758 Shares 4490 views

Ludmiła Gurczenko: filmografia, życiorys, życie osobiste

Ludmiła Gurczenko … Lucy … Prawdziwy symbol radzieckiego i rosyjskiego popu. Niezrównana gwiazda, który miał sławę, uznanie widza, jego oklaski. Jego kariera jest pełna żywych ról aktorki, popularnych filmów, znanych piosenek, które spowodowane szczere widzowie kochają nawet po jej lewej: etap życia.

W drodze do chwały

Urodzony Ludmiła Gurczenko, którego filmografia obejmuje kilkanaście obrazów, ukazał się 12 listopada 1935 roku w Charkowie. Jej rodzice przed wojną pracował w Filharmonii Regionalnego played w parze, mama śpiewała, jego ojciec grał na akordeonie. Często miały one swoje córki do spektakli i koncertów, więc Lyudochku dzieciństwo spędził głównie za kulisami, były ściśle związane ze sztuką. W normalnych i równolegle do szkoły muzycznej Ludmiła poszedł po wojnie, a nawet stać się znany z talentów w swoim rodzinnym Charkowie, często przemawia do weteranów i jednostek wojskowych. Małe sukcesy Lyudochku nie przeszedł niezauważony przez publiczność widziała w jej przyszłego artysty.

W 1953 roku, pod koniec dziesięcioletniego, Ludmiła Gurczenko, kto kocha filmy ogromna publiczność, przeniósł się do Moskwy, gdzie wstąpił do Instytutu Sztuki Filmowej, na wydziale aktorstwa i zaczęła uczyć się od najlepszych nauczycieli Związku Radzieckiego. Ludmiła powodzeniem łączy studia z gry różne występy studenckich. Największe sukcesy jej prac stał dyplomowego spektaklu teatralnego „ketonowej i Kote Ludmiła”, który działał jako aktorka i piosenkarka w tym samym czasie.

Role Ludmiła Gurczenko

1956 został oznaczony przez Ludmila Markovna pierwszych ról w filmie „Serce znów bije”, „Droga Prawdy” i „Carnival Noc” Eldara Ryazanova, stale obecne w telewizji w święta Nowego Roku przez kilka dziesięcioleci. W tym filmie Ludmiła Gurczenko, filmografia, który odbył się udany start, grał główną rolę, natychmiast staje się ulubieńcem publiczności, a utwór „Pięć minut”, wykonywane przez nią wiele lat symbolizował nowy rok. Idealna dziewczyna Radziecki Lenochka Krylova został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność Radzieckiego.

Następnie na ekranach spośród filmu muzycznego „Dziewczyna z gitarą,” budować na sukcesie Ludmiła Gurczenko. Z piosenek tego filmu został nawet wydany oddzielny talerz.

Stojąca okres w karierze aktorki

Jednak ze względu na specyfikę radzieckiego przemysłu filmowego ogromna popularność ma niewielki wpływ na sytuację finansową słynnej aktorki, która, delikatnie mówiąc, był katastrofalny i pchnął młodą aktorkę do udziału w działaniu „halturki”. Trwało to długo, ponieważ Ludmiła Gurczenko prawdziwe prześladowania został umieszczony przez aktywne radzieckich figur dziennikarstwa. Pogarsza jej sytuację, a nawet praktycznie położyć kres karierze aktorki odmowa współpracy z KGB. Dziewczyna przypisane „kapitalistycznego podejścia do sztuki.” W pewnym momencie, Ludmiła nawet zaczął tracić lokalizację publiczności, ale w dalszym ciągu mimo wszystko w filmach więcej, głównie w małych rolach.

60 lat, najbardziej nieprzyjemne, prawie stagnacja okres w życiu aktorki, ukazał się „Weselu Bal'zaminova” gdzie Ludmiła Gurczenko, filmografia jest dość zróżnicowana i bogata, grał dziewczynę cameo jednej z dziewczynek, która klutz Balzaminov jego oko , W obrazie oczytany dziewczyną Kapochki z okrągłymi oczami i śmieszną fryzurą ona bezskutecznie stara się „split” Bal'zaminova.

Filmografia Ludmiła Gurczenko

W czarno-biały dramat oparty na powieści Iwana Kavaleridze Myrnogo „Poviya” Ludmiła Gurczenko, którego filmy były znane każdej Radzieckiego widza, wykonuje dramatyczną rolę dziewczynki, który trapił różnego rodzaju kłopoty.

