843 Shares 5799 views

Pisarz Andrew Burovskii: biografia, książki, kreatywność i opinie

Wraz z pojawieniem się komputerów i komunikatorów czytanie książek stopniowo wyblakłe w tle. Dowodem na to są w połowie puste czytelnia i biblioteka. Jednak są tam jakieś książki, które są trzeba czytać, nie wiem co. Dla takich autorów obejmują Andrew Burovskii. Co to jest pisarz? A co jest takiego specjalnego w swoich pracach?


Krótka informacja o autorze

Andriej Michajłowicz – jasny przedstawiciel przestrzeni medialnej. Znany jest ze swoich prac, pisanych w popularnej nauki i dziennikarskim stylu. Ten właściwy filozof, ciekawski archeolog, historyk i prozaik. Dodaj do wszystkiego powyższego, doktora filozofii, kandydaci do ochrony nauk historycznych i pozycją lidera w imieniu wydawnictwa jest.

Co więcej, w tej chwili Burovskii Andrei jest stałym asystent parlamentarny i „prawica” w znanej figury politycznej Vladimira Rostislavovicha Medinskogo.

Biografia autora

Andrzej urodził się w Krasnodar Burovskii 7 lipca 1955 r. W tej chwili, to literacki geniusz był 61. Jest on jednym z wielu pisarzy, którym udało się złapać powstawanie i rozpad ZSRR, który często wspomina w swoich pismach.

Podobnie jak wszystkie dzieci, Andrew poszedł do szkoły, niegrzeczny i dostaje burę rodzica za drugich „niezadowalający” zachowaniem. W ogóle, to nie różni się od reszty. Czy to miłość do pisania wszelkiego rodzaju bzdury, zgodnie z jego kolegów. Po otrzymaniu długo oczekiwany maturę, Burovskii poszedł prosto do Państwowego Instytutu Pedagogicznego na Wydziale Historii. Po zdaniu egzaminów, od razu zaczął się uczyć. Według autora, był zainteresowany w historii. Chciał dowiedzieć się więcej i dzielić się tymi informacjami z innymi. I chociaż badanie nie dano autora zbyt łatwo, nawet wątpliwości co do poprawności wyboru zamierzonego toru.

podziałka i dalszej edukacji

Pomimo wszystkich wzlotów i upadków, Burovskii Andriej Michajłowicz jeszcze ukończył. Uroczyste wręczenie dyplomów, powiedział, odbyła się pod koniec 1980 roku. Wydawałoby się, że wyższe wykształcenie jest otrzymywany, jest to czas, aby pomyśleć o możliwości zarabiania. Ale nie. Nasz autor upadł na nieco inną ścieżką.

On przygotowywał przez długi czas, aw połowie 1987 roku obronił pracę doktorską w Instytucie Archeologii ZSRR. Jej tematem było badanie opiera się na rozwoju historycznego i kulturowego rzeki Jenisej w okresie paleolitu. Pod koniec 1996 roku, Burovskii Andrei znowu obronił, ale na anthropoecology zagadnień. Tym razem musiał mówić przed imponującą publiczności w jednym z największych uniwersytetów w Ałtaju.

Osiągnięcia i tytuły

Prace nad tezy nie przeszły niezauważone. O autor mówił. Aby jego opinia zaczął słuchać, a na początku 1998 roku otrzymał honorową profesurę.

Następnym krokiem było pisarza kompleksowa praca nad rozwojem rozrywkowych pojęcia biosfery związanych z jego przejściem do Noosfera Vernadsky. Jeszcze później został członkiem Akademii Ekologicznej, dołączyła do Związku Naukowców w Petersburgu i kierował Departament Międzynarodowej Akademii noosfery w Krasnodarze.

Projekty naukowe i inne pisarza

Następny Andrew Burovskii zaczął pracować nad własnymi projektami, których celem było opracowanie to nowy kierunek w filozofii jako noospherology. Na podstawie danych z innymi specjalistami, autor modyfikować istniejącą teorię o koncepcji edukacji Noosfera. Wśród innych tematów, które w tym czasie zainteresowany pisarza, są następujące:

  • Rozwój teorii i pojawienie się kultury;
  • Procesy metafizyczni i ich problemy;
  • relacje między społeczeństwem i natury;
  • Historia powstania nauki;
  • pochodzenie kontaktów międzykulturowych i innych.

