857 Shares 7251 views

Ulubione filmy: trójkąt miłosny

Wszyscy kochamy filmów. Miłość trójkąt – dość popularnym tematem filmów zarówno amerykańskich i rosyjskich. Najczęściej w centrum trójkąta miłosnego jest dziewczynką. Dzisiaj patrzymy na najlepszych filmów o miłosnym trójkącie i dać im krótki opis. To pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Prawie wszystkie z tych filmów mają wysokie oceny.


Tak więc, filmy o miłosnym trójkącie granicą.

USA filmy

"Brothers"

Kiedy Sam udał się do Afganistanu, poprosił swojego brata dbać o żony i dziecka, jeśli coś mu się stanie. Kiedy znika, Tom i Grace są często postrzegane i stopniowo zbieżne. Ale wtedy Sam wraca …

„Crimson Szczyt”

Młody Edith – osierocony dziedziczkę. Poślubiła miłości, i jest wysyłany do majątku męża, przechowywania ciemne sekrety. Na ścianach zamkowych duchów wędrować, ale muszą uważać na młodą kobietę.

"Vicky Cristina Barcelona"

Vicky i Christina – dwie zupełnie różne osobowości. Dziewczęta przybył do Barcelony z Ameryki i zostały wprowadzone do młodego artysty, który nie może zdecydować, które z dziewcząt przyciąga do niego. Ale wkrótce pojawi się na scenie z byłą żoną …

„Nieważny”

Edward i Connie – pozornie idealna rodzina. Jednak w ich małżeństwie nie mają pasję, który rozpaczliwie chce Connie … i odnajduje ją na bok. Nieodparty pociąg do Pawła zamienia się wicher romans, a po prawdzie nazwano Edwarda.

„Woda dla słoni”

Po jego rodzice zmarli Polyak Yakob dołącza do słynnego cyrku Touring. Młody mężczyzna pracował jako lekarz weterynarii. Tam poznaje piękną Madeleine – żona właściciela cyrku.

Wszystkie z powyższych filmów, miłosny trójkąt, w którym zajmuje centralne miejsce, bardzo ciekawe. Ponadto, łączą one więcej niż jeden gatunek.

Najlepsze filmy o miłosnym trójkącie

"The Other Woman"

Carly – kobietą sukcesu, ale nieszczęśliwy w miłości. Marc Pease Experience wydaje się jej dar losu, dopóki nie dowiaduje się, że książę jest żonaty i ma inną kochankę … doskonałe komedia o kobiecej przyjaźni!

„A więc wojna”

Lauren – samotna kobieta, która nagle zakochać się w dwóch przystojny. I choć bohaterka jest rozdarta pomiędzy dwoma pożarami, okazuje się, że te dwa – towarzysze i najlepszymi przyjaciółmi …

"Bridzhit Dzhons Diary"

Bridget przez długi czas i na uszy w niej zakochany szefa. Śpi z nim, a nie widzi się spokojną i zrównoważoną Mark Darcy, który odpowiada jej znacznie bardziej bezczelny Daniel.

"Cruel Intentions"

Kathryn i Sebastian – kilka bezczelny, gwałtownych nastolatków, którzy zmęczeni są proste i łatwe seksualnej intrygi. Biorąc za niewinną ofiarą Annette, że będziemy grać o wysokie stawki.

"Brooklyn"

Elisz został zmuszony do opuszczenia irlandzkiej wsi w Nowym Jorku, w celu zapewnienia jego rodziny. Tam poznaje atrakcyjną włosku, ale nagle dostaje rozczarowujące wieści z domu …

„Czerwony Kapturek”

Fanastichesky wspaniały thriller w stylu gotyckim. Wioska w górach znowu zaczął terroryzować wilkołakiem. Jest to jeden z twoich? ..

