575 Shares 9394 views

Recenzje: film "Triangle" (2009). Aktorzy i rola w filmie „Triangle”

Filmy Puzzle zawsze przyciąga uwagę doświadczonego moviegoer. Przyzwoity obraz jest w stanie urzec głębi działki, a następnie rzucając coraz bardziej wyrafinowane linie kluczowych splot. Niestety, nie często można znaleźć naprawdę fascynującego filmu o dobrze zdefiniowanej scenariusza i dokładnego portretu bohaterów, zwłaszcza jeśli chodzi o filmach tego gatunku. Ale czasami nawet najbardziej lackluster filmy mogą pozostawić głębokie piętno w pamięci zapalony fan filmowej. Dla tych, bez wątpienia należą „trójkąta” – film w 2009 roku.


Film

Chcesz wychodzić w morze na jachcie w towarzystwie przyjaciół? Niewiele osób byłoby odmówić takiego weekendu. Główną bohaterką Jesse sam wychowywał syna z autyzmu. Mężczyzna pomaga jej w tej trudnej materii nikt nie ma, więc użyła wziąć pełną odpowiedzialność. Niemniej jednak, że zgadza się odwiedzić jachtem swojego przyjaciela Grega, aby uciec od rutyny i obowiązków domowych, a syn jest w szkole. Wydaje się, że nie było żadnych oznak kłopotów, ale firma wpada w samym epicentrum burzy, po czym łódź jest rozbity. Bohaterami cudem przeżył i wkrótce zobaczył zbliżający się statek. I jak wszystko to musiało skończyć szczęśliwe zakończenie, ale statek był tylko iluzją zbawienia. Pomimo pełna mało ludzi, na statek, który ich obserwuje. Jess jest zbyt późno, aby zdać sobie sprawę, że są one zagrożone, ponieważ czas cyklu jest uruchomiony, a nikt nie wie, jak się z niej wydostać.

Bohaterami filmu „Triangle”

Aktorzy, którzy wykonywali kluczowe role nie są ujęte w wykazie z najbardziej znanych gwiazd Hollywood. Mimo to niezapomniany obraz ruchu okazało, a ten zdobył pozytywne recenzje. Film „Triangle” odsłania wiele tajemnic ludzkiej duszy, a jednocześnie nie zapominając zostawić miejsce na pytania.

Główną bohaterką ekran Jesse zawarte australijska aktorka Melissa Dzhordzh. Jej postać jest kluczem do historii, więc trzeba było dołożyć wszelkich starań w celu zapewnienia, że widz jest całkowicie przesiąknięty jego lęki i doświadczeń. Godny uwagi jest fakt, że bohaterka Melissa naprawdę ewoluuje z każdym kroku działki. Zmienia się charakter, przekonania, determinacja w działaniu na końcu filmu stają się coraz bardziej namacalny dowód na to są liczne wyróżnienia. Film „Trójkąt” był w stanie połączyć się z mistyki, a nie tylko horror, ale nawet dotknął w tak ważnych kwestiach, jak ludzkiego żalu i rozpaczy.

Właściciel Greg jacht – bardzo dobry przyjaciel Jessego. Grany przez aktora Maykl Dorman, znany głównie z ról w serialach. Jego charakter jest bardzo bliskim przyjacielem głównego bohatera, a może nawet żywi romantyczne uczucia do niej, starając się chronić ją przed bólem i trudnościami. Ale jako „Trójkąt” odnosi się do gatunku thriller, romans nie był przeznaczony do rozwijania. Maykl Dorman świetną robotę z rolą kapitana jachtu i troskliwego przyjaciela Jess.

Najbardziej znany aktor, który zagrał w filmie stał Liam Hemsworth. Teraz jego nazwisko jest szczególnie podczas rozprawy, jak grał główną rolę w sadze „The Hunger Games”. Choć jego postać, na pierwszy rzut oka wydaje się dość nijaki, w końcu wciąż przyczynia się do zrozumienia całego obrazu. I niech Liam Hemsworth nie stały się popularne ze względu na to thriller, wielu wielbicieli jego twórczości na pewno będzie interesujące zobaczyć go w tym filmie.

