828 Shares 1764 views

Jak zrobić kominek wykonany z kartonu z ich rąk. Wychowany kominek wykonany z tektury

Od dzieciństwa po książkach o rycerzach lub Sherlocka Holmesa, termin „ogień” stał się synonimem komfortu i ciepła dla nas. Ci, którzy mieszkają w domu, jeśli masz pieniądze i wolna przestrzeń jest łatwo spowodować zespół, wybrać odpowiedni kominek i wkrótce cieszyć się żywym ogniem. Ale w budynkach wysokich (i domach, wiesz też są różne, a niektóre z nadmiaru stolcu nie położy) nie może pomieścić niezbędne rury, a miejsce w kominku nie jest szczególnie wyróżniać. Tak, aby zaspokoić swój głód i pragnienie romansu komfort to zrobić kominek wykonany z kartonu z ich rąk.


Wybór układu

Zacznij od tego, że sam zdecydować, gdzie chcesz, aby zobaczyć swój kominek. Jeśli porównamy z tym, fałszywy ma tę zaletę, że można go zamontować w dowolnym miejscu i zrobić cokolwiek formularza. Kominek wykonany z kartonu z ich rąk mogą być umieszczone nawet w kącie, który jest nic zrobić, ale kominek harmonijne dopasowanie. Następnie pomyśl o wysokość i szerokość będzie twój produkt. To nie powinno kolidować z mebli w pomieszczeniu nie powinna go stłumić, lecz wolno zgubić się w tle z kominkiem, na przykład, szafki nieporęczne, zbyt, nie warto.

Wybór podstawy

W zasadzie, kominek wykonany z kartonu z rękami i może być zbudowany tylko z tego materiału. Na najprostsze podejście, nawet dość dużym polu spod wyposażenia meblowego lub biurowej. Należy jednak pamiętać, że na pokładzie – materiał nie bardzo trwałe. Jeśli chcesz wyjście dostać coś bardziej znaczące, spędzić trochę i zrobić ramkę do podstawy ognia z płyty wiórowej. Oblicz, ile wymagana wielkość liści, jakiej wielkości powinny być. W zasadzie, jest to tylko część procesu tworzenia kominek, który będzie wymagał udziału obcego. Ale i „piec” będzie bardziej stabilne i wytrzymałe.

Najprostszym rozwiązaniem

Najprostszym sposobem, aby fałszywe kominek wykonany z tektury, używając wysyłki karton. Aby to zrobić, wszystkie stawy są przyklejone do pokrywy pudełka nie jest otwarty, a ściany nie spaść. Rysowane ołówkiem otwierając swoje „piec”, następnie wyciąć nożyczkami. Można udekorować kominek według własnego uznania. Najszybszym rozwiązaniem – samoprzylepna folia cegły wzorzyste lub dzikie skały. Jeśli ta metoda nie lubisz, powiedzmy, że chcesz jakoś pomalować Twój kominek z tektury, to lepiej, aby wkleić na pudełku z białym papierze, a gdy klej wyschnie, nałóż poczętego obraz. Nawet jeśli wyciągnąć wszystko z tych samych cegieł, możliwe jest, aby dać bardziej realistyczne spojrzenie, oczywiście, jeśli masz skłonność do rysowania.

Wklejanie papieru wymaga, po pierwsze, dlatego, że karton wysyłka jest zazwyczaj brązowy, a kolor chcesz, nie dostaniesz. Po drugie, na pola zawsze mają żadnych objawów, plakaty, i tak dalej. D. Mogą nawet wyglądać przez kilka warstw farby. Jednakże, jeśli chcesz, możesz zastąpić tapetowania podkładu – można ją kupić w sklepach, które sprzedają produkty dla artystów.

Wewnętrzna część jest zbyt ważne

Od wewnątrz pola nie zaszkodzi również pomalować lub wklej nad kominkiem lub z tektury, wykonany własnymi rękami, nie będzie wyglądać bardzo wiarygodnie. Można powiesić na ścianę wewnętrzną ciemnej tkaniny i umieścić jasny czerwony na dole.

Dla lepszej stabilności należy umieścić na wierzchu „kominkowe” w polu. Na to można stosować płyty wiórowej lub MDF tylko przetwarzany lub wklejony samego drewna samoprzylepnej lub marmur. Jeżeli układ nie jest odpowiedni przycinania może być sklejone ze sobą wiele arkuszy papieru tego samego kartonu (na przykład, z innego zestawu). Kominka będzie jednak konstrukcja stabilność, nie będzie dodać.

Na bazie płyty wiórowej

Jeśli zdecydowaliśmy się na bardziej monumentalnej wersji, najpierw trzeba powalić rama przyniósł z warsztatu. Jeśli wynalazł kominek warunkiem stand-podium, aby rozpocząć montaż od podstaw z nią dzieje. Jeśli nie – wysiada pierwsza obudowa kominka, a następnie fajkę.

