537 Shares 3736 views

Jak zrobić bransoletkę z liną: mistrzowską klasę, krok po kroku instrukcje i zalecenia

Takie stylowe akcesoria jak bransoletka, można łatwo zrobić sam, a jedynie za pomocą dostępnych środków. Rozważyć różne rodzaje ozdób, które są oparte na liny.


Prosta bransoletka wykonana ze sznurka

Zwykle sznurka, tkaniny i noszone na ręku, może wyglądać bardzo imponujące. I aby ta lina bransoletka proste. To zajmuje trochę czasu.

Można użyć, na przykład, metody frędzla. Aby to zrobić, weź dwa kawałki niezbyt surowca sznurka około pięć metrów długości, złożyć na pół i ustalić miejsce zagięcia. To może być przymocowany z kołkiem, taśmy prasy książki, i tak dalej. Wtedy splot staje się o wiele łatwiejsze.

Włókna rozdziela się, aby pęki przędzy z zewnętrznego taśmowania środkowej. I tak to jest powtarzany za każdym razem rzuca je w górnej części centralnej. Dokręcanie węzłów, należy zwrócić uwagę na centralnym wątku nie było widać.

Bransoletka sznurka paciorkami

I jak splot bransoletkę liny? Wygląda bardzo ładne dekoracje z koralików. Dla trwa siedem wątek, którego długość wynosi półtora metra. Sześć kawałki są zbierane i zrobić pętlę. Siódmy gwint związany stronie pętli. Obok tego wątku związany całą pętlę z sześciu strun. W końcu to jest cięte i ukryć.

Następnie sześć nici nawleczone koraliki o różnych rozmiarach. W tym przypadku, największa z nich musi być umieszczony z dala od siebie. Następnie, zrobić węzeł i naciągania różnych kulek. Ponownie Urządzenie i tak dalej. Na koniec jednej dużej kulek sznurka, który służyć będzie jako łącznik. Kolejnym akcesorium gotowy.

lina bransoletka z ozdobnym pierścieniem

Interesującym rozwiązaniem byłoby tkane akcesorium. Gdy materiał bazowy jest lepiej wybierać jasne nici bawełnianej i dekoracji elementu dostarczać pierścienia metalowego. Materiałów eksploatacyjnych wymaga kleju i łączników.

Weź trzy aspekty, złóż je na pół, tworząc pętlę. Ta część jest węzłem pierścienia metalowego. W tym celu jeden koniec liny nawleczone pierścienia, a drugi koniec przechodzi przez pętlę i dokręcić. Ten sam węzeł a z drugiej strony pierścienia. Powinieneś dostać w środku ringu, na każdej stronie, która wyniesie sześć pasm.

Następnie splot warkocz na jednej a następnie drugiej stronie. Po uzyskaniu wystarczającej długości do bransoletki, wyciąć nadmiar liny, przypalić końcach, smarujemy je klejem i wstawić wykonanych elementów złącznych. Pozostaje dodać zapięcie – i modne bransoletki liny gotowy.

Duża bransoleta lina

W przypadku takiego zespołu przy liny o średnicy 5 mm, łącznika metalowego i kleszczy. Jak zrobić bransoletkę z lin?

Jedna lina jest złożony w połowie, tworząc pętlę. Innym liny złożone i umieszczone również w pierwszym obiegu. A następnie podjąć drugą pętlę liny, jest on umieszczony na pierwszej pętli jest wyciągana i na końcach. Powstały pętla jest nakładany na początku drugiej liny, przekazując je na jej końcach. Uzyskany w wyniku zestaw jest konieczne, aby dokręcić równomiernie po obu stronach. Z każdej ze stron musi mieć końce pętli i lin.

Przykład przyszłego bransoletki, trzeba wyciąć duże końce, wypalić je lżejsze i przymocować klamry po obu stronach. To wszystko. Zadziwiająco lekkie, ale bardzo stylowy sznur bransoletka gotowa.

Około bransoletka „Szambala”

To magiczne, jak jesteśmy pewni zwolennicy religii, bransoletka jest unikalnym źródłem energii. Efekt ten uzyskuje się przez tkanie dwóch przewodów, w których przeplatają różnych kulek. Ci, którzy chcą nauczyć się tkać bransoletki lin „Shambala” będą potrzebne następujące materiały:

  • wyżywienie;
  • Woskowany przewody 3 metry długości;
  • klej;
  • 10-15 kulek;
  • nożyczki;
  • Lżejsze.

Koraliki lepiej podnieść różnego rodzaju. Mogą być wykonane z drewna i metalu, wykonane z naturalnych materiałów i kamieni szlachetnych. Również podnieść koraliki gładkie, kolorowe i różne kolory. Nawet kształt jest inny. A jeśli dopasowane kule, one symbolizować spokój umysłu, spokoju i szczęścia. Formularz Cherepoobraznaya będą chronione przed zagrożeniami z wężami ujawnić potencjał dramatyczne zmiany człowieka, koraliki, krzyże przyniesie stabilizację w życiu.

Przewód jest wybrany w większości przypadków syntetycznego liny. Odpowiednie nylon lub o średnicy około dwóch milimetrów.

Jak splot bransoletki lin „Szambali”

Przygotuj wszystkie niezbędne, można zacząć tkania. Aby to zrobić, należy wziąć deskę i przybity do jej dwoma gwoździami, jeden naprzeciw drugiego. Z jednej strony wiążą jednym końcu głównej liny, na których są koraliki nerwowym. Drugi koniec jest związany z drugiego kołka. Gwint powinien być naprężony.

Drugi gwint jest zagięty na pół i wiązane wyższe pierwsze kulek. W lewej części głównej lina przechodzi pod i na górze jest umieszczona po prawej stronie, który jest przekazywany za pośrednictwem głównego i uczynić pętlę, zaciskając ją. Ta sama manipulacja odbywa się na przemian z jednej lub drugiej strony. Po 20 lub większej liczby węzłów pierwszym kulek. Każdy z nich ułożone w kolejności losowej, ale następujący podstawowy schemat może być wybrana: 22 węzłów, koraliki, 9 węzłów, kolejny paciorek i następnie przez tę samą liczbę jednostek trzy razy w różnych koralików i paciorków. W końcu, jak na początku, robi 22 węzłów.

Po zakończeniu tkania, bransoletka jest usuwany z kołkami dodatkowo wiązane kilka guzków i konwencjonalne wątki ciętych, szczotkowanie porady superglue. Ale główny przewód nie jest cięty.

Moda i wyraziste bransoletki

Bransoletki liny z rąk, można dokonać bardzo wyraziste. Weźmy dowolny jasny sznur, mierzoną średnicę nadgarstek i pokroić na pięć kawałków, Sear i zabezpieczonych na zapięcie jedną ręką. Następny wziąć ciąg kolorów nici dentystycznej i warkocz linach wszystkie kawałki, przesuwając prostopadle do ich lokalizacji. Pod koniec liny jest stała, a z drugiej strony.

Innym prostym sposobem zrobić bransoletkę z linami, następny. Wziąć jasnym linkę czterdziestu centymetrów długości zaciskane i zamka z dużymi drewniane. Lina jest podzielona na dwie części i ustalona z jednej strony, razem z nici wątku zaciskane. Następnie obie przędze skręt w taki sposób, jak Bliski nawlekanie koralików, dopletayut poprzez łącznik i dołączyć do drugiej strony.