822 Shares 3417 views

Podróż do Feng Shui. siatki Bagua

Według legendy, prawidłowa lokalizacja Trygramów Bagua został objawiony ludziom przez bogów na grzbiecie ogromnego żółwia. Największy mędrzec czasu Fu Xi, późniejszy założyciel nauki Feng Shui, odgadł trygramy. Zgadzam się, bardzo dobry w tym co robił. Po tym wszystkim, to nauczanie przyniosło życie tak wielu ludzi.


Jaki jest Bagua?

Prawie każdy chce zarządzać ich życie i losy własnych. I nauki Feng Shui, Bagua siatki , która zajmuje centralne miejsce, mówi, że to możliwe. Nawiasem mówiąc, jeśli myślisz o tym, to stwierdzenie nie jest bez pewnym sensie. Każdy element w naszym domu ma jakieś konkretne informacje. I wymiana przedmiotów, możemy mieć wpływ na odpowiedni obszar naszego życia. W związku z tym, Bagua działa znacznie większy. To daje nam możliwość, aby poprawnie określić lokalizację i wartość każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Aby robić to dobrze, musimy magiczny kwadrat feng shui – Bagua siatki.

Jak to działa?

Przy stosowaniu tej siatki na planie mieszkania, możemy zobaczyć, gdzie znajduje się, a może nawet nie istnieje lub że ten obszar. Jeśli okaże się, że nie niektóre obszary, tu jest odpowiedź na wiele pytań. Po tym wszystkim, zasady nauki Feng Shui, mieszkanie musi być obecna cała siatka Bagua strefy, jedynym sposobem, aby osiągnąć doskonałą harmonię w życiu. Ale nie jest tak radykalna, ponieważ magiczny kwadrat mogą być stosowane do indywidualnego pokoju i odstawiła meble tak, aby każdy przyniósł tylko szczęście i harmonię. Klasycznie, kilka osób mieszkających w domu, a dla każdego z tych powierzchni feng shui będzie obliczana indywidualnie. Można to łatwo wyjaśnić: Bagua wpływa na wszystkie sfery życia, a co działa dla jednego, drugiego może być absolutnie przeciwwskazane. Często ta kalkulacja ma do czynienia od dłuższego czasu, dlatego potrzebujemy specjalnego podejścia do kształcenia i jasną wiedzę o tym, jak umieścić magiczny kwadrat prawidłowo zidentyfikować wszystkie istotne obszary.

Bagua siatki mieszkania: co i gdzie się znajduje?

Jak wiecie, Magic trygramy składać się z kilku pól. Każdy z nich ma swoje znaczenie i wpływ na danym obszarze życia. Dlatego trzeba dokładnie wiedzieć, jak zastosować siatkę Bagua wnieść do swojej zamożności domu, miłości i szczęścia. Tak, bogactwo kwadrat powinien być zlokalizowany w południowo-wschodniej, a on odpowiada za wszystkie bogactwa człowieka. Glory Zone znajduje się na południu i jest odpowiedzialny za reputacji opinii innych, i wykonaniu planów ludzkich. miłość sektor, położony w południowo-zachodniej, jest odpowiedzialny za małżeństwa lub małżeństwa, a jeśli nie masz jeszcze drugą połowę, to jesteś zbyt młody, lub sektor, w domu nie jest aktywna. Rodziny kwadratu jest na wschód i jest odpowiedzialny za rodziny i stanu cywilnego. Mądrość, kariera i podróży znajdują się w północnej i północno-wschodniej i północno-zachodniej, odpowiednio, i są odpowiedzialne właśnie za tych dziedzinach życia. Sektor zdrowia musi być umieszczony na środku mieszkania.

Nauczanie Feng Shui: siatka Bagua i zasady jego nałożenia

Wiadomo dwa sposoby określenia magiczne sektory kwadratowy: kompas i stosunkowo przednie drzwi, w skali od formy. Jak to zrobić? To proste – trzeba narysować plan domu lub apartamentu, ściśle proporcji i skali. Jeśli masz wiele podłogi w domu trzeba narysować plan dla każdego z nich osobno. Następnie trzeba znaleźć odpowiedni środek pokoju. Jest to dość proste – narysować ukośną linię na planie przez pokój lub użyć kompasu do określenia kierunku drzwi. W przypadku korzystania z formy skali niezbędnej do łączenia środka siatki i Bagua swojego pokoju lub apartamentu. Jak widać, to całkiem proste. Wtedy po prostu trzeba spojrzeć na siatce i określić, jaka część budynku zostanie umieszczony jeden lub inny z jego branży. Tutaj masz klucz do szczęścia – nauki Feng Shui, siatki Bagua w szczególności. Powodzenia!