852 Shares 9524 views

Ninja kostium zmieni swojego syna w karnawale super bohatera!

Nowy Rok – święto, gdy chcesz umieścić na coś magiczne, wspaniałe, wspaniała atmosfera, która towarzyszy, aby dopasować je. Zwłaszcza każdy przebranie, transformacja interesujące dla dzieci. Ponieważ uczynić swój mały chłopiec karnawałowy kostium, ale nadal połączona z jego ulubionych bohaterów z bajek – następnie przedstawić go wspaniała niespodzianka. Zwłaszcza jeśli dziecko czeka na poranku w przedszkolu lub w szkole!

Przyjedziemy z obrazka

U dzieci starszych grup przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych, w tym stałych ulubionych bohaterów przejść różne bajki: po prostu nieuchwytny i Ninja Ninja Turtles, Spiderman, Batman i inni super-bohaterów. To fantazjować, jak można stworzyć strój ninja.

O ile pamiętam, jest praktycznie niewidoczny wojownikiem cienia, który wyłania się z ciemności, cuchnie wroga z mieczem na miejscu i ponownie rozpuszcza się całkowicie w ciemności. Dlatego musimy czarny trykot. Spodnie mało wolnego wycięte w kształt Koloshin ale montaż na biodrach. W ogóle, od lata spodnie dresowe pasują idealnie. Aby nadać smak japońskie i zrobić coś bardziej imponujące, można narysować na papierze zwykłym kilku znaków, malować je z czerwonym długopisem, wycinane i wklejane starannie wyższe kolana lub obszar goleń. Rajstopy będą wyglądać bardziej jak ninja prawdziwego stroju, jeśli poniżej – powyżej kostki – Koloshin kilkakrotnie owinąć i krawat paski czerwonego sukna.

Teraz przewagę. Doskonała, jeśli twój syn ma czarny golf lub sweter. Odpowiednie i cienkie zębatą o tym samym kolorze. Pracować z nimi w celu dalszego utworzyć obraz nieustraszony ninja! Na klatce piersiowej i plecach trzeba zrobić duży druk tych samych znaków, które zostały dołączone do spodni. Bez niego nasz kostium ninja utraci „smaku”. Więc po raz kolejny podejmujemy papieru, markery i nożyczki. Nawiasem mówiąc, jako opcja, można wyciąć wzór na materiale i prilatat. Czy taka oferta: Kolor czerwony w połączeniu ze srebrem. To nie jest zwykły strój ninja i karnawał, bajki, dlatego wszystkie „blestyashki” nie psuć i zrobić jasne, spektakularny.

Na rękawach mankiet wykończenia czerwone orurowania. Ten sam kolor, musimy pas. Aby to zrobić, należy niezbyt szeroki, ale dość długi płat materiału, korzystnie jedwabiu lub innych materiałów z opalizujący i połysku. Kiedy nosić garnitur ninja, owinąć ściereczką wokół jego talii, i związać końce po stronie malowniczym zespole – niech kaskadowo w dół swobodnie wzdłuż ciała do około kolan. Czasami pożądane jest, aby wyciągać nici srebrny Lurex do tego kawałka strój nie z ogólnym stylem kompozycji.

Teraz to się buty i kapelusze. Z łatwiejszych butów. Podeszwie buty na wysokim lub Botki – najlepsze i nic innego. Nakrycia głowy – nakrętka maska ze szczelinami do oczu. Aby to zrobić, możesz się cienka czarna tkanina jest coś jak mały woreczek, który jest noszony na głowie. Jego długość powinna wynosić do ramion. Na poziomie oczu, konieczne jest, aby gniazdo.

Ten strój może być wykorzystane jako podstawa, jeśli twój syn chce potem kostium Ninja Turtles. To może być po prostu uzupełnione niektórych szczegółów.

A ostateczny szlif, aby dokończyć obraz nieustraszonego wojownika – miecz stalowy. W tym celu, długi szpikulec odpowiednim porządku, zwłaszcza jeśli pomudrit trochę „obsłużyć”. Lub złożyć broń z kartonu lub drewna z uchwytem srebra.

To wszystko. Odważny Ninja gotowi chronić choinkę i wszyscy, którzy przyszli do karnawału, z siłami zła!