226 Shares 6737 views

Sandały z skarpetami: modele i wskazówki do stylizacji

Tradycyjnie sandały nazywane są wiosenno-letnimi damskimi butami noszonymi na nagich stopach. Pozostawia otwartą część stopy. Sandały są również wiele sandałów.


Istnieje wiele modeli tego buta o różnych wzorach i kolorach. Sandały z skarpetami jako trendem mody stały się dla wielu niespodzianką zaskakującą, całkowicie wywracając postrzeganie świata mody. Główni blogerzy podnieśli trend i pokonali go pod różnymi kątami. Otwarte, zamknięte, na wysokim obcasie i płaskie podeszwy sandały uzupełniono skarpetkami jasnych i powściągliwych tonów. Tendencja ta jest kontrowersyjna, ale przynosi rzeczywiste zainteresowanie. Zastanówmy się nad kilkoma pomysłami na temat stylizacji w szczegółach.

Zamknięte sandały z małą prędkością

Łącząc sandały z skarpetami, bardzo trudno jest uniknąć podobieństwa z turystą na szczycie sezonu turystycznego. Jest jednak możliwe, jeśli wybierzesz odpowiednie akcesoria, akcesoria i kombinacje kolorów. Tak więc sandały z zamkniętym palcem będą najbardziej akceptowalnym wariantem stylizacji w kontekście tego trendu. Wyglądają bardziej rezerwowo, a więc lekko poprawiają awangardowy obraz.

To połączenie daje możliwość podbierania butów i skarpet w jednym odcieniu, które wizualnie rozciąga sylwetkę i dodaje pionowe linie. Lepiej zatrzymać wybór na sandałach ostrymi skarpetkami. Wyglądają kobieco i atrakcyjnie, w porównaniu do zwykłych opcji sportowych na co dzień. Ponadto takie buty są wygodnym atrybutem stylu kazhual, a w internecie można znaleźć wiele pomysłów od wiodących kobiet mody z całego świata.

Zamknięte sandały w obcasach

Skłonność do łączenia sandałów ze skarpetami została pokazana na pokazach nowojorskiego sezonu wiosennego 2016. Wcześniej takie zespoły były uważane za niedopuszczalne zarówno w stylu kobiet, jak i mężczyzn. Pomimo pozornej sprzeczności, kierunek został entuzjastycznie przyjęty przez kobiety na całym świecie, aktywnie eksperymentując z możliwymi mieszankami.

Jak się okazało, sandały z zamkniętym piętą i zaciśniętym paluchem można łączyć nie tylko z cienkimi, ale także z ciepłymi skarpetkami. W tym przypadku górna część zespołu w odzieży powinna mieć również objętość i strukturę, aby wyrównać obraz.

Zamknięte sandały w obcasy w połączeniu z skarpetkami monofonicznymi z daleka wyglądają jak buty na kostkach i podkreślają kobiecość i romans z wizerunkiem. Jeśli weźmiesz wysokie skarpetki kolanowe, możesz dopasować kombinację do butów mocno dopasowanych. Oczywiście trend ten jest bardziej akceptowalny dla młodzieży i młodzieży i daje szerokie pole do eksperymentowania z stylem.

Otwórz sandały

W przypadku palców otwartych, stylizacja powinna być zbliżona ze stanowiskiem kompatybilności lub kontrastu koloru. Najbardziej akceptowalne są lekkie mieszanki lub zespoły w tonacji odzieży. Nie będą tak wyróżniać się na tle ogólnym, a w ogóle stworzy obraz ładnej uczennicy. Sandały z otwartym kolorem palców palców będą harmonijnie połączone z białymi, mlecznymi, beżowymi skarpetkami. Zdobądź klasyczny, łatwy styl. Ciemne sandały z jasnymi skarpetami dają skojarzenia z obrazami lat 90-tych.

Otwarte sandały typu sportowego są dobrze połączone z dzianinami i tym samym sweterkiem. Uzupełnij styl z szerokimi dżinsami z klapkami, usytuowanymi wzdłuż linii skarpet, aby nie było widocznych przejść i otwartej skóry.

Sandały na peronie i klin

Obuwie na platformie przypominają wspomnienia z lat 90-tych. Sandały ze skarpetami w połączeniu z luźną koszulką, krótkimi spodenkami i czapką z kapelusza pozwolą stylizować bezbożny styl młodzieżowy. Buty na platformie będą w harmonii z wielopoziomowymi zespołami surround.

Sandały na klin ze skarpetami pasują do bujnej spódnicy i lekkich kurtek z odrobiną poza sezonem. Każdego stroju letniego można uzupełnić taką kombinacją, aby uczynić ją podobną do jesieni. Krótkie dżinsy można łączyć z sandałami ze skarpetami, szczególnie w chłodne dni, dodając szalik i lekki sweter.

Zalecenia dotyczące kombinacji odcieni

Najbardziej do przyjęcia dla początkujących jest kombinacja sandałów ze skarpetami białymi lub beżowymi. Nie przyciągną nadmiernej uwagi i pozwolą im na dostosowanie się do siebie.

Dla śmiałych fashionistów, stylistów proponuje rozważyć opcję nie tylko jasnych kolorowych skarpet w połączeniu z sandałami, ale różne wersje rysunków i wydruków. Wśród najbardziej popularnych: kropki, paski, grafika, pigtail, klatka połamana, kwiaty i paisley. Sandały z skarpetkami na nadrukach można wybierać jako oprócz głównego wzdłuż i pokonać kontrasty.

Dobrze połączone jasne skarpetki o tym samym szczególe na górze (kolor powinien być taki sam). Jeśli chodzi o bardziej powściągliwsze zespoły, lepiej jest je wybrać w tonacji głównego koloru akcentu obrazu.

Należy rozumieć, że opisany trend jest przeznaczony dla mody i dla czołowych projektantów eksperymentu. Nie da się powiedzieć z całą pewnością, czy będzie to tak popularne w następnym sezonie czy fala zainteresowania zniknie. Można zauważyć tylko, że sandały z skarpet przyciągają natychmiastową uwagę na obraz, więc skromne przejście przez nie, a nie rzeczywiste zainteresowanie nie zadziała. Twoja decyzja jest Twoja!