697 Shares 9246 views

Larimar kamienia: właściwości magiczne, znak zodiaku

100 lat temu człowiek, mówi, że czuje energetyczne połączenie z jakiegoś kamienia, w najlepszym razie, by wyglądało dziwnie. Dziś nikt nie jest zaskoczony, kiedy ludzie podniósł swoją maskotkę z mineralnym lub gem dla birthstone.

Wszystko to dlatego, że naukowcy byli w stanie spojrzeć w „kamień duszy” i znalazł w nim tę samą energię, która sprawia, że całą sprawę. Larimar kamienia, magiczne właściwości, które zostały udowodnione przez wiele pokoleń czarowników i szamanów, jest znowu gotowy, aby pomóc ludziom, a także w każdej chwili.

kamień pola

Larimar jest pochodzenia wulkanicznego dotyczy pektolit. Kamień-Talizmanu jak nazywa wielu zwolenników, w rzeczywistości jest krzemian wapnia i sodu, w połączeniu z grupą hydroksylową. Taka definicja wiertniczych danego Badacza niezwykle jasnych z jedwabisty powierzchni minerału.

Jego zawsze wydobywa się ręcznie, ponieważ odnosi się do kamieni o średniej twardości jest dobry na przetwarzanie biżuterii, ale nie nadaje się do mechanicznego „odstawieniu” go z wnętrza Ziemi. Główne złoża mineralne znajdujące się w Republice Dominikany i Włoch, choć są depozyty pektolit w Haiti, na Bahamach, na Alasce i Kanadzie.

Zewnętrznie, kamień, cena, którą rynek może osiągnąć $ 1000 mieszkańców swoją strukturę i przejrzystość podobną do szkła, która doprowadziła do powstania fałszerstw brutto. Tylko osoba absolutnie nieuważny może je pomylić. Ze względu na unikalne kolory Larimar jest mało prawdopodobne, ktoś będzie mógł je skopiować tak dokładnie, że jubilerzy nie widzieli fałszywy.

Odcieni i odmian

„Azure słonowodne laguny czystość, nad którym unoszą się chmury” – to opisać romantyczny charakter Gemstone Larimar. właściwości magiczne jest to prawdopodobnie związane z jego zabarwienia. Kamienie są od bladego błękitu na głębokim kolorze seledynowym od ciemnoniebieskiego do Mlecznej.

Całkowicie fałszywy kamień ten nie może być ze względu na fakt, że nigdy nie malowane równo i gładko. Z jednej mineralnej może mieć wiele odmian niebieskiego, a więc są one umieszczone wewnątrz wypełnione białymi pasmami, a nie na zewnątrz.

Świat dowiedział się o nim w 1974 roku, kiedy jubiler Miguel Mendez postanowił sprawdzić, to turkus czy nie. Jak się okazało, on mylony ze znanego kamienia mineralnego, który wcześniej nikt stosowanych podczas wytwarzania biżuterii.

Jednak na długo przed tym wydarzeniem, mieszkańcy Dominikany, Haiti i innych wysp na Karaibach nosili go jako amulet kamieniami i używane do czyszczenia swoje domy przed złymi duchami.

Magiczne właściwości kamieni

Zazwyczaj przypisuje się magiczne właściwości minerałów kilka, w zależności od tego, czy wchodzą one w czyje ręce. Ale nie Larimar kamienia. właściwości magiczne nigdy nie użył siły zła, a on również nie uczestniczą w rytuałach czarnej magii. Ale głowa do góry, lub pozbyć się błękity, mógł bardzo łatwo. Wszystko z powodu jego pozytywna energia jest tak silny, że nie magia nie może go zniszczyć, nie tęsknota becloud.

To starożytności stosowane w Feng Shui do zharmonizowania kryty przestrzeń życiową. Dostatecznie odzyskuje Larimar srebra znacznie zwiększona jego właściwości. Umieścić go w miejscu o złej energii, zostanie wkrótce zastąpiony przez znaczących zmian. Mimo że należy do kategorii „kamienie kobiet”, ponieważ pomaga reagujących samotne serca znaleźć swoją bratnią duszę.

Nie jest konieczne, aby nosić ozdoba w postaci kamienia Larimar. Magiczne właściwości swoim manifeście, nawet jeśli trzymać go w kieszeni lub torebce. Ale dotyczy to tylko tego minerału w srebrnej ramce.

właściwości lecznicze

Litoterapists mieli trochę czasu, aby dokładnie zbadać Larimar (kamień). Właściwości znaku zodiaku jest już znana, ale efekt terapeutyczny na organizm człowieka nie jest jeszcze dokładnie określona.

