843 Shares 5411 views

Koziorożec: Zodiak elementem znak

Jeśli wierzyć astrologów, nasze życie i przeznaczenie zależy bezpośrednio od gwiazd, planet i znaków zodiaku, z których każda daje ludziom te lub inne cechy charakteru. W tym artykule będziemy mówić o ludziach, których znak zodiaku – Koziorożec. Wiemy o nich wszystko – cechy osobowości, zdrowie, uzależnienia, nawyki i wiele więcej.


czas Koziorożec

Niewiele osób wie, że konstelacja, która dała nazwę na ten znak, po łacinie nazywa CAPRICORNUS, którego główną gwiazdą jest nazywany Algedi. Ta konstelacja przylega do tych „braci”, jak Aquarius, konik, Strzelec, orzeł, Południowej Ryby i Antinous.

Koziorożec ludzie rodzą się w okresie od 22 grudnia do 20 stycznia. Symbolem tego znaku jest mitologiczny zwierzę sama nazwa, która uosabia nieugiętego woli, wytrwałości i chęci do przemieszczania się do góry.

Symbole i talizmany

Tajemniczy, uparty, silny, silny i namiętny … Co to jest obarczona Koziorożca?

  • Element znak zodiaku – ziemia.
  • Dominującym planeta – Saturn.
  • Talizmany i amulety – Żółw i czarnego kota.
  • Kamienie, amulety – malachit zielony i czarny onyks.
  • Szczęśliwcy kolory – czarny, niebieski, brązowy, szary, zielony szmaragd i jasnożółty.
  • Metal – ołów.
  • Udane dni w tygodniu – wtorki i soboty.
  • Złe dni w tygodniu – poniedziałek i czwartek.

elementy zagadkę

Jaki wpływ na osoby ze znakiem zodiaku Koziorożec elementu ziemi? Najbardziej bezpośredni! ludzie „ziemia” to tajemnicza i enigmatyczna, dla innych są jak zamkniętej książki, która jest dozwolona nie każdy do zniesienia. To „ludzie z przypadku”, która jest rzadko wyznane i nie wyrazili swoje plany.

Człowiek, który pojawił się w tym świecie pod znakiem Koziorożca, element ziemi hojnie obdarzony zdolność do zręcznie poruszać ludzi i powoli zgiąć jego woli, pozostając w cieniu. Ci ludzie – przebiegli i sprytni stratedzy obliczyć opcji na dziesięć kroków do przodu.

Ludzie, których znak Koziorożec elementem orzeczenie wydał surowe, ale sprawiedliwe charakteru i wytrwałości, ciężkiej pracy, poświęcenia i odwagi. Nigdy nie odbiegają od planowanego i zawsze osiągnąć swoje cele. Koziorożce nie są w stanie dać w obliczu niebezpieczeństwa, a raczej wręcz przeciwnie, spełniają oni twarz w twarz, a zwykle wygrać.

W stosunkach z ludźmi człowieka urodzonego pod znakiem Koziorożca, element ziemia nie pozwoli, aby pokazać tchórzostwo i podłość, małostkowość niewierność. Osoby te są niezawodne i niezłomny jak skała. Jeśli przyjaźni – jest zawsze, jeśli miłość – coś do grobu.

Wiedząc, jakie elementy w Koziorożca, nie można oczekiwać, że powrót do strajku i zdrada. Te osoby – idealny towarzysz, przyjaciel i wierny kochający mąż. Oni nie głową w chmurach i nie budować zamki w powietrzu i natychmiast udać się do bramki.

Jeśli człowiek – Koziorożec, element ziemi manifestować w nim takich cech jak praktyczność. Przedstawiciele tego znaku rzadko wierzą w słowa, wszystkie one muszą być dokładnie sprawdzone.