W filmie dla dzieci „Matki”, nakręcony w 1976 roku „Mosfilm”, razem z Rumunów i Francuzów, Gurchenko zgadza się, aby zagrać w roli kozła. Podczas kręcenia tańczą na lodzie aktorki upadłem pod nogi clown Oleg Popow. Rezultat – skomplikowane złamanie, zagrożona aktorka nosi obcasy i pełną walking w ogóle. Dla reszty filmowanie Gurchenko spędził w gipsie i został odrestaurowany kilka lat po tak złożonego złamania.

W dramacie „Pięciu Wieczorów”, nakręcony Nikitoy Mihalkovym, Gurchenko, co zróżnicowane filmografię i kochany przez publiczność, kapitał odgrywa inteligentna kobieta, wychowana w powojennej Moskwie ulubionego siostrzeńca. Do czynienia z człowiekiem, po dawnej miłości swego życia, i oddzielone od niego przez wojnę, bohaterka spędza z nim pięć dni, w czasie których oni decydują, czy będą razem, czy będą one mogły współistnieć w czasie pokoju. Ten elegancki, spokojny, pełen dramatycznych pracach wielkiej aktorki.

Najważniejsze filmy

W „stacji przez dwa” aktorka Gurchenko odgrywa rolę kelnerki prowincjonalnego nieco bezczelny ale dość uroczy, która prowadzi sprawę z człowiekiem, oczekuje na proces za zabójstwo. Basilashvili i Gurchenko grać który pochodzi z najbardziej tragicznych i niewyjaśnionych okolicznościach miłości.

Role Ludmiła Gurczenko są zróżnicowane i ciekawe. udało mu się zwabić gwiazdy cały skali kraju w pozornie przeciętny film „Miłość i gołębie” Vladimir Menshov. Ludmiła Markovna hipochondryk grał rolę pani prowincjonalnego cieszy tajemnicę i duchowości. Podczas kręcenia scen Gurchenko kąpielowych unoszących się w temperaturze listopada wody morskiej w czasie, który był 14 stopni. Aktorka chętnie pozwalają costumers aby jej stroje krzykliwe, tabloid i bez smaku i niemal osobiście szyte wziąć pomponem, który w przypływie wściekłości będzie rozdarty Nadya.

Na scenie

Równolegle z kręcenia Ludmiła Gurczenko, które stanowią – ogromną liczbę nagród i wyróżnień, grał w przedstawieniach, jako stały aktorka moskiewskiego teatru „Sovremennik”, aktor Teatru Studio, brał udział w produkcjach Akademickiego Teatru Moskiewskiego Satyry, Teatr Czechowa i wykonywane regularnie w część Stowarzyszenia podręcznego koncert teatralny „State”.

Specjalne podziękowania dla muzycznej kreatywności aktorka, wydała kilka płyt i często wykonują na żywo. Z biegiem lat, Ludmiła Gurczenko szczęście pracować Boris Moiseyev, Toto Cutugno, grupę „Umaturman” i innych. Ponadto, aktorka z powodzeniem sprawdził się jako kompozytor, pisarz i reżyser (film „Motley Zmierzch”).

Ludmiła Gurczenko: miłość życia

Aktorka została oficjalnie żonaty sześć razy. Mężowie Gurchenko Ludmiła – znane osoby ze sfery sztuki: Wasilij Ordynsky – reżyser, Boris Andronikashvili – pisarz Aleksandr Fadiejew – aktor i syn słynnego pisarza, Iosif Kobzon – piosenkarka Konstantin Kuperveys – muzyk Siergiej Senin – producent. Z małżeństwa z Andronikashvili Ludmiła Gurczenko mają córkę Mariya Koroleva.

Z pierwszym mężem Basil Ordynsky Ludmiła spotkała w wieku 18 lat, student pierwszy kurs. Zaproszony pokazać szkiców młodych aktorów skierowane natychmiast zauważył szczupłą ładną dziewczynę i stracił głowę. Lucy zgodziła się wyjść za mąż, przeprowadziła się do męża w swoich mieszkaniach w stolicy i mieszkał w oczekiwaniu głównych ról, które miały iść do niej teraz po prawej stronie. W filmie „Człowiek rodzi się” Orda udziałem Lucy widział tylko jego, ale reżyser opinia nie pokrywa się z opinią Arts Council, a główną rolę dano innej aktorki – Olga BGAN. Gurchenko w tym filmie dostał tylko punktacji głównego bohatera.

