501 Shares 3405 views

Metalowa taśma – odpowiednie uziemienia

W celu zminimalizowania wpływu prądu elektrycznego, na przykład w wyniku uderzenia pioruna, stosowanie specjalnej taśmy metalowej galwanizowana lub ze stali nierdzewnej. Jest również stosowany jako piorunochron specjalnie przystosowanych obiektów i zmniejszyć ryzyko bieżącej ekspozycji dla ludzi, którzy mogą znajdować się w pobliżu urządzeń produkcyjnych przy ewentualnych usterek elektrycznych. Taki materiał jest wymagana jako ochrona różnych przewodów i kabli, w kompleksach mieszkalnych. Ponadto, taki pasek może być zastosowany do napięcia wyjściowego w linii. Pomaga to zwiększyć trwałość rur, a tym samym zmniejsza wpływ korozji.

Należy zauważyć, że taśma metalowa może być stosowany w celu zmniejszenia ryzyka porażenia prądem elektrycznym i usunąć zmęczenie występującą naturalnie. Aby to zrobić, to zbudować błędne koło dużego rozmiaru, który jest ustawiony w ziemi na głębokości 0,5 metra na całym obwodzie. Ze względu na powłoki taśmy metalowej z cynku lub ze stali zwiększa żywotność przez 30-50 lat.

Podczas korzystania z energii elektrycznej zawsze istnieje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji niebezpiecznych dla ludzi. Dlatego też, w celu uniknięcia problemów przy użyciu metalowej taśmy – niezawodne narzędzie do wykorzystania w prowadzeniu elektryczności w domach i w przemyśle. Uziemienie urządzenia w domu, z wyjątkiem pasa, należy zakupić panel dystrybucji zasilania, uziemienia, przewody i urządzenia elektryczne.

Ponadto, taśma metalowa nie może być stosowany do uziemienia, gdy naturalny uziemienia odbywa się w domu, pod względem bezpieczeństwa: rur wodnych budowy ramki (z metalu), ale jeśli są w kontakcie z ziemią, a także rur studni. W przypadku stosowania takich elektrod naturalnej ziemi muszą posiadać szczególną wylotu, mianowicie w szczególny kabel uziemiający do budowy elektrycznego opony. Łokieć połączone za pomocą śrub lub spawania.

Do urządzenia uziemiającego należy najpierw do kopania rowu, która przebiega od powierzchni obiektu do osiągnięcia specjalnych miejscach pochylni. W miejscu wykopu obwodu będzie miało formę trójkąta przy każdym wierzchołku, który jest niezbędny do wiercenia studni o głębokości trzech metrów. Następnie założyć taśmę ze stali nierdzewnej lub cynkowane i młotkiem prętów stalowych. Następnie cała struktura jest pokryta warstwą ekstrahuje gleby, która powinna być wolna od zanieczyszczeń i gruzu. W celu zmniejszenia rezystancji obwodu, jest jeszcze przyłączony do ogrodzenia metalu lub wsporników. Spawy są pokryte farbą bitumiczną, aby zapobiec korozji.

I wreszcie, jeśli powietrze z linii przesyłowej do domu odbyła prąd trójfazowy, a następnie stosuje się nie tylko do listwy uziemienia, ale także dodatkowy środek – przewód neutralny na wejściu do panelu zasilania. To urządzenie jest obowiązkowe przymocowany do obwodu uziemienia. Bardzo wygodny i ekonomiczny pod względem pieniędzy, aby zrobić kontur jest na etapie układania systemu fundacja lub odwadniania.