520 Shares 7257 views

Samochód Honda Elysion: dane techniczne i opinie

Należy zacząć od tego, że samochód jest Honda Elysion, właściwości techniczne, które zostaną przedstawione w naszym przeglądzie, waży około 2000 kg. . Jego wymiary zobaczyć 492h184h179 tego znaku – jasny przedstawiciel minivanów, które są emitowane przez spółki. W 2004 roku model ten został na sprzedaż. Każdy entuzjasta samochodów wie, że jeśli producent maszyny od Hondy, możemy nie martwić się o jego szybkiej transmisji danych. Istnieją jednak pewne problemy.

Ze względu na dużą konkurencję na rynku, japoński cud od wydania nie udało się wykonać, aby zrealizować plan. Niestety, Nissan i Toyota pod wieloma względami lepszy modelu Honda Elysion.

Kilka słów o producencie

Firma została założona już w 48. roku w Japonii. Soichiro Honda założył i kierował samochodem przyszłego lidera. Początkowo dezaprobaty rząd patrzy na globalnej orientacji firmy, jak to było ryzyko, że konkurencja ze strony Nissan, Toyota i Mitsubishi trafi na gospodarkę. Ale kierownictwo grupy z powodzeniem przetrwał presję ze strony rządu i nie są zgodne z jego prośbę. Po kryzysie z 1973 zakończony, samochody Honda stały się najbardziej sprzedawany w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach europejskich.

Krótki opis pojazdu

W celu wzmocnienia swojej pozycji w sprzedaży, firma zdecydowała się zwolnić minivan (L), który przeszedł wszelkie oczekiwania. Ciało ma drzwi skrzydłowe Design – przesuwne. Urządzenie jest wykonane w taki sposób, że ludzie siedzą w niej znajdują się następująco: 2-3-3. Dlatego oczywiste jest, że wszystkie miejsca 8. Jest to dość wygodne, i nie mogą jednak cieszyć.

drzwi tylne i bagażu (przesuwne) mają możliwość być podłączony do specjalnego urządzenia, które pozwala kontrolować je z daleka. To wyraźnie odróżnia model minivana Elysion od drugiego z tej samej firmy, który został wydany w Ameryce Północnej. Ten gatunek na przednie koła.

salon samochodowy

Wnętrze Długość -. 293h158h126 cm Honda Elysion (zdjęcie pokazuje cechy modelu) jest bezpośrednio 4D, które są rozmieszczone poprzecznie. Te, które nie należą do rzędu kierowcy są elektryczne, tak, siedząc za kierownicą, można je kontrolować. Maszyna jest wyposażona w kamery cofania, nawigacji i odtwarzacza.

Siedzenia pasażerów są komfortowe i wygodne, jak w drugim rzędzie, a po trzecie, istnieje możliwość regulacji ich wysokości. Ponadto fotele przeznaczone do długich podróży, więc nawet jeśli zasnąć w nich jakikolwiek dyskomfort nie nastąpi. Producent zadbał o funkcji składanego siedzenia (aby położyć większy ładunek). Jest możliwe, aby przenieść je, jeśli chcesz do przodu lub do tyłu. W zależności od roku, w drugim rzędzie jest 2 lub 3 miejsca.

Plusy Honda Elysion

Pierwszą rzeczą, która przyciąga właścicieli Eye – czując się zbyt odległy bliskości kół (choć zasada jest zupełnie taka sama rozszerzony). Jeśli wyjaśnienia w przystępnym językiem, kierowca czuje się podczas przesuwania położenia każdego koła. silnik samochodu jest tak imponująca, że pomimo dużych rozmiarów, to działa bardzo cicho.

Choć wnętrze jest przestronne, ale dla właścicieli takich znanych modeli jak Alphard (Toyota) i Elgrand (Nissan) może się wydawać nieco mały. Ale konieczne jest wzięcie pod uwagę, że podłoga Honda Elysion (a odpowiedzi często odnoszą się do tego aspektu) spadła niższa niż w wersji standardowej, więc wysokość kabiny wydaje się ogromna. Być może to jest to, co tworzy efekt przestronności.

Stojaki, które są zbyt masywne uczucie ograniczyć pustą przestrzeń w kabinie. Oni zajmują zbyt dużo miejsca. Jednak ich zalety jeszcze w pełni spłacić minusy. Chodzi o to, w jaki sposób ciało stało się sztywne ze względu na stojakach danych. Aspekt ten pozwala kierowcy w pełni poczuć napęd na wszystkie koła, a samochód, aby być wygodne w zarządzaniu zarówno na twardych torach i na normalnych drogach.

