685 Shares 1551 views

Algieria atrakcje zdjęcia i opinie

Algieria – kraj, zabytki, które powstały w wyniku oddziaływania różnych kultur, religii i cywilizacji. Znajomość z nim daje dużo jasnych i niezapomnianych wrażeń. Jest to miasto na skałach, dziwnie zamknięty przez naturę, piękne świątynie, meczety i starożytnej twierdzy, starożytnych ruin zamków i innych atrakcji.


Algieria – kraj afrykański

Jest to państwo islamskie znajduje się w północnej części Afryki. Do jego wielkości, Algieria sekundę na kontynencie. Interesujące jest to, że większość kraju jest piasek, jest dobrze znany na całym świecie Sahary. Oczywiście, to jest daleko od wszystkich atrakcji. Algieria jest efektem kilku pokoleń starożytnych cywilizacji, ponieważ trudno jest przecenić znaczenie dziedzictwa kulturowego. W różnych częściach kraju, można zobaczyć ruiny starożytnego miasta.

Historia mówi nam, że w 1962 roku Algierczycy broni wygrał naszą niezależność, a wcześniej w 1834 roku Algieria była kolonią Francji i został uznany za część. Fakt ten pozostawił swoje piętno na wyglądzie dzisiaj, Algieria (Miasto). Zabytki tutaj można powiedzieć, w jaki sposób strona o życiu i kolonialnej a bardziej starożytnych wydarzeń. Warto zauważyć, że na terytorium Algierii jest podzielony na dwie części: Stare Miasto (Kasbah) i nowy. W pierwszym, wędrując wąskimi uliczkami można znaleźć mały domek, stare meczety, forteca. Kasbah w 1992 nadana Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Nowa część, zbudowany przez Francuzów, nie mniej wspaniały. Tutaj, wysokie budynki i duże okręgi, specjalne dekoracje jest Notre Dame d`Afrik.

Notre Dame d'Afrique

Jest to drugi tytuł katedry, która wznosi się majestatycznie na stodvadtsatimetrovoy klifie nad morze i miasto. Jej zaokrąglona kopuła widoczna wszędzie.

Notre Dame d`Afrik zbudowany prawie czternaście lat. Autorem projektu był architekt francuski Zhan Ezhen fromage.

W pobliżu wejścia do Kongregacji spełnia figurę Matki Bożej. Jest wykonana ze stopu brązu i bardzo zaciemnione niż błąd pewne przybycie turystów, którzy wierzą, że Maryja była ciemnoskóra.

Pomimo faktu, że katolicka katedra, można znaleźć tutaj i muzułmanie. Pochodzą one się modlić do Matki Boskiej, a ich prośbę o modlitwę wpisanych na absydzie ołtarza kościoła. To ciekawe, że w katedrze wszystkie jego ściany są wpisane z modlitw i psalmów notowań w różnych językach i dialektach.

Z opinii turystów to wiadomo, że podczas wieczornego nabożeństwa kapłani przychodzą do skalistego brzegu i błogosławię wszystkich, którzy są na Morzu Śródziemnym.

Kalat Bani Hammad

Tu, w otoczeniu górskich zboczach, znajduje się starożytne miasto – stolica imperium Hammamidskoy. Wiadomym jest, że został założony na początku XI wieku, ale po pół wieku została zniszczona.

To starożytne miasto jest również zawarte w światowego dziedzictwa UNESCO i jest najcenniejsze zabytki. Algieria, ze swej strony również specjalny status pomnika historii i architektury.

Jest Kalat Bani Hammad w północnej części kraju, na terytorium wilaya z M'sila. Od końca XIX wieku wykopalisk prowadzonych tutaj. Archeolodzy odkryli tam wiele dowodów, że nie zawsze była nie tylko twierdza, ale także piękne miasto. Znalezione szczątki murów obronnych, fortyfikacji i wież sygnałowych.

Szczególnie imponujący kompleks pałacowy z basenem, ozdobione cennymi obrazami, marmur, majoliki, świadczących o wyrafinowanym smaku starożytnej cywilizacji. Tam też znajduje się zniszczony meczet, w tym trzynastu naw, każdy zawiera osiem wierszy. U szczytu minaretu sięga dwudziestu metrów.

Algierii głównych miast i atrakcji Constantine

To wyjątkowe miasto znajduje się w niezwykłym miejscu. Wznosi się 600 metrów, jest położony na rozległym płaskowyżu. Jego stopa była rozciągnięta kanion. Dzięki tej niezwykłej warunkach naturalnych Konstantyn stał się wzorem w dekoracji stokach górskich. Izbrozhennye warunkach naturalnych stokach kapryśnie zwieńczony domów i ogrodzeń, mostów łączących i wiaduktu.

Więcej Constantine stylizowany miasto siedmiu mostów. Wcześniej, liczba ta odpowiada rzeczywistości, dziś pozostały cztery plus wiadukt, który można by nazwać Lifeline. Opinie turystów odwiedzających miasto, porozmawiać o liny przejście przepaść, która od niechcenia, jak w metrze, są mieszkańców.

Miasto Konstantyna trzecim co do wielkości w kraju. Ale turystyka nie jest bardzo rozwinięta. Jeśli opierać się na opiniach odwiedzić te miejsca turystów, przyczyna leży w zagrożeń górskich dróg.

Port miasto Oran

Rozłożone na brzegu Morza Śródziemnego , to miasto jest kontrast do poprzedniej. Należy pamiętać, że jest to kolejna strona, która otwiera afrykańskiego kraju i jego atrakcji. Algieria, jak już zapewne zauważyliście, bardzo różnorodny.

Powstało to miasto z powrotem w X wieku, jego założycielami byli kupcy, którzy wybrali to miejsce ze względu na dobrą lokalizację. Dwa lwy – tzw „Oran” brzmi w języku francuskim. To ma długą historię, która sięga czasów starożytnych, a dokładnie, w IX wieku pne. Następnie te tereny zamieszkałe przez tych majestatycznych zwierząt, są one przedstawione na herbem miasta.

W połowie ubiegłego stulecia, Oran uznano ośrodkiem kulturalnym i gospodarczym kraju, skład populacji mogłaby ona zostać nadana miast europejskich. Jednak po wojnie o niepodległość w kraju uległa zmianie, a wielu Europejczyków wrócili do ojczyzny.

Dziś Oran jest największym portem morskim kraju i północna część kontynentu.