271 Shares 6983 views

płytki dywanowe: wybór i styling

płytka dywanowa jest modułowy dywan wytwarza się w postaci płytek 0,5h0,5 rozmiaru miernika według kryteriów normy. Niezwykle rzadkie różne rozmiary.


Początkowo płytka dywanowa zaprojektowany dla urządzeń kondygnacji biurowych teraz ten rodzaj pokrycia stała się bardzo popularna i jest w dzielnicy mieszkalnej. Zmiany te są związane z faktem, że istnieje wiele różnych odmian kolorów i struktury płytek. Projektanci jest naprawdę otworzył nieograniczone możliwości dla realizacji śmiałych pomysłów. Płytki bazowe wykonane z asfaltu, który jest wzmocniony włóknami szklanymi w kilku warstwach, które sprawia, że powłoka wytrzymała i elastyczna, pozwala mu pewnie leżeć na podłodze bez ruchu i owijania nawet pod obciążeniem mechanicznym.

płytka dywanowa posiada dobrze zdefiniowane korzyści. Pierwszym z nich jest stwierdzenie, że wiele opcji dostępnych tutaj. Ale taka nieruchomość modułowość pozwala zrealizować najbardziej śmiałych pomysłów – od prostego szachownicy do pewnych figur, które są wycinane z płytek o różnych odcieniach i kolorach. Ze względu na bazie bitumu grubości znacząco poprawia właściwości izolacji cieplnej i dźwiękowej. Takie płytki mogą być układane w pomieszczeniach o dużej wilgotności, a jej żywotność jest wystarczająco długi. Inną użyteczną cechą jest łatwość obsługi. Dzięki modułowości, można bez problemu wymienić odcinek płytkami, które ostatecznie tracą swoje właściwości. Jeśli to konieczne, można nawet oczyścić zanieczyszczoną powierzchnię poprzez usunięcie płytek. Wszystko to pozwala na zastosowanie powłoki jest dość długi czas.

Układanie płytek dywan prowadzi z minimalnymi stratami, gdyż strata jest tylko 0,5-2%, co jest uważane za wystarczająco mały wskaźnik. procesu układania nie jest szczególnie trudne, więc praca może być również wytwarzane oddzielnie.

Dość trudnym zadaniem jest, aby wybrać. W tym przypadku należy stosować się do zasad, które są zalecane do zakupu dywan. Ważne jest, aby spojrzeć na polach numer serii płytek tego samego koloru, aby uniknąć problemów podczas układania różnych pakietach. Na przykład, płytka dywanowa DOMO jest wysokiej jakości i doskonałej wydajności, więc można go bezpiecznie wybrać dla domu lub biura.

Powłoka powinna być nakładana na gładkiej, czystej, wstępnie przygotowaną powierzchnię podłogi, bez potrzeby podłoża. Podobnie jak w innych materiałów podłogowych, płytek dywanowych nie powinna być mniejsza niż jeden dzień, aby być w pokoju przed rozpoczęciem pracy z nim. W ten sposób dostosowuje się do poziomu wilgotności i temperatury. Zawsze zaczynaj od środka pomieszczenia, a następnie uzyskać znacznie mniej odpadów.

Płytki powinny być ułożone stos na bok, a następnie pokrywa będzie wyglądać jedną całość, i nie będzie kolidować z czyszczeniem.