449 Shares 5779 views

Dokonywanie dzieci wsuwa dłonie tips

Aby pozwolić dzieciom bawić się i spędzać wolny czas na ulicy, to lepiej, aby wyposażyć je za pełnoprawny kompleksu gier z różnego rodzaju urządzeń na świeżym powietrzu, które można zrobić samemu. Dokonywanie piękne i wygodne zjeżdżalniami dla dzieci własnymi rękami nie zajmie Ci dużo czasu, ale wynik na pewno ucieszą dzieci. Byliby szczęśliwi jeździć na tych jazd, aby zdobyć wielu przyjaciół i dzielenie się z nimi żywe wrażenia. Co więcej, taka platforma może być wyposażony zarówno w miejscu kraju, a na dziedzińcu domu wieżowiec.


Przed przystąpieniem do produkcji i montażu zjeżdżalni własnymi rękami, należy zdecydować, jaki rodzaj produktów będzie pasować najlepiej dla swojego dziecka. Suwak może być oddzielnym elementem, a można łączyć z domu dzieci lub część całego kompleksu gry. Ponadto Dziecięce zjeżdżalnie dla domków, z ich ręce wykonane, powinny być wybierane z uwzględnieniem wieku dzieci. Na przykład, dla bardzo młodych doskonałych preparatów modelowych gra, niskie i bezpieczne. Ale starsi faceci mają do smaku produktu więcej wymiarów, które będą wyposażone w wiele dodatkowych elementów do aktywnej zabawy.

Montaż różnych modeli slajdy z własnych rąk wymaga starannego doboru materiałów do ich produkcji. Konieczne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości i trwałe komponenty – to będzie zależeć bezpieczeństwo swoich dzieci. Należy również sporządzić projekt wstępny projektu, w wyniku których zostaną podjęte wszystkie parametry przyszłych produktów pod uwagę, takich jak wysokość i szerokość, odległość między szczeblami drabiny i jej nachylenie. Również ważnym czynnikiem jest konstrukcja szyn dodatkowych urządzeń, górna platforma jest również zaleca się załączyć poręczy (plastik lub drewno).

Jako materiały do produkcji preparatów z ich dłonie najczęściej wykorzystywane kawałki drewna i sklejki. Istotne jest to, że wszystkie elementy przyszłego projektu były solidne, sekcja drewna krzyż musi być mniejsza niż centymetr średnicy. Podstawą budowy lepszej perspektywie prętów metalowych. Gratki dla zjeżdżalniami dla dzieci można kupić w marketach budowlanych. Zazwyczaj te elementy wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci. może chcesz zbudować rampę, aby ślizgać się niezależnie. Na tej podstawie jest pożądane wielkości arkusza z płyty wiórowej, która jest w osłonie z linoleum lepszego poślizgu. Powłoka ta jest najlepiej zabezpieczona śrubami.

Innym ważnym punktem zespołu obiektów zabaw dla dzieci – jest bezpieczeństwo elementu mocującego. Miej oko na fakt, że części powierzchni nie został wystające główki gwoździ, śrub lub wkrętów. Drewniane elementy konstrukcyjne mają być szlifowane i owinięte lakieru ochronnego być całkowicie gładka, bez nierównych krawędzi i nieprawidłowości.