508 Shares 2959 views

Jak oczarować jego żona właścicielem. Efekty

Mężczyźni lubią specyfiki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak urok żonę, dać im szczegółowy plan działania. W tym względzie do cienkiej kwestii ma swoje zalety i wady. Wszystko dzieje się w wyznaczanie celów. Zaklęcie – specjalny rytuał, który ma różne obszary oddziaływania. Prawidłowy wybór rytu – to połowa sukcesu. Przyjrzyjmy się, jak doprowadzić żonę, powoli, systematycznie i szczegółowo.


typy privorotov

Silny i mądry człowiek niczego zacząć ustalanie celów. Zanim zastanowimy się, jak oczarować swoją żonę, odpowiedz sobie na pytanie: „Co nie jest zadowolony z obecnej sytuacji” Wpływ na ofiary jest pełny lub częściowy. A co to jest słabszy, tym mniej prawdopodobne, aby cofnąć, który jest ceną płaconą za magię. Wróżby – gwałtowna zmiana postawy ofiary. Ta ingerencja w naturalny przebieg zdarzeń. Należy rozumieć. Rozumiem też, że nie jest jak na potrzeby odebrać rytuał. Wróżby różnią się pod względem stopnia i kierunku uderzenia: czarny – całkowicie podporządkować ofiary seksualnego – przyczyna pasji. Są rytuały mające na celu powstania uzależnienia duchowym, podczas gdy inne wpływają na mózg, sprawiają, że myślisz, że bez żony męża nie będzie w stanie prowadzić normalne życie. Zrozumieć siebie, a następnie zdecydować, jak oczarować swoją żonę. I pójdziemy dalej.

Jak wrócić sam żonę: Przygotowanie

Para ze sobą powiązane znacznie więcej niż ludzie myślą. Możemy kłócić się i przysięgam, radujcie się razem lub pokazać obojętność – nigdy nie występuje poziom luki pola. Chłód z żoną – sytuacja, w której między krewnymi sztucznie tworzone przeszkody. Nie będziemy spierać się o przyczynach tego zjawiska, wiele z nich przed zepsuciem i miłości zaklęcie, dopóki krzywdy zrobić z partnerem. Zniszczyć tę barierę można tylko kochać, to znaczy wykorzystanie własnych siłach. Zaczynają rozumieć, jak oczarować swoją żonę, zrobiłeś kawał dobrej roboty, prawdopodobnie główny. Po aura stale współdziałać. Wasze sygnały w swojej dziedzinie, która kochała i pożądane. Konieczne jest wzmocnienie tej współpracy. I to zrobić, zdjąć głowicę z doświadczeń Zapomnij urazy. Pomyśl o swoim współmałżonkiem jako „najbardziej urocze i atrakcyjne”, ciągły strumień dobry, łagodny, Krucha uczucia. Można zmienić zachowania i, jeśli sytuacja na to pozwala. Ale objawy na tym etapie nie są krytyczne. Ważne jest, aby przyjść z serca w jej kierunku sygnały są miłe żadnego piękna. To działa na podświadomość gorszego niż jakikolwiek czarownika. Niech żona czuje niezbędne pożądane, piękną królową. Nie przegap fazę przygotowawczą. Zaklęcie nie zadziała, jeśli nie pozbyć się negatywnych emocji i myśli w stosunku do swojej żony. Chociaż istnieją czarne rytuały, pracujący nad nienawiścią. Jednak musimy płacić za nich gorzko.

Rytuał na powrót miłości

Zacznijmy najbezpieczniejszych rytu. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy szukają sposobu urok żonę bez konsekwencji. Jeśli małżeństwo opiera się na głębokiej miłości, to wszystko musi wyjść. Potrzebne będą:

  • czerwona świeca;
  • Gwint złota;
  • zdjęcia ślubne.

wykonać obrzęd czas – fazę wzrostu księżyca. Emeryturę wieczór. Nie można mieć wróżbiarstwo znaleźć kogoś innego. Przy okazji, mówiąc o tym, co robią, jest również zakazane. Okna Zashtorte, drzwi migawki. Usiąść przy stole, której powierzchnia rozmieszczone są gotowane magiczne atrybuty. Uwalnianie negatywnych myśli. Zapalić czerwoną świecę. Podziwiam jego blask, przypominając najprzyjemniejsze chwile swojego życia razem. Zdjęcie ślubne zamieni się w probówce, związać go w złotą nicią. Końce jej zdjęcie wklej do wosku ze świecy. Powiedzieć te słowa: „Zanim Pan obiecał miłość. Ta przysięga nigdy nie zapomnę. I zabrał głos – nie dają. Przeplatając los – waszą i moją. Amen! „Podwiniętymi zdjęcia powinny być trzymane pod łóżkiem, na którym spoczywa małżonka.

