673 Shares 5358 views

Kamienie Libra: pokój i światło z samej natury

Elegancki, wychowany i dyplomatyczny Waga raczej zwracać uwagę na występach wszystkie aspekty życia, począwszy od relacji między ludźmi i najbardziej skomplikowanych pojęć filozoficznych. To dlatego, że waga nie może być obojętny wobec wszystkiego, co piękne i harmonijne, aw pewnych okresach życia często umieścić powyżej zewnętrzny wewnętrzny. Od atrakcyjnej pani urodzeń i wspaniałych stron, ci ludzie są szalenie utalentowany we wszystkim, co jest konieczne, aby pokazać poczucie miary, mierzy zdolność do równowagi różnych stron. Jakie są kamienie o Libra najlepiej pasować?


malachit

Nawet nasi przodkowie Malachit był znany jako magicznego kamienia, spełniający życzenia. Jasne, czyste ludzie Pomaga w niemal wszystkich wysiłków, aby przynieść szczęście. Bardziej biżuteria z malachitu dokonać jego właściciel bardzo celowe. Niesamowite gem pomaga odkryć i rozwijać twórcze i innych umiejętności, aby realizować wszystkie pomysły. Mówiąc o kamieniach do Libra, trzeba też powiedzieć, że malachit przyciągnąć do swojego właściciela mnóstwo nowych przyjaciół i znajomych – zarówno dobre i złe, i dlatego warto bliżej przyjrzeć się jego otoczeniu. Jednak najważniejsze tutaj – nie nadużywać możliwości kamienne, a on przyniesie ci tylko pozytywne. Ponadto, malachit pomaga rozwijać umiejętności komunikacyjne, daje niepowtarzalny urok, elokwencji i życzliwość.

charoit

Przede wszystkim, ten kamień jest znany z tego, że jego jedynymi depozyty na świecie znajduje się w Rosji – bardziej niż gdziekolwiek indziej tak nie jest. Mineralne bogate fioletowe barwy obudzić w mądrości i duchowym wyroku, zapisuje zbiór błędów i strat. Umieszczony w domu rysunek Charoite pozwalają rodzina utrzymać miłość i zrozumienie, i pamiątka na pulpicie przyciągnie wiele nowych pomysłów i inspiracji twórczych.

Rubellite (turmalin)

Istnieje wiele odcieni turmalinu, a te kamienie są odpowiednie dla Libra jest najlepszy. Czerwony symbolizuje energię pasji, aw szczególności zaleca się, aby przedstawiciele silniejszej płci. Zielone rubellites stanie przyciągnąć bogactwo i dobrobyt. Jednakże, osoby powyżej 35 lat do noszenia zielonych kamieni nie jest konieczne, ponieważ będą one znacznie ochłodzić namiętność w związku. A przede wszystkim Tourmalines odpowiednich typów kreacji – mogą być wykorzystywane w celu uzyskania uznania i sukcesów w dziedzinie sztuki.

chryzolit

Te kamienie są dla Libra jest również bardzo dobra: pomagają pozbyć się obaw i napięcia nerwowego, chroni przed złymi snami i inspirować duszę spokoju.

szafir

Często określane jako „kamień duszy”, jest on najlepiej dostosowany do Libra, pomaga im budować relacje z innymi i rozwijać się duchowo.

beryl

Chcesz wiedzieć, co kamień znak Libra jest odpowiedzialny za inteligencję i wszystko, co jest związane z myślenia? Poczuj swobodę wyboru beryl. To on sprawia, że umysł ostrzejszy i przyspiesza procesy myślowe.

Dodatkowo można zakupić kamieniem ametyst dla Libra (wszechstronny obrońca przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi), lapis lazuli (przynosi szczęście i pomaga właściciela do czynienia z własnych braków), Opal (chroni przed skrajnościami i pozwala na utrzymanie równowagi) lub akwamaryn (pomaga znaleźć wspólny język z ludźmi i utrzymać się w rękach nawet w najbardziej trudnych sytuacjach).