244 Shares 6385 views

Czy czysty romans w relacji ważne?

Każda kobieta, od chwili, gdy zdała sobie sprawę, że była kobietą, marzy o romantycznym związku. Odnosi się to do pań w każdym wieku. Już od przedszkola, dziewczyny chcą grać z chłopcami, i staramy się zdobyć ich uwagę. Co się dzieje, gdy dziewczęta dorastają, hormony i wypełnić wszystkie dostępne miejsca w organizmie. Oni już nie potrzebują niczego: rodzice nie muszą uczyć się zmęczony i nie ciągnie nie tańczy, nie ma muzyki. Teraz wszystkie moje myśli są wypełnione tylko jak „on” spojrzał w górę i powiedział, że jeśli ona została zaproszona na spotkanie jutro.


Wszystko przeszły wiek, kiedy chcesz spacer w parku, trzymając długopis i patrząc na siebie z miłości oczy.

Co dziwne, ze wszystkimi nastolatków coś jasnego wiekiem taki okres wielkich zmian w życiu i światopoglądzie.

Ale jak dla dorosłych, dojrzałych kobiet, którzy osiągnęli coś w życiu, ma swoje stanowisko i pozycję w społeczeństwie. Kto by nie powiedzieć, ale te kobiety też chcą być obecne w ich życiu i miłości romansu. Wiele biznes bardzo gwałtownie zaprzeczają ten fakt, ale jednak pozostaje nietknięty. A także chcą w związku był czysty romans. Po tym wszystkim, każda osoba sane doświadcza uczucia miłości i przywiązania w ten czy inny sposób na romantyczny ulubionych.

Relacja nie jest często spotykane czysty romans, jako nowoczesny tempo życia nie pozwala nam cieszyć się gwiaździste niebo i patrzeć na księżyc, kiedy chcemy. Warunki socjalne stawia nas w takim kontekście, że romans jest wciąż bardzo mało czasu. Ale jednak, każda kobieta jest miło zobaczyć rano dzień wolny świeżego bukiet chryzantem w sypialni, i jak można trzymać z czułością, gdy twój mąż lub chłopak przynosi kawę rano w łóżku, szepcząc w miłej czułości słuchu.

Takie małe romantyczne chwile w życiu potrzebujemy nikogo, przynoszą wiele pozytywnych emocji i zastrzyk energii na długi czas.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu z pracy zmęczony i wyczerpany, ledwo dotarł do domu i niechętnie zdjęła buty. Mąż był dość przypadkowo w domu (zwłaszcza w lewo pracy wcześnie, aby można ładne) i już przygotowany obiad jest twoje ulubione danie, wlać do wanny z gorącą wodą z pianką i zapalone świece. Co kobieta odmówi czuć się kochane i pielęgnowane? To czysty romans, gdy ludzie mogą wyrażać ich miłość nie tylko słowami.

Kobiety, uroczy, nie poddawaj się, jeśli masz facet postanowił coś zrobić, a ja nie w żaden sposób krytykować!

Nawet jeśli nie lubię niespodzianek i kolacja trochę spalone, że nie jest konieczne, aby o tym mówić. Lepiej go pocałować i powiedzieć, jak bardzo go kochasz.

Romantyczne chwile wnieść do życia rodzinnego, harmonii i równowagi. Dzięki tych małych przyjemności, relacje nie są statyczne, ale stale się rozwija. Na przykład, niektórzy małżonkowie są małżeństwem od dziesięciu lat, zdecydowała się wziąć ślub w kościele lub po prostu zorganizować drugi ślub. To tylko wzmacnia ich sojusz.

Dzięki trochę romansu, możemy zapomnieć o problemach dnia codziennego, opieki nad dziećmi i trudności w pracy. Nie można myśleć o niczym, po prostu cieszyć się sobą.

Chcę zaapelować do ludzi, nie wahaj się być romantyczny, bez względu na to, jak poważne i pewna siebie kobieta nie wydaje go z wielkim entuzjazmem i będzie wdzięczny za romantyczne impulsy, jeśli jest czysty romans.

Pamiętaj frazę ze znanego filmu „Ironia losu”, gdy pół-pijany Jack (bohater) mówi wzburzony Hippolyte: „Zapomnieliśmy, jak zrobić wielkie dobro głupotę zatrzymaliśmy wydostać się przez okno do kobiety, którą kochał ..”

Drodzy ludzie kochani, my kobiety naprawdę chcą, aby być z powrotem zrobić dobry, ładny, zabawny i przyjemny głupotę!