780 Shares 7980 views

Wspaniały Dodge Challenger w rzeczywistości

Nie podziwiaj Challengera Dodge'a, prawdopodobnie niemożliwego. Widok tego samochodu jest w stanie podbijać prawie każdego. Po pierwsze, jego najpotężniejszy obraz wdziękuje. Dotyczy to dosłownie wszystkich szczegółów na zewnątrz. Opony 20-calowe, koła ekskluzywne, czerwone zaciski i oczywiście linia nadwozia.


Wybór konsumenta jest reprezentowany przez kilka kolorów. Jest niebieska ze standardowymi pasami, biała z niebieskimi pasami lub czerwona z czarnymi elementami. Niepowtarzalność tego modelu jest przymocowana do przedniego spojlera, który jest pomalowany kolorem nadwozia.

Odczucia wewnątrz samochodu są nie mniej jasne niż na zewnątrz. Każdy model jest wyposażony w skórzane fotele. Zgadnij, ile ich pasów jest na nich? Zgadza się, dwa! I dwa pod kolorem tych, którzy są na samochodzie na zewnątrz. Te same pasma zostały wykonane na starych próbkach. Kierownica ma 3 szprychy, które są dogodnie umieszczone przyciski do sterowania systemem audio. Wygodnie czujesz się w dowolnym miejscu. W kabinie wszystko odbywa się w najlepszy sposób. Funkcjonalność i piękno – to, co dominuje w koncepcji Dodge Challenger .

Jednak wszystkie uroda i funkcjonalność zacierają się na tle tego, co Challenger Dodge może pojawić się na drodze. Silny silnik V, którego objętość wynosi 6,1 litra, jest w stanie zerwać samochód z podłoża, jak w najbardziej rozpaczliwych filmach z stromymi wozami. Przyspieszenie do 100 km / h zajmuje 5 sekund, a maksymalna prędkość wynosi 293 km / h. Tak, inżynierom trudno radzić sobie z ogromnym zużyciem paliwa. Zużycie obu przekładni wynosi 16,8 litrów w mieście i 10 litrów na autostradzie. Dla tych, którzy bardziej lubią wygodną, wycieczkową wycieczkę, a nie wyścigową, producenci zainstalowali 5-biegową skrzynię biegów, która ma tryb "Sport".

Jest to bardzo godne pochwały, że Challenger Dodge różni się nie tylko z dobrą prędkością, ale także doskonałą obsługą. Prędkość przy każdej prędkości jest bardzo łatwa i bez większego wysiłku ze strony użytkownika. Wpływ kierowcy na kierownicę jest natychmiast przenoszony na kółka, a mimo stosunkowo dużej wagi samochodu czujesz się jak łatwy samochód sportowy.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, samochód jest dosłownie napędzany 35 najnowocześniejszymi zabezpieczeniami. Jest to standardowe przednie reaktywne zagłówki, boczne poduszki powietrzne o pełnej długości i poduszki dla kolan kierowcy oraz kilka systemów zabezpieczających, które pomagają kierowcy kontrolować.

2010 Dodge Challenger – ten samochód nie jest dla wszystkich, i nigdy nie będzie tak. Modele tej serii zawsze stały obok arcydzieł różnych czasów. I niech ma bezpośrednich konkurentów w obliczu Camaro i Mustang, ale pobudza pracę inżynierów i projektantów w pot z jego twarzy. Do czasu, gdy Challenger Dodge jest gotowy do 100%.

Z nim, a prędkość, z jaką masz przyjemność, i wysokiej jakości wnętrze z doskonałymi siedzeniami i niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Jedyną rzeczą, która może przestraszyć kogoś to białe fotele, dbanie o to, co wymaga trochę wysiłku. W pozostałej części jest to piękny, stylowy i piękny samochód, w którym chcesz jeździć łatwo i naturalnie na doskonałą muzykę, popijając papieros lub koktajl. Dla wielu pozostanie tylko marzeniem, ale dla tych, którzy mają więcej szczęścia w tym względzie, będą po prostu kayfovat podczas prowadzenia tego samochodu.