141 Shares 3934 views

Jak zostać wegetarianinem na dobre

Większość ludzi na świecie wierzy, że trudne słowo „wegetarianin” pochodzi od angielskiego „warzywa warzywo”, czyli „warzywo”. Sami zwolennicy pokarmów roślinnych uwierzyć, że nazwa społeczeństwie dał łacińskiego „vegetus”, co tłumaczy się jako „wesoły, pełen energii.” Ten ostatni, być może bliższe prawdy, ponieważ wegetarianizm istniała tysiące lat temu na Ziemi długo przed robią Brytyjczyków. Dla przekonań ideologicznych go do dnia dzisiejszego jest koniecznością dla buddystów, hinduistów, dżinistów.


Ale w rzeczywistości, oba tłumaczenia są poprawne, ponieważ, z jednej strony, wegetarian – ci, którzy jedzą tylko pokarmy roślinne, czyli owoce i warzywa, z drugiej strony, ci ludzie są zawsze wesoły, pełen siły i energii. W sprawiedliwości należy dodać, że oprócz wegetarianie roślinnego żywności na stole znajdują się jajka, pieczarki, ser, śmietanę i inne produkty mleczne. Ci, którzy nie korzystają i są nazywane wegan. Zasada wegańska oparta jest bardziej na zasadach moralnych niż jakikolwiek inny, ponieważ są one, oprócz pokarmu zwierzęcego, zostały usunięte z ich życia wszystkie elementy pochodzenia zwierzęcego, w tym odzieży ze skóry i futer naturalnych, buty, kołdry i poduszki z pierza. Nawet leki, które były testowane na zwierzętach, nie cieszyć.

Wegetarianie, oprócz względów ideologicznych, uważają, że wegetariański jest przydatne ze względów medycznych. Tak więc, zanim odpowie na pytanie „Jak zostać wegetarianinem?” Zobaczmy, dobrze, jeśli chcesz?

Najnowsze badania uczonych wymownie – Tak, powinniśmy. Według wielu badań, testów i analizy wykazały, że ludzie, którzy jedzą mięso i produkty mięsne, częściej niż ovoscheedy udaru leczenia, nadciśnienia, miażdżycy i innych chorób naczyniowych spowodowanych wprowadzeniem ich ciała z jedzeniem dla zwierząt dużych ilości cholesterolu , Rak one również kilkakrotnie częściej, ponieważ jego żołądek nie jest w stanie przetworzyć jedzenia zwierząt tak szybko, jak to od drapieżników. Chociaż kawałek wieprzowiny pójdzie z naszych ustach do otworu analnego, będzie dostarczać dużo ciała toksyn, które są bezpośrednią przyczyną raka. Warzywa i owoce w alokacji toksyny nie są zaangażowane.

Badania przyniosły szokujące wyniki wykazały, że stosowanie mięsa (po zażyciu alkoholu i palenie) jest jednym z pierwszych przyczyn wysokiej śmiertelności w krajach rozwiniętych.

Oznacza to, że korzyści płynące z wegetarianizmu jest oczywista. Nawet białko, które jest niezbędne dla naszego organizmu, jest możliwe do uzyskania z fasoli w wystarczających ilościach, i to nie gorzej niż zwierzę.

Więc zdecydowano. Od poniedziałku rozpocząć nowe życie, długi i szczęśliwy. Od czego zacząć? Jak zostać wegetarianinem bez bolesnej walki i samodzielnego tortur?

Jeśli zostanie podjęta decyzja świadomie, a nie „ponieważ ma ciotkę Sonya” lub „bo to jest modne i egzotycznych” oznacza ważny krok został zrobiony.

Teraz trzeba zdecydować, radykalnie zmienić menu jednorazowo lub stopniowo. Szybka metoda nadaje się tylko dla osób o silnej woli i nerwy ze stali i niewzruszonej wiary w poprawności dokonanego wyboru. Jednak zmuszeni uciekać się do niego, i tych, którzy, jak mówią, ale tak gorąco, czyli stają się niezbędne z przyczyn medycznych.

Jak szybko stać się wegetarianinem? Bardzo łatwe. Jeśli organizm jest używany do napełniania kiełbasy, kotlety i kotlety, a następnie został nagle przeniesiony do marchewki i ogórka z pietruszki, może zacząć się buntować. Przejawia się to w zawroty głowy, omdlenia, utraty snu, utrata apetytu, ogólne osłabienie. Drugi punkt – wegetariańskie jedzenie jest trawione szybko, więc głód często przeszkadza. Tutaj może być wskazane, aby mieć cierpliwość, odwagę, aby spróbować zrobić jego nowe menu tak różne, jak to możliwe. Dobrze zawsze mieć pod ręką nasiona lub orzechy. Po pierwsze, są one użyteczne. Po drugie, od poważnych myśli rozpraszających.

Dla większości z nas, łagodny sposób na przejście do nowego życia jest bardziej odpowiednie.

Jak zostać wegetarianinem wolno? Najlepiej jest usunąć z diety jednego naczynia mięsa po drugim. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wołowiny i baraniny. Wskazane jest, aby zastąpić je nowymi sałatek lub potraw warzywnych do nowej kuchni innego kraju. I poznawcze, i pożywne. Powoli staje się wegetarianinem, można go odwiedzić bez problemów, bo raz zjeść kawałek grill jest całkowicie dopuszczalne. Wszystkie takie same jutro jedzenie będzie w sam raz. Metoda ta jest dobra dla wszystkich i ma tylko jedną wadę – jeśli stale dać sobie odpusty, aby nie stać się wegetarianinem kiedykolwiek, tylko jego ciało bezskutecznie wyczerpać ograniczeń.