„Naga prawda”

Abbey – piękna kobieta, jest nieświadomy swojego odwołania. Michael – dowcipny i pewny siebie człowiek. Gdy ich drogi krzyżują w pracy, nienawidzą siebie nawzajem, ale wkrótce podpisana świat – Michael Abby obiecuje pomóc jej dostać mężczyznę swoich marzeń, który mieszka obok.

Są to najlepsze filmy o miłosnym trójkącie, które są cenione przez widzów.

rosyjskie filmy

"O miłości" (2017)

Nina – żona młodego profesora, który rozpaczliwie potrzebuje uwagi i miłości męża. Spotkanie z atrakcyjnego bankiera całkowicie zmienia jej życie …

"Walk, Bob!"

Mitia przypadkowo spotyka Alicję i natychmiast sprawia, że jej ofertę. Ale nikt nie wie, że Dymitr jest już żonaty! I jego żona Vasilisa tak prosta, że nie puścić.

"Love 2 biegun"

Gdy namiętność między dwojgiem ludzi wybucha, jest to niemożliwe do kontrolowania. Nick – jego żona nie jest już młody prokurator, który zakochuje się w człowieku, który poluje na męża.

„Horoskop na szczęście”

Max – bardzo zwykły urzędnik, nie wierzyć w horoskopy. Ale nagle przewidywania się spełniły …

Rosja lubi strzelać z tych filmów. Trójkąt miłosny one zazwyczaj są bardzo namiętny i nawet trochę komedia.

filmy indyjskie

Indyjskie filmy zawsze szczery i dużo dramatu. Piękne aktorów, prawdziwe indyjskie atmosfera z elementami etnicznymi, pieśni i tańca, mimo oczywistej dramatu.

„Masz wszystkie powody”

A to – młody prawnik. Ona jest piękna, inteligentna, sukces … i kocha swojego szefa. Ale kiedy w ich piękny związek zakłóca Rahul, wszystko idzie na opak.

"Love Triangle"

1993 Film. Roma marzenie udanej kariery w filmie. Ona rzuca jej kochanka, tylko do zaangażowania się w karierze. I Ravi daje jej młodsza siostra. Więc nie jest trójkąt miłość. Film jest rodzajem klasyka gatunku i ma bardzo wysokie oceny.

„Jak Ja was umiłowałem”

Samir zakochany w Soni, ale nie spieszy się ożenić. Aby uzasadnić swoją niechęć do małżeństwa, że kłamie, że jest już żonaty. I rola „żony” dostaje jego pracownika, przez długi czas potajemnie w nim zakochana. Wspaniały trójkąt miłosny! Indyjski film „How I zakochał się”, wspomina jego amerykańska „brat” o nazwie „Po prostu idź z nim.”

Azjatyckich filmów na wieczną tematu

Filmy, miłosny trójkąt, który mógłby stać się nawet kwadratowy, Azjaci zaskakująco dramatyczny i przepojona tragedii.

"Norwegian Wood"

Toru wspomina swoją młodość. Jako student, stał się przyjazny dla ukochanej przyjaciela, który popełnił samobójstwo.

"Barb"

Chun Ki – atrakcyjne młody człowiek. Jest nauczycielem w liceum i jest bardzo popularny wśród studentów. Ale jeden z nich jest dosłownie obsesję z nim. Kiedy Chun Ki odrzuca ją, postanawia zbliżyć się do żony.

„Pani”

Poznała miłość swojego życia w windzie, w przeddzień swojego ślubu do drugiego …

wniosek

Oto lista filmów, które nie zostały uwzględnione w naszej górze, ale również godne uwagi:

  1. "Pearl Harbor".
  2. „Głowa w chmurach”.
  3. „Wszystko gra”.
  4. „Orbitowanie bez cukru”.
  5. „3 m powyżej poziomu nieba 2”.
  6. „Dziewczyna mojego kumpla”.
  7. „Sangam” (również trójkąt miłości, indyjski film).
  8. "The Other Man".

Miłego oglądania!