Jak oczarować żonę w domu

Mężczyźni często dbają o oziębłości łoża małżeńskiego. Porozmawiajmy o tym, jak odzyskać swój dawny blask w dziedzinie stosunków. Człowiek, na tyle dziwnie, będzie dużo łatwiejsze niż dla kobiety. Aby to zrobić, wiedząc, czarodzieje oferują zrobić gotowania. Fakt, że gotowanie energii – męski zawód. A jeśli inwestować w pracach jego intencji, a następnie jego żona opuści mało argumentów, aby przekonać się, aby kontynuować oprzeć swoją pasję. Będziemy musieli wstać wcześnie i gotować swoje ulubione śniadanie. Kucharz co jej smaku. Sam podstawowy posiłek wartość nie ma. A kiedy ugryźć (lub otopet) trochę, siedzieć obok siebie. Psychicznie wymawia te słowa: „Moja miłość – we krwi, w białym ciele, że był odważny pasja! W żywej duszy, aby powrócić do swojej dawnej pasji. Amen! „Przez wieczór czekać na wyniki. będą.

Rytuał krewny lub znajomy kochający

Są ceremonie dla tych, którzy oglądają ze szczeliny małżonków i myśli o tym, jak urok żonę mężowi. Czasami osoby bliskie mogą zniszczyć lodowy zamek, zbudowany uparty, szybciej i sprawniej niż siebie. I potrzeba, aby przejść do odwiedzenia para, ale wstępnie przygotowane. Kupić w sklepie z pamiątkami lub ezoterycznej dzwon „srebro” (odnosząc się do koloru). Na nowym umieścić go na parapecie. Hex siedmiokrotnie formuła i pozostawić księżyca zmniejszenia nasycenia. A następnego dnia wziąć je do uwikłać małżonków. Bell powinien spokojnie opuścić sypialnię, w pobliżu miejsca, w którym jego żona śpi. Mówił te słowa: „W świątyni, dał przysięgę i obiecał spełniać. Pan pobłogosławił Jego sługami (nazwy) Miłość bicie dzwonów. Jak słyszą, bo pasja i lojalność oddychać. Amen! "

Czarny rytuał na powrót miłości

Niestety, zdarza się, że ceremonie nie zostały opisane powyżej. On szuka jak oczarować swoją żonę, konieczne jest, aby być gotowym na każdą ewentualność. Nie można zrezygnować, jeśli nie chce stracić samoocenę. Nic z tego nie pomaga – poprosić o pomoc ze strony rodziny. Musimy iść na cmentarz. To gdzie rytuały wykonywane są czarne. Plan na wróżenia zstępującej fazy księżyca. Blisko północy, codziennie, biorąc wspomnieć, iść na cmentarz. Z konieczności mieć kawałek chleba, z którego żona ugryzła. Garnitur i okruchy po posiłku. Znajdź grób z drewnianym krzyżem. Umieścić wzmiankę. Crumb kopać grób. Więc mówię: „Weź, martwe, chłód do mnie sługi Pana (nazwę) samodzielnie. Obok siebie leżała w trumnie, na zawsze do krawata. Niech miłość wolny. Przynieś nam udziału Boga. Amen! „Po Venture domu. Pamiętaj, aby popływać, jak jest to konieczne. A potem z żoną rozmawiać o wszystkim. Chociaż pary perekin'te fraz. Po tym można iść do łóżka.

Zaklęcie i jego skutki

Cofnąć lub powrócić rur z wykorzystaniem magii – to jest to, co przeraża wielu. W rzeczywistości, wszystko nie jest tak źle, naprawdę. Jeśli czar przeprowadzono nieprawidłowo, z powodów egoistycznych, oczekuje się, aby:

  • utrata dochodów i ubóstwa;
  • choroby;
  • wypadki;
  • Kłopoty z dziećmi lub starszymi krewnymi;
  • Skandale i kłótnie;
  • rozwód i niezdolność do stworzenia nowej rodziny (dla obu).

Ale to chyba tylko wtedy, gdy mąż jego żona nie lubi, nie ponosi odpowiedzialności za to siebie, starając się zniewolić. Do „linia tank” nie stało, szczerość musi być pod prysznicem. Inne przepisy przewidziane w domu magii. Żadna płatność nie działa. Tylko miłość zbawi rodzinę przed negatywnymi skutkami zaklęcia miłości.

wniosek

Dyskusja o tym, jak oczarować Dan, może być bardzo długi. Każdy naród wymyśla swoje własne rytuały, raporty ze względu na charakter rytuałów. Jednak nic takiego prawdziwej miłości nie został jeszcze wynaleziony. Dusza wysłać jej aurę emocji, pasji, czułości, pragnienie szczęścia. Przeciwko takiej „straszliwej broni” bezsilnej kobiety. zastosowanie tylko musi mieć rację. Mężczyzna – Jestem tym, który jest odpowiedzialny za żonę. On nie jest właścicielem kobietę, i bierze za to odpowiedzialność (za każde działanie, myśl, uczucie). W stanie pokazać ten ulubiony, nie jest wymagane magia. Z żoną tego człowieka nie pracuje, kilka z nich na ziemi. Więc magowie polecić, i co robić – zdecydować. Powodzenia!