683 Shares 5014 views

Elena Shamova: Biografia, kariera i życie osobiste

Niedawno zdjęcie Eleny Shamovoy, w rzeczywistości, jak sama nazwa nie pojawia się w sieci i zaszczycił okładkach magazynów. Popularność spadła na nią po rolach głównych w serialu „Życie i przygody Mishka Jap”, w którym młoda aktorka zagrała główną kobietę w swoim życiu bandyty – Ziehl.


biografia

Z życia Eleny Shamovoy wiadomo bardzo niewiele. Urodziła się 21 marca w Taszkiencie. Po szkole, postanowiłem zostać lekarzem, więc wybrałem odpowiedniego kolegium. To nie jest to, że chciała jechać do Moskwy, by zostać aktorką. Podczas letnich wakacji Lena przyszła do stolicy, aby odwiedzić ze swojej babci. Po przeszedł szkoła Schepkinskogo, zauważyła, że uczniowie przykuło jej uwagę. W krótkim czasie zdała sobie sprawę, że sen jest o tym życiu. Dziewczyna iść do domu, odebrać dokumenty i cztery dni później był już studentem GITIS. To nie był ktoś spodziewa się, nawet Elena sama Shamova. W 2009 roku ukończyła wydział aktorski. Jej głowa była Borodin. Do momentu kręcenia serialu „Życie i Przygody Mishka Jap” Trudno wymienić jakiś szczególnie wybitne Film działa. W tej chwili, Elena wiedzieć dokładnie rolę Qili. Ale trochę więcej na ten temat.

„Życie i przygody Mishka Jap”

O słynnego rozbójnika jest legendą, i, oczywiście, przed strzelanie Elena Shamova badali informacje o nim. Nieco później, młoda aktorka podzieliła się swoimi wrażeniami na temat osoby Jap. Według niej, to był wolnym człowiekiem, prosty, z wielkim poczuciem odpowiedzialności nie tylko dla bliskich, ale również dla wszystkich biednych ludzi. Elena Shamova nie chce zadzwonić Odessa złodziej bandyta, bo raz zabity mężczyzna przypadkowo zastrzelił go. Mishka Jap należała do niższej warstwy, więc miał do czynienia z rabunku. Ale nawet tutaj miał kod: to bierze pieniądze od tylko bogatych i dystrybuowane do potrzebujących. Coś w rodzaju współczesnego Robin Gud.

Pomimo tego, głównym linia serii – miłość. Celia – jedyną kobietą w życiu Jap, które mogłyby udowodnić mu, że prawdziwe uczucia ważniejsze niż pieniądze. Ona – dziewczyna z wykształconej rodziny, subtelne poczucie tego, co się dzieje. Miś uważa, że aby zdobyć jej serce, chcesz uchwycić wszystkie Odessa. Elena sama mówi, że bardzo lubił grać Ziehl, i to jest dobrze czuł w bujnej sukienki, długie spódnice. Dzięki ciężkiej pracy wizażystów, fryzjerów i wizażystów obrazów, aby uzyskać prawdziwy. Elena Shamova bardzo podobny do głównego bohatera. Ona stwierdza, że ona i Evgeniya Tkachuka, mężczyzna ołów serii, istnieje podobieństwo do prawdziwego Tsiley i Jap.

Alexander Golubev i Elena Shamova – powieść?

Po ich wspólnej kinoraboty „Champions bramy”, dziewczyna zaczęła przypisywać romans z kolegą, ale te plotki nie znalazły żadnego potwierdzenia. Podczas kręcenia „Życie i przygody Mishka Jap” Elena Shamova serce było wolne, ale wkrótce spotkał swoją miłość. Młody człowiek, którego nazwa ona starannie ukrywa, pracował także jako aktor, a ostatnio stał się producentem. Wiemy również, że są one z Leną rówieśników. Mówi, że jest ciekawy i zabawy: oni myślą w ten sam sposób i zobaczyć życie.

Trochę o tym

Na pewno będziemy chcieli wiedzieć, że kocha młodą aktorkę. Tak, w porządku.

  1. Elena preferuje kuchni japońskiej.
  2. Jeśli chodzi o napoje, ona najbardziej lubi sok grejpfrutowy i szampana.
  3. Ulubiony gatunek muzyki – jazz i piosenkarka – Stivi Uander.

Elena widać w odcinku serialu „Dalej”, w którym zagrała mordercę. Jeszcze będzie interesujące zobaczyć obraz „Ostatni Rzymianie”, „Złota Rezerwat” i kilka innych filmów z udziałem Eleny.

Teraz wiesz prawie wszystko o tej młodej i utalentowanej aktorki. Z pewnością nie będzie to spotkamy się ponownie rozpoznać nazwę i większych ról w filmie.