W ciągu ostatnich 50 lat zostały zidentyfikowane:

 • Larimar który zmniejsza zapalenie gardła i prowadzi do temperatury ciała;
 • pozytywnie wpływa na choroby oskrzeli i płuc;
 • oddechowego polepsza i stabilizuje serca, co normalizacji ciśnienia krwi;
 • pomaga pozbyć się ucisku psychicznego, poprawa stanu psycho-emocjonalny pacjenta;
 • Pomaga szybkie gojenie ran i szwów pooperacyjnych.

To właśnie był ten klejnot. Cena za nim od wielu lat niezmiennie wysokim poziomie, co oznacza, że jego sprawność i uzyskanie wyników, gdy jest używany.

biżuteria

Patrzę na tego minerału, jeśli ludzie widzą jak słońce olśnienia gry w lazurowej wodzie morskiej. Takie piękno z niczym nie można pomylić, dlatego zapewne, jubilerów i włóż ją do pierścieni i kolczyki, i wisiorki, bransoletki i wisiorki i. Zawsze wygląda imponująco, ale najlepszy efekt na jego kolor – na płaskiej powierzchni produktu.

Przejawia się to, ponieważ w tej postaci staje się półprzezroczysty, co daje dodatkowe korzyści podczas gry w dzień lub światło elektryczne.

Produkty z wypukłymi kamieniami nieco nudny, choć również spojrzeć szlachetny. Larimar jest rzadkością, „ubrane” w złoto, srebro, ponieważ dodatkowo podkreśla jego tajemnicę i głębię.

Ci, którzy noszą biżuterię z tego minerału, powinniśmy pamiętać, że nie podoba mi się kolor słońca (blaknięcie), podlega obciążeniom mechanicznym i chemicznym. To nie mogą być trzymane z innymi biżuterię, ponieważ mogą one pozostać zarysowania powierzchni. Oczyść go zwykłą wodą, to lepiej bez detergentu.

birthstone

Jako astrologów powiedzieć, Larimar – talizman Aquarius, Libra i Taurus. Dla nich to przynosi spokój i równowaga. Jednak ten minerał jest również dość dogadać z innymi znakami zodiaku, przynajmniej nie zaszkodzi, to na pewno.

Być może, w celach terapeutycznych nie pomaga Skorpion, Ryby, Bliźnięta i nowotworów, ale talizman dla nich za prawidłowe i wiarygodne. Jest również wspierać tych, których horoskop odpowiada Wenus.

unikać podróbek

Wysoki koszt Larimaru było przyczyną podróbki, które są wykonane ze szkła, tworzywa sztucznego lub materiału ceramicznego. Fałszywe można odróżnić przez szereg cech:

 • kamień wydobywany na Karaibach, więc wskazanie innych krajach producenckich w dokumentach nie powinno być;
 • jeśli kamienie podobne plamki lub plamy, czy są one powtarzane w dekoracji, jest to 100% podróbka, oryginał jest zawsze inny kolor i falistych;

 • rozbarwianie charakterystyczne „lipa”, ponieważ minerał są rozłożone i na wewnętrznej;
 • Larimar nie jest wciśnięty;
 • to nie jest sprzedawany wśród biżuterii, ale wyłącznie w sklepach z biżuterią;
 • jeśli produkt jest niska cena, ale nazwa jest napisane w cudzysłowie, to uważaj na pieniądze – to wszystko fałszywe.

Oczywiste jest, że możesz „podbić” na „lipa” w niektórych sklepach z biżuterią, ale z kamienia z oszustwami nie będzie działać. To jest zbyt oryginalna, a wewnętrzny blask wciąż nie nauczył się dać plastik.

wartość kamienia

Talisman wodnik Gdy stało się znane astrolodzy, są bardzo cenione wśród jubilerów. Powodem jest to, że podczas szlifowania Larimar zawsze objawia się w nowy sposób. Cote d'przed przetworzeniem kamień nagle zaczyna nabywać niebiański błękit tego przebić cienką cirrus.

Ale kochał ludzi, którzy prowadzą praktykę medytacji jako kamień reguluje i normalizuje energię a efekt zanurzenia jest szybsze.

Litoterapists podziwiać jego własności do ujednolicenia wewnętrznego stanu psychicznego, który promuje pacjent szybciej się regenerować.

Ludzie słaby i brak inicjatywy trzymając kamień w ręku, zaczynają wykazywać kreatywność i dać nowe pomysły i sugestie do innych.

Dobrze wpływa to osoba podlegająca napady złości, wszystkie były krytykowane i drażliwy. Niedostrzegalny wpływ energii rockowej „prostuje” ludzką aurę, dzięki czemu jest bardziej przejrzyste i harmonijny.

Tu znajduje się kamień na planecie, na której nie jest szkoda słono zapłacić, aby stać się doskonałym.