156 Shares 9639 views

Czy modlitwa z alkoholizmem męża?

Socjolog kiedyś nazwał Rosja najbardziej picia kraj na świecie. To nie jest do końca prawdą. W Ameryce, a „stary dobry” England piją mniej, a w Czechach tak w ogóle tam jest ogród piwny, gdzie „picia święto” stało prawie codziennie. Sprawiedliwa Rosja, w przeciwieństwie do krajów europejskich na świecie, nie jest nieśmiały o jego chorobie.


Pijaństwo w rodzinie – tragedia

W dużych miastach, życie metropolii jest bardzo różni się od tego, który doprowadził ludzi wiejskich i miejscowości. Wieś – prawdziwy mikrokosmos z własnymi prawami, a innym razem wrócę, przypadkowo uderzony przez fakt, że wydaje się, że czas stanął tam jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Niestety, tamtejsze życie rodziny – to nie zawsze tylko Domostroj. Coraz częściej do kombinezonu wieś ks zmęczony, przerażona kobieta i szepnął uważnie rozglądać, pytając: „A jest jakaś modlitwa z alkoholizmem męża?”

Teraz, niestety, alkoholizm w rodzinie, a nie tylko głowa rodziny, ale jego żona nie jest rzadkością. Ale chociaż uważa się, że ludzie napój nie jest dobre życie, to jest straszne sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby w binge tygodniu wziął całą wioskę. Ale ledwie sąsiad żyć lepiej – po prostu być może fakt, że sztuka życia, rozumie lepiej …

„Napoje – tak …”

A jednak, nie pomaga modlitwa z picia męża? ..

Fakt, że wielu z naszych kobiet są duchowo znacznie silniejsze niż mężczyźni, już dawno zostało udowodnione. Zarówno mężczyźni, jak poddanie się tej zmiany ról, stopniowo przekazania stanowiska, przekształcając mieszkańców rozkładanymi. I dobrze, jeśli tylko to się dzieje … „bije – kochający” – według niektórych pań. A jeśli pije i bije?

Ale w tym przypadku, udział kobiet jest nie szczególnie narzekają, a modlitwa męża alkoholu staje się coraz bardziej pilna.

Modlić?

Święty Jan z Kronsztadu nigdy nie cierpiał na tę chorobę, ale modlitwa męża alkoholizmu, adresowane do tego świętego, jest, jak twierdzi wielu kobiet, dosłownie iw przenośni hlebnuvshie smutek, najpotężniejszy. Czy to prawda? Całkiem możliwe. Święty Jan z Kronsztadu, których część jego życia uważany nowego Mesjasza i stworzył ioanistskie sektę, był mocny modlitwa i największym wielbicielem. Więc ten, kto myśli, że pomógł Modlitwa Jana z Kronsztadu od pijaństwa, nie daleko od prawdy. I jeszcze znajduje się ikona o nazwie „niewyczerpanym Cup”, który jest również, zgodnie z twierdzeniami niektórych działa cuda.

Pijaństwo, a także uzależnienie od narkotyków – to przede wszystkim choroba psychiczna. Nieszczęsny pacjent (i nazywa się osoba zdrowa, która nie ma siły, by pozbyć zgubnego pasji do zielonego węża, nie odwracaj się języka), nie może po prostu nie może znaleźć siłę, by modlić się za jego duszę. W tym przypadku, może tylko pomóc jego rodzinie. I to nie jest tak ważna, którym oferowane są modlitwy – czy Boga, anioła stróża pijani lub John samego Kronsztadu – jak pokazuje praktyka, najpotężniejszej modlitwy pijaństwa – szczere. Zdarza się, że pomoc nie przychodzi od razu. Cóż … w tym przypadku, należy przypomnieć mądre słowa jednego ze świętych, który powiedział, że Bóg daje tak wiele prób, ile osób będzie w stanie znieść.