519 Shares 6878 views

Overkill Grupa: cechy kreatywności

Grupa Overkill wybrany jako główny gatunku thrash metal. Została założona w New Jersey w 1980 roku grupa ta stała się jednym z pierwszych w jego stylu. Ma maskotkę, którego nazwa Chali. Jest on dostępny na większości okładek płyt.


historia

rock band Overkill powstała z niektórych uczestników projektu Lubricunts. Zespół reklamować fakt, że potrzebują gitarzysta i wokalista. Mówi Bobby Ellsworth. Wynik był oryginalny skład zespołu. Overkill Grupa nie od razu zatrzymał się w ich imieniu. Po pierwsze było kilka innych. Wśród nich, Virgin Killer. Wczesne utwory były covery innych zespołów punkowych. Pod koniec 1980 roku zespół został uzupełniony przez dwóch gitarzystów i rozszerzył repertuar. Podczas gdy zespół grał covery, jego uczestnicy grał z ogromną prędkością i niezwykłą energią. To pozwala nam przypisać pracowników do założycieli thrash metal.

W 1983 roku zespół wydał demo zatytułowane władzy w czerni. Praca wywołała poruszenie w kręgach okolomuzykalnyh podziemnych. Moc In Black pozwoliło grupa pojawiać się na parę składanek muzycznych. Ponadto, zespół był w stanie podpisać umowę z studiu zwanym Azra / Metal Storm Records. Tam, w 1984 roku, został utworzony przez EP Overkill. Płyta zawiera cztery utwory. Praca zakończyła się sukcesem, a cały problem został wyprzedany bardzo szybko. Dzięki tej grupy Overkill był na czele thrash metalu, który w tym czasie był przybiera na sile. Muzycy twierdzą, że nie otrzymują wynagrodzenia za pracę, o którym mowa powyżej.

Jednak zapis spowodował zainteresowanie nowym zespole. W szczególności grupa wskazała Dzhon Zazula – właściciel Megaforce Records, jeden z najbardziej znanych wytwórni metalu. Studio podpisał kontrakt z zespołem na kilku albumach i stworzony w 1985 roku, ich pierwszy pełny pracownia Feel The Fire. W niniejszej pracy, czuliśmy wpływu NWOBHM. W tym przypadku, fani i krytycy często nazywają go arcydziełem thrash metal. To ona akceptację grupy jako jednej z głównych grup, które działają w tym kierunku, zarówno na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a w całym kraju. Grupa spędził prawie cały okres od 1985 do 1986 roku w wycieczkę zorganizowaną na poparcie Feel The Fire. Wszystko zaczęło się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Następnie zespół wyruszył do Europy.

Dyskografia

Overkill nagrali swój pierwszy album, Power in Black, w 1984 roku. Następna praca w tym samym czasie. Nazwano Overkill. Ogień pojawił się czuć w 1985 roku. Natychmiast po pojawieniu się tej pracy, zespół prowadzony objazd do jego obsługi. Podróż obejmował zarówno USA i Europie. W 1987 roku ukazał się album Taking Over. Mówimy o ostatniej pracy, w którym udział wzięło Rat Skeyts. Zespół wydał wiele albumów, a wśród nich: Kurwa Ty, Horrorscope, WFO, Necroshine, Coverkill, upuszczanie krwi, killbox 13, Unholy, relixiv, Spitfire Records, Immortalis, Ironbound.

Overkill: grupa uczestników

Bobby Ellsworth jest wokalistą. DD Verni gra na gitarze basowej. Ron Lipniki wziął na instrumentach perkusyjnych. Dave Linsk gra na gitarze. Również członkiem zespołu jest Derek Tailer. On gra na gitarze rytmicznej. Konieczne jest, aby mówić o byłych uczestników stowarzyszenia. Rat Skates grał na instrumentach perkusyjnych. Bobby Gustafson był gitarzystą. Sid Falk grał na perkusji. Rob Kannavino wybrał gitarę. Mallar Tim grał na perkusji. Również w grupie zawarte Joe Comeau, Sebastian Marino i Merritt Gant. Wszystkie z nich są gitarzyści.