Wrażenia z właścicielami Honda Elysion

Ostatnio, model Odyssey od renomowanej firmy Honda został przekazany do wiadomości publicznej. Jego specyfikacje, które zostały przedstawione przez producenta, jest niski korpus oraz powiększona kabina pasażerska. To jest bardziej jak tradycyjnych japońskich samochodów, które są dostępne jedynie na terenie kraju. Maszyny przeładunkowe są również na najwyższym poziomie, jak w zespole mistrza upewnić się, że środek ciężkości został obniżony.

Całkowitym przeciwieństwem tego modelu dostaje nowy samochód z tej samej firmy Honda Elysion. Jego ciało, a wręcz przeciwnie, kilka inteligentnych, salon znajduje się powyżej. Producenci samochodów opisane jako klasa furgon l. Posiada również dodatkowy (ósme miejsce). Krzesła charakteryzują się przestronnością; przeszklone samochód na najwyższym poziomie. można „utopić” w foteliku. Ponadto, są one umieszczone w taki sposób, aby każdy kolejny numer jest umieszczany nad poprzednich 4 cm. Pozwala to na tylne siedzenie nie czują się zbyt poszkodowana.

Silnik zamontowany jest na obudowie tak, że drgania, zwraca się do ciała, jest tłumione, prawie odczuwalne. Technologia zbieżność kół dla swoich zaskakujących innowacji: ich skutków i hałasu złagodzone w zawiesinie, a także nie są odczuwalne. To właśnie w tym niezwykłym samochodzie jest Honda Elysion. Recenzje właścicielami 80% pozytywny. Często na forach są tacy, którzy często są na wakacjach w lesie z dużej rodziny. Niesamowity komfort i wygodę ich doświadczyć na każdym kroku. Kupujący również imponujące przyspieszenie maszyny, szczególnie podczas jazdy na autostradzie, jeśli prędkość wynosiła 120 km / h, po naciśnięciu pedału, że wznosi się do 160 km / h. Wiele mówi się o tym modelu, jest niski „muchy” na dobre i jakości ruchu.

Alternatywą Elysion – Toyota Alphard

Ktoś komfortowo jeździć prawym kole, ktoś z lewej strony. Niestety, druga opcja w tym przypadku nie istnieje, więc nie można nawet spróbować znaleźć markę samochodu Honda Elysion. Lewe koło jest obecna w głównym konkurentem Toyota Alphard. I od dawna nieoficjalnie „Honda” użytkownicy sieci i właściciele został uznany jako alternatywa dla tego modelu.

MPV ma strukturę pięciodrzwiowej. Produkcja tego modelu rozpoczęła się wiosną 2002 roku. Producent samochodu charakteryzuje jako samochód klasy high-end. Sprzedaż Federacji Rosyjskiej, podjął studia na koniec 2011 roku. Silnik w tej wersji – 3,5 litra.

Alternatywą Elysion – Nissan Elgrand

Głównym „native” Elysion konkurentem był model Nissan Elgland japońska firma. Pierwsza generacja tego samochodu wyszła na światło dzienne dopiero w 2002 roku, po tym okresie została wydana wersja drugiej generacji.

Co przyciąga nabywców? Dynamiczny wygląd, oryginalne elementy dekoracyjne, potężny funkcjonalność. Początkowo silnik został zaczerpnięty z Terrano, ale do czasu samochód dostał „swoją” jednostkę. Został on wyprodukowany w tym samym czasie dwie wersje samochodu. Pierwszym był konwencjonalnym furgon, a drugi zestaw ciała różni się od tego, które są umieszczone zbyt nisko.

wyniki

Jeśli wyciągnąć wniosek, wyłącznie w oparciu o informacje zwrotne od klientów, możemy z całą pewnością powiedzieć, że Honda Elysion – samochód, który mógłby trafić wszystkie jej elegancji. W zasadzie główne zalety, które odróżniają sterowniki: łatwy zakrętach, stabilność, silne poczucie „locie” podczas jazdy i dużych rozmiarach. Chociaż ostatni niuans nie można zadowolić wszystkich.

Ludzie opuszczają życzenia, które polega na tym, że producent Poprawiono problem z kołysanie nadwozia podczas pokonywania zakrętów. Kilka ludzie narzekają silnikiem 2,4-litra, ale silnik nadal należy wymienić. On nie jest tak bogata jak chcielibyśmy. Ze względu na fakt, że maszyna ma zbyt dużo na wadze, podczas gdy maksymalna prędkość jest bardzo wysoki poziom przyspieszenie zasługuje na stałe „cztery”.