Pierwsza rodzina sfrustrowany

Życie rodzinne Ludmiła Gurczenko głęboko rozczarowany nią, a także niezdolność męża do podejmowania właściwych decyzji dla żony ról w filmach, więc młoda żona złożyła pozew o rozwód. Rozwód był bardzo za kulisami, a także wesela, o którym niewiele było wiadomo. Ludmiła Gurczenko i nadal wykorzystywać swoje technologie przetestowane techniki – usunąć ze swojego życia niechcianych i nie użyteczne dla ludzi, w tym jej własnej córki, z których istnienia wielu nawet nie wiem. Mężowie Gurchenko Lyudmily zastąpić jeden po drugim: jeśli następny wybrany jeden nie spełniał jej oczekiwaniom, gwiazda małżonka natychmiast zerwał wszelkie kontakty z nim.

Mężowie, jeden po drugim

Z Boris Andronikashvili aktorki spotkały się w vgikovskogo jadalni i upuścił tacę na widok mężczyzny z jej marzeń: rasowy ciemne włosy, przystojny, która mogłaby tylko pomarzyć. Syn gruzińskiej księżniczki i słynnego pisarza Boris Pilniak stał się jej drugim mężem. Małżeństwo jako genialny para, owoc miłości, która była córką zazdrościł dookoła. dziewczynka urodziny, słaby i chorowity, młodzi rodzice natychmiast umieścić w rodzinie zastępczej Lyusin rodziców, a aktorka z Charkowa wrócił do Moskwy, aby kontynuować swoją błyskotliwą karierę. Podczas gdy ona pracowała jako wół roboczy, dając kilka koncertów dziennie, jej mąż wyszedł z innymi kobietami. Dowiedziawszy się od swoich znajomych o zmianach błogosławiony, Gurchenko natychmiast rozwiodła się z nim poprzez usunięcie z życia męża i życiu Maszy – ks.

Następny był aktorem Aleksandr Fadeev, który zagrał biesiadników życia rodzinnego i zazdrosny. Pewnego dnia, podczas gdy w pijackim zamroczeniu, strzela Lucy strzelbę myśliwską, a tym samym kładąc kres ich związku. Pierwsza klasa wzięła Masza już Iosif Kobzon – innego męża Ludmiła, szerząc swoje skrzydła nad nowym związku. Ale nie na długo.

Najdłuższy związek rodzinny

Najdłuższy małżeństwo – 19 lat – była Ludmiła Gurczenko był młody utalentowany pianista Konstantin Kuperveysom, jedyną osobą, której 14-letnia Masza zwany „tato”. A „Tato” w tym czasie wynosił 24 lat. Ludmiła zapoznał się z jej przyszłym mężem odbyła się na Festiwalu Filmowym w Moskwie: Gurchenko zaprosił młodzieńca do dubbingu w filmie, zrobił – na moje urodziny. Spacery w Moskwie. Miesiąc miodowy na Krymie. Kuperveys, który był młodszy niż 14 lat Ludmiła, stał się jej stałym akompaniatorem. Wspólnie przygotowali program zadowolić publiczność takie produkty telewizyjne takie jak „Songs of War” i „ulubione piosenki”.

Córka Ludmiła, uważając, aby nie kolidować z osobistego szczęścia matka wyszła za mąż, urodziła syna, Marka, który jest 17 lat zmarł z powodu przedawkowania. Ten smutek rodzina czuła wyrzuty Gurchenko córkę, która również miała żadnych stosunków szczęścia z Sergeem Seninym – matka nowego męża.

Ostatnią podróż: Gurchenko Lyudmily pogrzeb

Zima 2011 Ludmiła Gurczenko poślizgnęła się i złamała biodro. W wyniku złożonej operacji, jej zdrowia znacznie się pogorszył. Ludmiła nie była Markovna 30 marca 2011. Przyczyna śmierci – zatorowość płucna. Pogrzeb Gurchenko, która odbyła się w deszczowy dzień w kwietniu, z udziałem tysięcy fanów aktorki: nawet po jej śmierci, była w stanie zebrać fula. Ceremonia pogrzebowa towarzyszył tłumaczeniu materiału z filmu z udziałem Ludmiły i dźwięk jej piosenek. Pogrzeb Ludmiła Gurczenko była jej jedyna córka – Maria Koroleva, dowiedzieć się o śmierci matki od dziennikarzy. Dać swoje pożegnalne łuk aktorki przyszedł filmowcy ujawnić swój talent: Nikita Michałkow i Eldar Riazanow. Wraz ze śmiercią Ludmiła Gurczenko zakończył erę kina radzieckiego. Trumna z ciałem wielkiego aktorka została obniżona do gruntu pod salwy karabinów i rosyjskiego hymnu narodowego. Na cześć radzieckich gwiazd w całym kraju otwarto liczne tablice.