Z takich wszechstronnych zainteresowań Andrei udało się ustanowić siebie jako dobrze zaokrąglone osobowości.

Twórcze pisanie autor

Oprócz działalności badawczej Andrew Burovskii często wykładał swoje myśli na papier. W tej chwili on jest autorem ponad stu są w prasie i opublikował prace tematów naukowych.

Napisał także 4 książek, ponad 20 prac naukowych i popularnych, związanych z historią Rosji. Ponadto, z jego udziałem, to opracowała serię bojowników, informując nas o pilnych zagadnień współczesnej Syberii.

Burovskii Andriej Michajłowicz: Książka

Od 2000 roku pod autorstwa Andrieja opublikowano wiele ciekawych materiałów. Na przykład, jeden z jego pierwszych książek był „Rosja, której nie było.” Ta książka pokazuje łańcuch badań związanego z utworzeniem Zachodniej i Wschodniej. Z większości publikacji jest ograniczona do badania opinii i faktów, milczy na prawdziwych wydarzeniach.

Następnie „Failed imperium” 2001 „syberyjski grozy”, „Taiga nie wierzy łzom”, „Diabelski Ring”, „Nie budź tajgi spania”, „Saint-Petersburg jako zjawisko geograficzne” w 2003 roku, i wiele więcej. Wszystko to jest napisane przez Andrey Burovskii. Książki z jego badań, jednoznacznych dowodów i widoki wiał elitę metropolitalnych. Według autora, spełniły swoją misję, całkowicie zmienia opinie ludzi o prawdziwych faktach historii.

Najbardziej wyraziste dzieła pisarza

Wśród prac autora wiele ciekawych książek, ale najbardziej wyróżnia wśród nich są tacy, którzy otrzymali pozytywne opinie od czytelników. Na przykład, te prace to antologię „niewyjaśnione zjawiska. To było w rzeczywistości „, napisany w 2015 roku. Publikacja odnosi się do wielu niezwykłych zjawisk, w rzeczywistości opisanej przez archeologów, historyków i naukowców. Można go znaleźć unfabled historie o Bigfoot, potwór z Loch Ness, duchy i stref geopathogenic.

Burovskii Andriej Michajłowicz był także autorem bestsellerowej z „Civil War historii mad” 2007. W nim autor opowiada o nieco innym spojrzeniem na wojnie domowej. Według wielu użytkowników, w tej pracy lubi prostotę prezentacji informacji, uczciwość i języka mówionego.

Nie mniej pouczające jest fantastyczna opowieść zatytułowana „Piekło jest zamknięta. Wszystko poszło do przodu „, 2011. Autor kontynuuje temat globalnego światowego spisku i opisuje rzeczywiste i tajne przyczyny rewolucji. Książka mówi nie tylko o „krwawym reżimem ZSRR”, ale także nauk Szambali, syjonistów, III Rzeszy i wielu innych rzeczy.

Inną charakterystyczną pracę, dzieło Aleksandra i Andrzej Bushkov Burovskii – „Syberyjski horror”. Zajmuje się niewyjaśnionych zjawisk zachodzących na Syberii. Na przykład, w książce można przeczytać prawdziwe historie o duchach, syren, wilkołaków i innych przedstawicieli martwego podziemnego.

Recenzje i opinie o pisarza książek

Pomimo zaawansowanego stopnia, Burovskii – mężczyzna niejednoznaczne. Wszystkie jego badania, założył na słowach prawdziwych ludzi, zwykłego człowieka na ulicy, aby sprawdzić, że jest to trudne. Dlatego prawdziwość pewnych faktów, wielu czytelników kwestionowana. Według nich, takie prace są bardziej przypomina jedną z opcji możliwych zdarzeń, ale nie dowodzi fakt jego istnienia. Nawet takie opinie mają prawo do istnienia, użytkownicy mówią.

Inni wierzą prawdziwości informacji dostarczonych przez autora. Na podstawie swoich ustaleń, tworzą własną rękę, a nie próbować narzucić je na innych miłośników literatury historycznej i filozoficznej.