Liczba wizyt

Film „trójkąt” nie jest wliczone w kategorii kina masowego. Ten obraz ruchu jest amatorem, ponieważ ma daleko od trywialny temat, zdolnej zaskakujące, czasami wręcz szokujące, każdy moviegoer. Dlatego feedback był bardzo zróżnicowany.

profesjonalny osąd

Ten mistyczny thriller jest zaskakująco został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków filmowych. Zazwyczaj te taśmy nie są bardzo popularne ze względu na niewielki budżet i brak gwiazd pierwszej wielkości. Niemniej jednak, większość z widokiem zawierał pozytywne opinie, które doprowadziły do zwiększonej uwagi do obrazu. Na stronie filmu Rotten Tomatoes zebrał ponad 30 pozytywnych opinii, które doprowadziły do wysokiego rankingu 82%.

pozytywne opinie

Film „Trójkąt” był dla wielu skarbów. Połowa z tych, którzy są zaznajomieni z nim, bez przesady uznać ten obraz jednego z najlepszych w swoim gatunku. Ponieważ film jest zagadką, aw finale pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi, jak to jest, że widzowie, którzy chcą analizować to, co dzieje się na ekranie nawet po obejrzeniu filmu. Każdy, kto jeszcze nie ocenił tego filmu, widziałem w nim coś więcej niż tylko skręconą działki. Wiele dostrzec głęboki sens i zrozumieć przesłanie reżysera.

Większość pozytywnych opinii wskazuje, że ten film to trzeba obejrzeć kilka razy, aby uchwycić każdy szczegół i zrozumieć główną ideę dyrektora. Ponadto, nie można ignorować piękną sesję. Sceniczny, otwarty ocean, strzeliste Seagull – wszystkie te elementy nie zgadzają się z przerażającej historii, ale jest to dysonans i tworzy szczególną atmosferę filmu.

negatywna opinia

Filmy takie jak ten zawsze są postrzegane negatywnie większość kinomanów, którzy preferują działania lub melodramat skromny. Nawet wielu fanów thrillerze dość podobne do „Trójkąta”. 2009 Film dokonał przełomu w dziedzinie zagadek łącząc kilka motywów.

Wielu nawet nie trzeba go obejrzeć do końca i od razu zdecydował się napisać negatywnych opinii. Film „Triangle” może zostawić przykry posmak zmieszany z rozpaczy i frustracji bohatera. Fakt ten powinien być wzięty pod uwagę podczas oglądania tego filmu.

Interpretacja historii

Ponieważ obraz ruchu jest dość trudne do zrozumienia, wielu, którzy ją obserwował, aby zrozumieć podstawowe pojęcia na różne sposoby. Istnieje kilka wersji wydarzeń, które miały miejsce do głównego bohatera.

Pierwszy jest związany z czynnikiem czasoprzestrzeni. Innymi słowy, postać uderzył w błędnym kole, który jest powtarzany w sposób ciągły. Jego koniec – początek. Dlatego też, bez względu na to, co zrobiła, to dysk zostanie odtworzony ponownie i ponownie.

Druga opcja zaproponowana przez tych, którzy nie lubią obraz. Niektórzy widzowie uważali, że główny bohater jest psychicznie chory i cierpi na rozdwojenie jaźni. Wszystko, co się dzieje, jest jedynie owocem jej chorej wyobraźni.

I ostatnia opcja oznacza głęboki żal i poczucie winy wobec syna. Wszystko co dzieje się w filmie – to tylko próba, aby zmienić jej nieszczęście wydarzyło się w ostatnich chwilach życia.

wynik

Zawiłe, intrygujące i przerażające – wszystkie te przymiotniki bardzo dokładnie opisać film „Triangle”. Aktorzy wcielać swoje postacie na odpowiednim poziomie, a główny bohater był w stanie ujawnić swój pełny potencjał. Ta rolka folii nie jest dla wszystkich, to jest trudne do zrozumienia i prawie niemożliwe do interpretacji. Jednak każdy, kto ceni gatunek thrillera i jest gotowy do „rozbić” na działce, trzeba zobaczyć „trójkąt”, aby uczynić swoją własną opinię na temat wartości tego filmu.

Hasłem do filmu opisuje film jako przerażającej grozy fal. Być może jest to tylko powierzchowny osąd, ponieważ klucz pomysł nie pasuje do ram tego, co dzieje się na statku. Ideą filmu jest znacznie głębszy i bardziej subtelne. Jednak nie każdy moviegoer będzie mógł złapać go po raz pierwszy.