703 Shares 3159 views

ACU: Mts obciążających Kyivstar


Końcowa faza negocjacji został niedawno nagrany pomiędzy operatorami komórkowymi Kyivstar i MTS. Umieścić punkt końcowy operatorów konfrontacja tłuszczowych. Albo jeden, albo inna firma przez długi czas opór skrajną zawarcia umowy sieci wzajemnych połączeń. Wreszcie wszyscy wygodnie się do obu z nich. Wszyscy są zadowoleni.

Niezadowolony otrzymał tylko jedną stronę konfliktu, MTS, a umowa z Kyivstar aspektów spółki nie została uwzględniona ukraińskie systemy radiowe i Golden Telecom, które działają jak wcześniej pod własną marką i Kyivstar nie obejmuje ich numery w bazie danych firmy.

W oparciu o wyżej wymienionych planów MTS budowlanych stosuje się do Komitetu Antymonopolowego Ukrainy z prośbą o zbadanie tej sytuacji i ostatecznie rozstrzygnąć sporne kwestie. Po Kyivstar jako fundament rynku ukraińskiego monopolisty na usługi telefonii komórkowej, wykorzystuje swoją podstawową pozycję.

Po tym wszystkim, AMC, a bez niego nie nakłada opłat na Kyivstar w dużej przeszacowania kosztów usług roamingowych i bada zaangażowanie, a także zalecany w celu zmniejszenia Kyivstar plany taryfowe dla abonentów.

Kyivstar, która składała się z Beeline i URS, nie jest dużo w pośpiechu do prowadzenia abonentów do swojej bazy abonenckiej, co komplikuje rozliczenia z operatorem MTS, które nie są prowadzone od 2010 roku.

MTS po otrzymaniu list polecający od AMC natychmiast zatrzymany podniesienie taryf przed upływem terminu, to znaczy do czasu zakończenia kontroli i decyzji przez organ dochodzeniowy ważności polityki cenowej.

Ale Kyivstar powiedział ACU twierdząc, aby obniżyć ceny do poprzedniego poziomu w podstawie prawnej i zwiększenie nieumyślnie, ponieważ koszty operacyjne są stale narażone na wysokie i pociąga za sobą takie konsekwencje tutaj.

I deytvitelno, w tym samym okresie roku kalendarzowego, głównych dostawców komórkowych popodymali cena rzędu 30-50 procent, a fakt ten z pewnością nie może ostetsya niezauważone i wymagają kontroli ze strony właściwych organów nadzorczych.

Jak długo potrwa badanie mobile destabilizację sytuacji nie jest znana, ale abonenci wierzyć i oczekiwać, że wszystko może się zmienić dla nich w zupełnie innej korzyści.

Teraz tylko czekać i mieć nadzieję, że Ukraina nie będzie skorumpowany kraj i obecny rząd podejmie właściwą decyzję.