447 Shares 8311 views

Możemy znaleźć odpowiedź na pytanie: „Jak pozbyć się trądziku na noc”

Z pewnością każdy człowiek jako nastolatek w obliczu problemu jak trądzik. Szczególnie obraźliwe, kiedy następnego dnia, aby być ważnym wydarzeniem, a następnie jako traf by wyskoczyła znienawidzonego „przyjaciela”.


W tym przypadku bardzo istotne jest pytanie, w jaki sposób pozbyć się trądziku na noc? Na szczęście istnieją proste sposoby, aby rozwiązać ten problem.

Przydatne narzędzia w walce z trądzikiem

Na przykład, dobrym pomocnikiem w tym przypadku jest lód, który szybko uporać się z trądzikiem. Należy owinięty w ściereczkę i stosuje się do obszaru skóry zaczerwienionej przez pół minuty. Procedura ta musi być wykonywana wielokrotnie, w godzinach porannych, można zapomnieć o trądziku. Cały sekret tkwi w tym, że lód ściąga pory i natychmiast łagodzi stany zapalne, a ponadto przyczynia się do szybkiego oczyszczenia. Można zapytać: „Jak się pozbyć trądziku noc, gdy nie ma lodu na ręce?”

Po prostu, nie jest rozwiązaniem tutaj. Można użyć regularnych pasta do zębów, które powinny być stosowane do bolesnego obszaru i pozostawić do wyschnięcia. Wiadomym jest, że pasta mięta wysusza trądzik szybciej niż jakakolwiek inna.

trądzik twarzy

Wielu ludzi zadaje pytanie: „Jak leczyć trądzik na twarzy, kiedy pojawił się w brodzie lub na nosie” W takiej sytuacji, jak to możliwe pomaga sok z cytryny, który jest prawie zawsze w zasięgu ręki. Możemy powiedzieć z pełnym przekonaniem, że następnego dnia rano nie będzie musiał się zastanawiać , jak szybko pozbyć się wyprysków na twarzy, ponieważ metoda ta jest bardzo prosta i szybka.

Tradycyjne przepisy w walce z trądzikiem

Dodatkowo, Anti-Acne Maska jest bardzo dobra, z cynamonem i miodem. Sposób stosowania są następujące: niewielka ilość miód zmieszano z cynamonem i powoli wcierać w skórę. W godzinach porannych, zmyć nasze mieszanki wody, możliwe jest, aby nie myśleć o jak pozbyć się trądziku na noc. Ta metoda nie tylko skutecznie pozbyć się trądziku, ale również nawilżają skórę. Istnieją inne receptury tradycyjnej medycyny, które pomogą uporać się z trądzikiem. Na przykład, nie jest tajemnicą, że białko jaja ma właściwości przeciwzapalne i jest dobrze wyschnie pryszcze. Konieczne jest, aby wziąć jajka, oddzielić białka i nasmarować im niezbędnej skórę. Jeśli w domu masz aloes, jest możliwe, aby skorzystać z cudownych właściwości tej rośliny w walce z trądzikiem. W tym celu bierzemy liści aloesu, możemy podzielić ją na pół i wyodrębnić sok wytrzeć bolesny obszar. Należy zauważyć, że metoda ta jest bardzo skuteczna, szybko usuwa zaczerwienienia i trądzik nie pozostawia żadnych śladów.

Jeżeli nadal nie znaleźli sposób, że nie szczędzili cię od bolesnej kwestii jak pozbyć się trądziku na noc, można zaproponować inną metodę. W tym celu musimy ogórka i miodu. Wykorzystując czyste mieszaniny ogórka Tarka uzyskać, do którego dodaje się łyżeczkę miodu. Po tym, należy natychmiast podjąć maść do obszaru problemowego. Byłbyś zaskoczony, ale dobre asystentów z trądzikiem są ząbki czosnku. Przygotowuje je do następnego kompres. Take czosnek, możemy go nacisnąć. Przed zastosowaniem masy włóknistej czosnek, śmietana smarowania skóry dziecka. Potem jego twarz pokryta gazą, a następnie kładziemy naszą czosnek kompres. Efektem tego będzie oszałamiający.