451 Shares 1886 views

Jak umieścić szelki w nowoczesnej stomatologii

Szelki – nowoczesne rozwiązanie do estetycznych problemów stomatologicznych. Z ich pomocą nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli mogą zdobyć upragnioną idealny uśmiech. Po tym wszystkim, krzywe zęby i zgryz może poważnie wpływać na zdrowie organizmu jako całości. W szczególnie ciężkich przypadkach pacjenci zmieniła kształt twarzy, problem zaczyna się z narządów trawiennych.

Ale przede wszystkim za szelki włączyć do celów estetycznych, ponieważ w dzisiejszym świecie, miły uśmiech może rozwiązać wiele. Tak, jak umieścić szelki, a co masz w twarz, jeśli zdecydujesz się naprawić gryza?

Najpierw trzeba zdecydować się na klinice i specjalisty. Usługa ta jest obecnie oferowany w bardzo wielu instytucjach medycznych. Ale ważne jest, aby wybrać naprawdę wysoko wykwalifikowanej lekarzem, który doradzi zbyt wiele, ale wszystkie niezbędne manipulacja jest wykonana w całości. Dlatego uważnie lokalnej kliniki, zebrać opinie przyjaciół i znajomych, aby wybrać odpowiedniego lekarza. Jest to pierwszy krok do sukcesu.

Na pierwszej wizyty lekarz musi sobie powiedzieć, jak umieścić szelki, aby ostrzec o możliwych konsekwencjach i poprosić o zgodę do wszystkich niezbędnych procedur. Potem musi nam powiedzieć o wszystkich istniejących rodzajów takich systemów i jak umieścić wsporniki w każdym przypadku. Wraz z lekarzem wybrać najlepszą opcję. Po tym, lekarz wykona odlew ze szczęki. Przed zainstalowaniem ochraniacze zębów i jamy ustnej muszą być podane w oryginalnej kolejności: brak próchnicy brakujących zębów, płytki nazębnej, kamienia i problemy z dziąsłami. Jeżeli istnienie takich problemów jak pytanie zadane szelki, nie byłoby odpowiednie dla ciebie.

Jeśli usta są w porządku, obsada jest szybkie ze specjalnym składzie i łopatki. Instalacja szelki trwa około dwóch godzin w każdej szczęce. W związku z tym postępowanie prowadzi się w dwóch etapach. Dla jednej recepcji jest wykonywane przez jedną jednostkę szczęki. Czasami zdarza się, że ze względu na charakter zgryzu jednoczesnej instalacji zachowanie po prostu nie może być. Przed uruchomieniem szelki na drugiej szczęki, trzeba czekać około trzech miesięcy.

Sama instalacja jest następująca procedura: usta odbywają się za pomocą specjalnych urządzeń, zainstalowanych w wyrzutnik śliny w ustach. Jest to pozycja początkowa w momencie instalacji. Nie bardzo wygodne, ale to jest całkiem możliwe, aby przetrwać. Lekarz przykleja szelki dla jednej do każdego zęba i umieścić poprzez ich łuku. System wspornik, od kosztów , które dzisiaj mogą być bardzo różne w różnych klinikach, po raz pierwszy wprowadza dyskomfort. Poczujesz nacisk na szczęki. Za pierwszym razem może być nawet ból. Ale stopniowo przyzwyczajać się do niego i przestać zauważać. Ale wszystkie uczucia czysto indywidualne, w zależności od sytuacji. Po raz pierwszy naruszenie dykcji pojawia się w niektórych przypadkach, jak również konieczność zmiany menu i przejść do puree, płatki i jogurty. Jeśli system jest pocierać błony śluzowej, lekarz da ci specjalny wosk do smarowania.

Kiedy nosi szelki ważne jest, aby starannie przestrzegać higieny jamy ustnej, czyste kawałki ujścia żywności regularnie po każdym odbiorze. W przeciwnym wypadku, korygowania kęs, znajdziesz inne problemy z zębami.