383 Shares 1990 views

Dane Uniflex

Podczas prac remontowo-budowlanych, należy zadbać hydroizolacji. Sposób ten zapobiega przenikaniu wilgoci do pomieszczenia, chroniąc w ten sposób ściankę i podstawę. Prawidłowo dobrane materiały hydroizolacyjne może znacznie zwiększyć żywotność budynku. W tym artykule dowiemy się wszystkie funkcje i specyfikacje Uniflex, które, nawiasem mówiąc niedawno pojawiła się na rynku krajowym i dowiedzieć się, czy warto pozyskiwania.


Właściwości i składu

Pokrycie dachu Uniflex jest uniwersalne narzędzie konstrukcja, która zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią, jak na założeniu, podczas układania fundamentu, a przy układaniu na dachu. Kompozycja Unifleks zawiera włókna szklane lub poliestrowe, które cienką folię z tworzywa sztucznego stosowane w celu zakończenia wytwarzania. Dzięki tej kompozycji, może być instalowane nie tylko w poziomie, ale również na powierzchniach pionowych. Poza uszczelniania „Uniflex” absolutnie nadaje się do każdego pomieszczenia oraz dowolną liczbę kondygnacji w każdym wieku.

zalety

Główną cechą tego materiału – wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dane Uniflex pozwolić mu działać w każdych warunkach pogodowych w każdej temperaturze. To nie ma znaczenia, jakie są warunki pogodowe będzie musiał przejść przez – 40-stopniowy upał i 30 stopni zimno. W każdym razie Uniflex zachowa swoje właściwości i doskonale chroni dom przed wilgocią. Ponadto, jego żywotność jest kilka dekad. Te i wiele innych specyfikacji Uniflex pozwalający na jej wykorzystanie w wielu krajach na całym świecie.

różnorodność materiału

Niewiele osób wie, ale Uniflex nadal podzielony na kilka klasyfikacji. Wśród nich są następujące:

  • Uniflex oznakowane "K". Ten materiał hydroizolacji mogą być wykorzystywane wyłącznie do zastosowań zewnętrznych. W takiej kompozycji obejmują UNIFLEX gruboziarnisty, folia (od strony przedniej) i, oczywiście, folii polietylenowej.
  • „P” materiału skarbowej. W przeciwieństwie do poprzedniego przykładu wykonania, aktywny Uniflex można stosować jako wewnętrzną izolacji. W odniesieniu do składu, praktycznie nie różni się od przykładu wykonania z marką „K”. Jedyne różnice w drobnych ziaren i obtaczania w nieobecności folii.

Gdzie kupić?

Pomimo faktu, że ta metoda uszczelniania jest „żółtodziobem” w rosyjskim rynku, można je kupić w prawie każdym sklepie sprzętu za rozsądną cenę.

wniosek

Jak widać, charakterystyka techniczna Uniflex zmuszony do zwrócenia uwagi na to, i wiele osób już czuł całą funkcjonalność materiału. Mówi się, że, w przeciwieństwie do bardziej popularnego pokrycia dachowego, Uniflex ma praktycznie żadnych wad, które wielokrotnie potwierdzone opinie. Żadna firma dziwnego nowoczesna konstrukcja Zaleca się stosowanie wodoodporny, nazywając go „złotym odkrycie stulecia”.