Uszczypliwy, nie lubią pochlebstwa i zawsze nazywa rzeczy po imieniu, czasem trudnych prawdy raniąc innych.

minusem

Jakie negatywne cechy posiada Koziorożec? Płyta elementem czasami powoduje ich być uparty iz jakiegoś obsesji. Ponadto, przedstawiciele tego znaku jest pozbawiony romantyzmu, nie mają wyobraźni w ogóle. Koziorożce są również często uważany z opiniami innych i uparcie trzymać się swojej linii.

Mówi się, że nie ma więcej niż nieświeży człowieka Koziorożca! Element zodiakalnego nałożyła na niego wyraźny odcisk – są ostre, nerdy, zbyt pedantyczny i nie wiem jak do empatii i współczucia.

potężny uparty

Wiedząc, jaki rodzaj elementu w Koziorożca, jest łatwy do opisania charakteru przedstawicieli tego znaku. Koziorożec Mężczyzna – sojusz sprzeczności. Z jednej strony, jest cicho i nawet nieśmiały, drugi – apodyktyczny dyktatora, który żąda całkowitego podporządkowania. Zręcznie ukrywa swoje uczucia poprzez ukrycie ukryte tajemnice świata. Tacy ludzie nie rób pochopnych czynów. Zanim zrobisz coś, są tysiąc razy, aby rozważyć wszystkie plusy i minusy.

Koziorożec człowiek nigdy nie ożeni raz. Jest nastrojone, przemyślane decyzje. Jego żądania żony jest bardzo wysoka: musi gotować, być świetnym kochankiem, aby wiedzieć, jak wychowywać swoje dzieci i kochać wszystkie jego krewnych. W tym przypadku wybrany jeden za wygląd nie jest ważny, ale obecność inteligencję i zdolność do utrzymania rozmowy na każdy temat – co jest niezbędne. Jeśli Koziorożec nie znajdzie swój ideał, woli być sama niż poślubić „jakoś”. Dlatego wśród przedstawicieli tego znaku zodiaku są tak wielu kawalerów.

Pomimo złożoności natury, Koziorożce są w stanie prawdziwie kochać i chronić od losu jego rodzinę. Robią nieśmiałe ojca, który nie jest fer duszę w ich potomstwa. Rzadko ma romans na boku, co do zasady, ich małżeństwo jest bardzo silna.

Mixed Race

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety Capricorns absolutnie nieprzewidywalna. Jest aktorką, która może przedstawiać wszystko – od naiwnej owiec dzikiego tygrysa. Oni są przyzwyczajeni do coraz to, co chcą, i nie cofnie się przed niczym, by mieć pożądany, czy jest to pierścionek z brylantem, stanowisko kierownika działu lub Właściwie szefa.

Najważniejszą rzeczą dla przedstawicieli tego znaku – Pieniądze i stabilności finansowej. Ich życie – niekończące się dążenie do bogactwa i wysokiego statusu społecznego. Jest w stanie być miękkie i delikatne, ale tylko wtedy, gdy jej mąż zaoferować jej coś, czego oczekiwano. Dla beznadziejnej człowieka Koziorożec kobieta po prostu nie żenić – mówi „słodkim raju, a pod namiotem”, wyraźnie nie chodzi o nią, dokładnie określa potencjał wybrańcem.

Jeśli Koziorożec kobieta nie dotyczy nieszczęść finansowych, byłoby taktowny żona i wspaniała matka. Jej mąż i dzieci zawsze będą mieć wszystko, co najlepsze, ale dom nie przestaje świecić czystością. Rozwiązanie jest w rodzinie, kobiety te urządzenia całkowicie dać sobie życie.

Od słaby – silny

Pomimo faktu, że dzieci z Capricorns często mają słabe zdrowie, na siedem lat wspaniałych metamorfoz nich. Im starsza Koziorożec – tym bardziej ciało staje się silniejsza, a jej odporność na choroby. Ze wszystkich znaków zodiaku Koziorożec jest jednym z najbardziej długowieczne.