czy raczej, modem, przez które, w rzeczywistości, przejdź do sieci wirtualnej.

Nuance jest to, że wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z istnienia różnych portów w modemie (router), który zapewnia stabilną komunikację z użytkownikami lub serwerów. A coraz więcej ludzi zaczyna się zastanawiać, jak otworzyć porty 25565, 11155, 016732, i tak dalej. D. Z powodu tego artykułu, każdy użytkownik będzie mógł przyjrzeć się tej kwestii i zdobyć niezbędną wiedzę, aby osobiście zająć się tym problemem, a następnie rozwiązywania. Zwłaszcza artykuł przydatne dla tych, którzy lubią bawić się w gry w sieci, jako podstawowej zasady otwarcia mogą być wykorzystywane do absolutnie każdego portu.

Co jest port?

Zanim jednak odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób otworzyć 25565 portu, konieczne jest, aby zrozumieć istotę tej koncepcji. Tak więc, port – jest obowiązkowym elementem routera, który jest swego rodzaju bramą do połączenia z Internetem. Jeśli jest zamknięty, oznacza to, że użytkownicy nie mogą przyłączyć się do ciebie z danych strumieniowych. Jeśli po prostu korzystać z Internetu, to nie ma nic złego, ale jeśli chcesz dołączyć do serwera z niezależnym transferu danych lub grać z przyjacielem w sieci, to nie jest problem, ponieważ dane nie mogą być uzyskane poprzez zamkniętym porcie. Dlatego otwarty port 25565 koniecznością, w przeciwnym razie po prostu nie będzie w stanie grać na przykład w „Maynkraft”.

Co to za gra?

W Internecie istnieje ogromna przestrzeń ilości rozmaitych projektów gier, które są nie tylko interesujące, ale także pozwalają na zabawę z przyjaciółmi. „Maynkraft” – najbardziej popularna gra, oparta na platformie wielu użytkowników, to można go odtworzyć, i trzeba się z przyjaciółmi. Jak otworzyć port 25565 dla Minecraft? Należy najpierw zrozumieć, dlaczego to 25565, a nie innych. Fakt, że każdy program, serwer, a gra ma swój własny, unikalny port, który pozwala skonfigurować router dla streamingu. Ten zbiór liczb – jest oficjalnym portem grze „Maynkraft”, więc jesteśmy w rzeczywistości, kładą nacisk na jej temat.

Co to jest w tej grze?

Jak otworzyć port 25565 dla Minecraft? Aby to zrobić, należy dokładnie zapoznać się z dalszymi instrukcjami, które będziemy oferować Państwu. Ale jest to niezbędne, aby zapewnić, że kwestia ta nie jest całkiem w porządku. Dlatego, aby uniknąć nieporozumień, będziemy badać dalej na pytanie, w jaki sposób otworzyć 25565 portu na Windows 7. Więc pytanie jest bardziej poprawne i zrozumiałe, nie ma potrzeby martwić się o system operacyjny: metody, które zostaną omówione później, będzie idealny dla każdego systemu operacyjnego.

Sposoby otwierania portu

Jak otworzyć port 25565 dla Minecraft na Windows 7? Można to zrobić na kilka sposobów, a każdy na swój sposób jest skuteczny. Najprostszym rozwiązaniem jest użycie specjalnych programów, które pozwalają automatycznie robić to, co jest konieczne, trzeba otworzyć określonego portu. Można odwołać się do specjalistów od danego dostawcy, ich obowiązki obejmują świadczenie usług technicznych do klienta za darmo, więc nie krępuj się powiedzieć im o tym. Ale jeśli chcesz, osoba do zrozumienia wszystkim, że taka opcja jest dostępna, najważniejsze – spokojnie zbadać wszelkie niezbędne instrukcje i wykonaj następujące kroki ostrożnie. Następnie przyjrzymy się każdej metody osobno i szczegółowo, więc można go używać i uzyskać pożądany rezultat.

Przydatne programy

Tak więc, aby rozpocząć, być może, jest to bardzo prosta metoda, która zapewnia niemal 100% wynik. Nie jest tajemnicą, że nowoczesne osiedle oprogramowanie pozwala na tworzenie wszechstronnych narzędzi, aby ułatwić pewne procesy. Na przykład, wiele osób interesuje się jak otworzyć portu 25565. Okazuje się, aby ułatwić wystarczy pobrać program o nazwie Simple Port Forwarding i określić niezbędne ustawienia.

Tak więc, po masz oprogramowanie do ich dyspozycji (za darmo, można użyć w tygodniu, a następnie konieczne jest kupić), byłaby wymagana instalacja i proces konfiguracji. Ułatwiają wystarczy pojechać do pola użytkowego własny model routera, należy sprawdzić kompatybilność i określić port, który chcesz otworzyć. Następnie trzeba wpisać swój adres IP i określ dodatkowe wymagane informacje ustawień internetowych, które można znaleźć w umowie z dostawcą. Następnie trzeba poczekać na program, aby dokonać niezbędnych zmian, a następnie ponownie uruchom komputer. To wszystko, co trzeba wiedzieć, w zakresie korzystania z tego narzędzia. Całkiem proste, prawda? Ale jest jeden mały zły chwila. Program działa tylko z domyślnymi ustawieniami routera, który jest z tymi, którzy mają regularny nazwę użytkownika i hasło by się zalogować do routera. Jeśli zmieniono hasła lub nie z operatorem, program po prostu nie być w stanie wejść do routera i dokonać niezbędnych manipulacji. Jest to jedyne ograniczenie, które mogą zakłócić swoje plany dotyczące konfigurowania.

