834 Shares 7375 views

Buty Patrol: jego ścieżka historyczna, godność i modele

Brand Patrol zadowala swoich fanów z produktów wysokiej jakości i przystępnych cenach już od jakiegoś czasu. Dzięki stylowym wzornictwem i wysokiej jakości materiałów Patrol buty modne przez dziesięciolecia i pozwala skutecznie połączyć je z prawie wszystkich rzeczy szafę. wykonanie umiejętność w tandemie z innowacyjnych okuć i zapewnienie wysokiej jakości buty, buty, buty trwałość.


Krótka historia

Odległe sześćdziesiątych ubiegłego wieku został oznaczony przez pojawienie się marką obuwniczą Patrol na rynku światowym. W ciągu tych lat firma Swedish przedstawiony opinii publicznej wysokie buty z sznurowanie dzięki której nogi mocujące była doskonała.

W 1992 roku nazwa i logo kupiła rosyjska firma, aby wyposażyć krajowych firm obuwniczych moc najnowszych osiągnięć technologicznych w tej dziedzinie, więc produkowane piękny i dość niezawodne produkty.

Dziś Patrol Obuwie jest symbolem jakości i niezawodności. To koncentruje się na zajęcia sportowe na świeżym powietrzu i codziennego noszenia. Każdego roku zwiększa konkurencyjność produktów, dążąc do szczyty doskonałości.

Charakterystyczne cechy i zalety

but patrol jest idealny do warunków klimatycznych panujących w Rosji, dzięki czemu stopy w nim ciepłe zimą i chłodne latem. Wszystko to dzięki prawidłowo stworzyć równowagę pomiędzy użytych materiałów, wybór którego firma zajmuje bardzo odpowiedzialnie.

Wygodne buty, części jakości i profesjonalnych pracowników – to główne elementy, które odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu idealnego rezultatu. Dzięki podeszwie, antypoślizgowe i powłoka hydrofobowa Kozaki Patrol doskonale uzupełnia zimowej garderoby.

stosowane materiały

Tylko jakości materiały wykorzystywane są w produkcji obuwia, które wcześniej przeszły rygorystyczne testy komisji kontrolnych. Są to następujące odmiany materiałów – skóry zarówno pochodzenie sztuczne i naturalne, nubuku, tekstyliów lub zamszu.

Podeszwa buta w firmie jest wystarczająco sprężyste i elastyczne tworzywa sztuczne, które pełni funkcję minimalizacji przyłożone obciążenie podczas chodu i umożliwia łatwy chód.

buty zimowe PATROL gwarantuje utrzymanie ciepła i nie zamrażać nogi nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, co dla naszej szerokości geograficznej – nie rzadkość.

Patrol (buty): recenzje właściciele

  • Doskonały wybór na zimę, a na jesieni. Wszystko to za sprawą naturalnych materiałów i najwyższej jakości izolacji. Wybierając buty marki powinny koncentrować się na siatce wymiarowej, jak tam jest specyficzną cechą niektórych modelach – bolshemernost. Buty lub buty Patrol – idealne na długie spacery z małymi dziećmi. Godna jakości produkcji butów, buty i buty do kostki nie da się w deszczowe lub grząski pogodowych mokrymi stopami.
  • buty zimowe Patrol wygląda bardzo stylowo i starannie wykonane w zwycięskiej kolorów, który jest łatwy do łączenia z innymi elementami odzieży. Dobrze siedzieć na nodze z powodu anatomicznego kształtu. Zachowuje także ciepła dzięki wyściółce oraz wkładka wykonana z naturalnej owczej skóry. Podeszwa jest antypoślizgowa, że jest to jedyny negatywny – to szybka amortyzacja.
  • Czyste i miękkie buty pozwalają na stylowy wygląd w zimnych porach roku, co jest nieuniknione zjawisko sezonowe. Godność, oznaczone przez wielu klientów – Ochraniacze antypoślizgowymi. Podeszwa pozwala czuć się pewnie nawet w warunkach lodowych.