135 Shares 5104 views

Runo świat: wróżenie przez runy, wartość bezpośrednich i odwrócenia formie

Jak wiadomo, runy są nazywane pismo starożytnych Niemców. Ale na początku ubiegłego wieku argumenty o istnieniu słowiańskich runiczne litery zostały wykonane. Tak więc konieczne jest, aby wziąć pod uwagę oświadczenie, które opisują Thietmara słowiańskiej świątyni Retro i wskazał, że jego idole zostały wyrzeźbione przez nieznanych non-niemieckich run. Argumenty te zostały potwierdzone przez niektórych badań archeologicznych, w którym zostały znalezione ceramiki, ozdobione wymienionych znaków.


Istnienie tych stron oznacza, że Słowianie użył runicznej skrypt. Ale o tym mówić, tak jak pisanie jest niemożliwe. Runy to i religia, i kultura, i wreszcie, magiczne sztuki. W tym artykule będziemy mówić o runy świata.

Opis runa

Świecie – jest to pierwsza runa w mitologii słowiańskiej i literatury. To skomplikowane i można je interpretować na różne sposoby. W sensie dosłownym jest jasne, która reprezentuje symbol nadziei na lepsze i wyższej wiedzy. Runa ta przynosi dobrobyt, spokój i dobrobyt. To może być postrzegane jako drzewa z gałęzi lub wychowany jako człowiek, który stawia swoje ręce.

Rune Świat to druga nazwa – Byelobog. Wszakże wszyscy wiedza, że człowiek może mieć, nadanym mu przez Boga. W Rosji, to znak, zwany także Rune Rod, ponieważ symbolizuje społeczności, w której obserwuje się pewien porządek. Magiczne runy polegać na magiczne duchy światła, które strzegą mężczyznę.

Współczesny sens

Runo świat dla człowieka, który udaje się do swego celu, nie wiem co, i ma stabilną postawę. Jeśli masz trudności w każdej sferze działalności, runa poprosi i podać poprawną ścieżkę za pomocą którego chcesz się udać. ale również pomaga w radzeniu sobie ze swoimi lękami i problemami w życiu, pracuje jako strażnik przed złymi ludźmi, którzy poczętych, że coś było nie tak.

Ponieważ Świat runa symbolizuje ład i harmonię, to pomoże Ci zdecydować, w chaos i zamieszanie, co dzieje się w życiu. stworzy odpowiednią aurę i myślenie do przodu we właściwym kierunku. Trzeba być przede wszystkim kłopoty życiowe i uświadomić sobie, że można je rozwiązać, a lepiej jest uciec się do czegoś bardziej przyjemnym.

zgadywania runy

Istnieje pięć głównych i najbardziej popularna wróżby przy użyciu różnych przedmiotów. Niektóre z nich mogą być używane na co dzień, a inne – nie częściej niż raz w miesiącu. Jednym z najczęstszych wróżenia – „Runa dnia” Wyznacza rytm każdego dnia, to znaczy, budząc się rano, można powiedzieć fortuny, i dowiedzieć się, co najlepiej zrobić na wieczór.

To wróżenie jest bardzo prosta: w worku muszą sumować wszystkie runy i dokładnie wymieszać je, a następnie dostać się do jednego z nich i umieścić na powierzchni obrazu w górę. Ważne jest, aby nie przewrócić, ponieważ każdy obraz ma dwa znaczenia w przód i do góry nogami. Znajdź wartość wybranych runy i przeczytać. Ten czary można prowadzić niezależnie od siebie.

Znaczenie odwróconą runę

Rune of Peace, jak już wspomniano, jest nazywany Bjelobog i odwrócony – Czernebog. Odpowiednio ma odwrotny sens. Jest to chaos i powiedział, że wróżbita fixate na własnych problemów i nic wokół zauważyć. Z tego powodu jego samorozwoju i samorealizacji jest niemożliwe.

Świat bez Ciebie rośnie, będzie pozostawione z powodu ich bliskości. Dla porównania, jeszcze tylko rosną kwiaty w doniczkach, a wszystkie swoje otoczenie nabył już farmę i znajduje się kilka kroków nad tobą. Najlepiej jest szukać pomocy u osoby, która zastąpiła w danym obszarze, a nie zwracać uwagę na małe rzeczy, które nie są nigdzie, bo wy sami biorą udział w ich tworzeniu.

Starożytni Słowianie wierzyli w moc bogów i zaufanym im w ich życiu. Współczesny świat nie jest tak daleko od nich w lewo i jeszcze wiele osób korzysta z dawną wróżby, aby określić swoje przeznaczenie i zrozumieć, jakie działania w przyszłości trzeba zrobić.