Jak zostało przez kominek wykonany z kartonu z rękami budować, na innych wykończeń (suchej zabudowy lub sztuczny kamień dekoracyjny) nie pokaże. Aby zakończyć arkuszy kartonu może być po prostu przyklejone na płyty wiórowej, ale jeśli myślisz, że karton tonkovat, możliwe jest przyklejenie arkusze (cięcie kawałki, nadające się do kominka) i umieścić pod obciążeniem w nocy. Następnego dnia rano, gładka i gruby karton tapicerowane własny kominek. Następnie podano pożądanego kształtu (w podobny sposób jak to miało miejsce w ramce).

Kiedy robimy kominek wykonany z kartonu na bazie płyty wiórowej, o jego „wnętrzności” również nie zapomnieć. Mimo to być oświetlony od wewnątrz, oraz drewniane ramy będą wyraźnie widoczne.

Tylko karton, ale nie okno

Jeśli nie chcą zadzierać z sklejki, a wersja pudełkowa wydaje się zbyt proste, nie ma innego sposobu, aby kominek wykonany z kartonu. Jest to korzystne, w razie potrzeby „pieca” nietypowy kształt, na przykład trójkątny w przekroju poprzecznym, lub bardzo dobrze, lecz płaski.

Najpierw musimy zrobić, „wzór”. Wszystkie elementy są obliczane bardzo ostrożnie, aby Twój ozdobny kominek wykonany z kartonu nie okazała się krzywo. Tektura klejona w kilku warstwach, aby stać się bardziej rygorystyczne. Pod ciężarem nim będzie leżeć dłużej, tym więcej arkuszy przyklejony. Następnie wykonane rysunki poszczególnych części są wycinane. Spajanie ich razem może być taśma klejąca może być wielkości pasków papieru. Przy okazji, jeśli zdecydujesz się na pobyt na taśmie klejącej, trochę papieru, klejenie okien. Do narożników kominku były prostokątne, przynajmniej w czasie montażu należy skorzystać z narożników – w stroymagazinah sprzedawane plastiku, powinny one być w porządku. I, najlepiej, w strukturze tych rogach byłoby miło, aby zostawić na dobre. Oni nie będą widoczne, ale na pewno doda sił.

Ponieważ to ognisko jest zmontowany z części, w jej wnętrzu może być traktowany przed montażem. Farba lub wklej na karton i łatwe w użyciu, kiedy to na stole lub na podłodze, ale nie wtedy, gdy w pozycji stojącej. I otwór w piecu są w różnych rozmiarach; Jeśli zdecydujemy się na małe, do dekoracji wnętrz zmontowanego kominku trzeba pokazać cudów akrobacji.

Zewnętrzna strona może być także przeprowadzona przed montażem, ale w tym przypadku nie pokrywają się z klejeniem wzór oddzielnych części, a dobór kątów widać. Tak, że zewnętrzna strona będzie musiał malować, wklej z gotowego nad kominkiem. Ponadto, jeśli zdecydujesz się obraz, na początku, być może trzeba zagruntować powierzchnię, aby ukryć taśmę.

Opcje oświetlenia

Wszelkie kominek sugeruje obecność płomienia. Oczywiste jest, że zarząd nie zapewnia możliwość korzystania z prawdziwym ogniem. Można kupić lub zrobić własną lampę, która symuluje pożar. Jako opcja – rysować ogień na papierze, cięcie po obrysie i dołączyć do paleniska. Umieszczony z tyłu lampy jest miękka, a okazuje się bardzo wiarygodną imitację otwartego ognia. Wadą tej metody jest to, że gruby papier pokaże przez złe żarówki i cienkie – wypełnione do przodu lub do tyłu. Rozwiązanie może stanowić rama wykonana z drutu, lecz powinna być złożona w możliwie ściśle wzdłuż konturu, w przeciwnym razie będzie wyraźnie widoczny w świetle przechodzącym.

Można go umieścić w elektrosvechki siedliskiem lub Garland. A potem, a inny jest lepiej kupić baterię, która nie jest brana dokładnie w otwór kominka do przewodu do gniazdka sieci elektrycznej.

Dla dowolnego wyboru „ognia” w piecu niezawodności konieczne jest, aby umieścić gałązki, gałęzie lub dzienniki.

Troska o kominku

Pozostaje mieć pewność, że kominek proszę was jak najwięcej. Jeśli wykończenia wybrać samoprzylepnych szczególną ostrożność swoją „piec” nie wymaga – takie folie są odporne na wilgoć i generalnie można czyścić wilgotną szmatką. Ale jeśli malować kominek, a następnie, aby móc kontynuacja opieki dla niego będzie musiał pokryć go lakierem. To może być oczyszczone z kurzu i przypadkowego zanieczyszczenia.

Teraz, wieczorami można siedzieć przed prawdziwym ogniem i poczuć jak średniowieczny pana feudalnego.