Pomoc ekspertów

Jak otworzyć port 25565 dla Minecraft z pomocy specjalistów? To bardzo proste, wystarczy mieć na ręku kontrakt z ISP, który daje moc prawną w zakresie wymogów służby. zobowiązania techniczne ustawienia routera są w gestii specjalistów dostawcy. Dlatego wystarczy zastosować się do biura firmy i domagają się, aby te ustawienia. Jednak, aby upewnić się, że wszyscy również przeczytać umowę i sprawdzić samych obowiązków dostawców. Metoda ta jest skuteczna i niezawodna, jeśli firma, która świadczy usługi na rzecz podłączenia do Internetu, nie rozpoczyna się wydostać z sytuacji i kwestionowanie tej usługi. W tym przypadku można po prostu wypowiedzieć umowę w miejscu z nich i skorzystać z oferty innych firm, które na pewno nie odmówi ci w tym.

tryb ręczny

Jak otworzyć port „Maynkraft 25565” ze swoim routerem? Tutaj konieczne jest majstrować, bo musimy być w stanie skonfigurować urządzenie. Postępując naszymi instrukcjami, będzie w stanie odnieść sukces. Tak, należy zacząć od tego, co trzeba znać adres IP routera. Można to zrobić za pośrednictwem wiersza polecenia i zapytania ipconfig. Pozwoli to uzyskać wszystkie niezbędne informacje odnoszące się do routera i ISP. Następnie wpisz w przeglądarce routera IP, aby dostać się do ustawień. Zostanie poproszony o nazwę użytkownika i hasło, trzeba wprowadzić domyślne admin na obu liniach. Jeśli hasło nie pasuje, to należy sprawdzić w dokumentacji urządzenia, gdzie dane wskazują obowiązkowe.

Gdy dojdziesz do ustawień routera, przejdź do zakładki Port Forwarding. Należy kliknąć na nowej pozycji, a następnie wypełnij listy ustawień. Do tego trzeba, aby dowiedzieć się adres IP routera (który jest już znany), serwer dostawcy IP i numer portu, który chcesz otworzyć (w tym przypadku 25565) zrobić. Nie zapomnij zaznaczyć typ serwera TCP. Na koniec warto zapisać te ustawienia, klikając przycisk Zapisz i zamknij router. można ponownie uruchomić komputer. Po tym, można zauważyć, że port jest otwarty i gotowy do użycia.

Jak sprawdzić urządzenie

Aby sprawdzić port, można użyć specjalnego programu Tungle. Konieczne jest, aby zainstalować i zarejestrować się w niej. Kiedy zacznie, trzeba przejść do „Ustawienia” – „Opcje”. Tam znajdziesz opis przedmiotu portu z przycisku „Check”. Korzystając z tej funkcji, można zobaczyć, że port jest otwarty, czy nie. Jeśli odpowiedź brzmi nie, konieczne jest, po raz kolejny wszystko dokładnie sprawdzić i skorygować złe chwile. Na pewno gdzieś odrobaczone błąd, nie pozwalając nam uzyskać pożądany rezultat.

inicjatywa ta jest niebezpieczna?

Gdy wszystkie opcje są zdemontowane, to pozostaje czysta i bezpieczna zrobić, aby taką operację. Żadna z metod nie wspomina nic konkretnego. W sytuacji, gdy trzeba dowiedzieć się, jak otworzyć 25565 portów, router oferuje tylko najbardziej skuteczną opcję, eksperci są synonimem niezawodności, a program zapewnia najprostszy sposób. Ale co z bezpieczeństwem i konsekwencje? Niestety, prawdopodobieństwo uzyskania problemy i usterki nadal.

Gdy port jest otwarty, oznacza to swobodny przepływ danych, które nie są kontrolowane, a więc komputer może wprowadzić szereg wirusów, malware i spyware. Konsekwencją wpływu tych narzędzi są znane wszystkim. Aby uniknąć problemów, wystarczy na komputerze zaktualizowane nowoczesnej antivirusnik, który nie pozwala na podejmowanie komputerów ataku. Doskonałym rozwiązaniem jest „Kaspersky Anti-Virus”, jak to ma kilka poziomów ochrony, które nie łamią żadnego hakera. Nie mniej godna alternatywa – „Avast”.

potencjalne problemy

To wszystko, co trzeba wiedzieć o tym, jak otworzyć portu 25565. Aby uzyskać instrukcje, zalecenia – to wszystko pomoże Ci zrealizować swoje pomysły. Jeśli chodzi o problemy, które mogą być, ale tylko z jednego powodu. Jeśli nie można przejść do ustawień routera z powodu błędnego wprowadzenia hasła, ale na pewno jego poprawności i mieć pod ręką dowód, że jest konieczne, aby stwierdzić, że hasło zostało zmienione przez ISP w celu zapewnienia realizacji instalacji. Nie powinno się go winić za to, ponieważ taki krok jest uzasadnione. Ale jeśli bardzo chcesz, możesz wymagać podania hasła i wykonać konfigurację. Chociaż dlaczego to zrobić, jeśli, na przykład, może odnosić się do tych samych specjalistów, że osobiście otwarty port. W ogóle, do ciebie, wszystkie niezbędne informacje i przesłuchy otrzymać, to pozostaje tylko podjąć decyzję w sprawie procedury.