517 Shares 3056 views

Aktorka Jun Ji-hyun: życie i praca

Jun Ji-hyun (anglojęzyczny widzowie często wymawia swoje nazwisko jako czerwca (cze), jest przykładem tego, jak skuteczne wygląd w parze z talentem i ciężką pracę, aby otworzyć drogę do życia i prowadzi do spełnienia marzeń. Jednak jako aktorka dziecko nie marzył film, a niebo. marzyła o zostaniu stewardesa. Ale gwiazdy są przeznaczone do jej inaczej. O kręty twórczej drodze Jun Ji-hyun, przeczytaj nasz artykuł. Opisujemy również pojedyncze to piękno i czy ma dzieci. Po jej kariera etap rozpoczął się w 2000 roku, a następnie aktorką na pięć lat (2008 do 2013) EC Ekrany ezla. Gwiazda filmowa teraz robi i jakie są jego plany? To też, patrz poniżej.


biografia

Urodzony Van Dzhi Hyun (takie prawdziwe nazwisko aktorki) 30 października 1981 w Seulu (Korea Południowa). Kiedy stało się popularne wśród publiczności krajowej i chińskiej, wzięła twórczego pseudonimu Jeon Dzhi Hon. W 2009 roku aktorka zmieniła go bardziej do zaakceptowania dla publiczności angielskiej Jun Ji-hyun. Gdy dziewczynka miała zaledwie szesnaście lat, przyjaciel przekonał ją, by strzelać dla magazynu kobiecego Ecole. „Stewardesy karierze czekać” – pomyślał Van Dzhi Hyun i uzgodnione. W ten sposób rozpoczęła karierę modelki. Już w następnym, 1998, Van Dzhi-hyun zaproszony renomowanej firmy „Samsung” do obsady wałków drukarki reklamy. Potem wielokrotnie pracował z tej firmy. W szczególności, Gianna zagrała w serii Anycall reklamę, która promuje telefony komórkowe. Mała dziewczynka rolka otworzył jej talent aktorski, stworzyć przekonujące obraz The cheeky girls.

Rozpocznij karierę w filmach

Czas, kiedy przybysze grał w filmach kamea ról, aktorka była krótkotrwała. Mogła grać tylko w formie liceum, zakochana w lekarza w serialu „oczaruje moje serce” (1998), zarówno spadł kuszące oferty na nim. A pod koniec tego samego roku, Jun Ji-hyun, który wcześniej zdobi zdjęcie na billboardach, staje się główną melodramat znak „White Valentine” dyrektor Yang Yun Ho. Partner ją na planie była wciąż ta sama „lekarz”, aktor Park Shin Yang. Film pojawił się na ekranach w 1999 roku. Następnie Chong zdobył nagrodę „Peksan” jako początkujący aktorka. Pojawiła się także w telewizji w serialu „Happy Together” i melodramatu „Miłość przezwycięża czas.” Ale obraz kapryśna dziewczyna podaje ją najbardziej. Dlatego punktem kulminacyjnym aktorki przychodzi, gdy ekrany spośród komedii „Ona jest dziwakiem”, gdzie Gianna odgrywa ważną rolę. W języku angielskim, wypożyczyć film o nazwie My Sassy dziewczyna, co oznacza „My krnąbrnego dziewczynę.” Podczas ten sposób aktorka zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród w kraju – „Big Bell”. Jej jak dostała najlepszą aktorkę.

Jun Ji-hyun: Filmografia

Po wydaniu tej aktorki w życiu zaczęła czarny pasek. Bez względu na to, jakie filmy lub filmowane Jun Ji-hyun, wszystkie z nich w kasie były nieudane. „Tabela dla czterech” (2003) nie powiodło się, a nawet pracy z Kwak Jae-young w „Poznaj moją dziewczynę” nie spełnił oczekiwań. Ale aktorka nie zostawił swoje nadzieje. Nie tylko, że poszła do europejskiego rynku filmowym. W 2005 roku brała udział w filmie akcji „Daisy”, nakręcony w Holandii. Nie spowodowało zainteresowanie i „Człowiek, który był Superman” – w Korei, to był oglądany tylko pięćset tysięcy widzów. Pierwsze prace w języku angielskim został Jianye uczennica rola w thrillerze „krew. The Last Vampire ". Ale ten film też był porażką. Ten sam los spotkał „Snow Flower and tajny fan”. Aktorka sobie sprawę, że trzeba zrobić sobie przerwę, i wycofał się z planów filmowych na okres czterech lat.

Ostatnie prace

Jun Ji-hyun powrócił do pracy w kinie pod koniec 2011 roku i próbował swoich sił w mniejszym, ale wciąż znaczącej roli w filmie „złodziei”. Grała w parze ze słynnym aktorem i Jeon Jae. Być może „gwiazdorstwo” partnerem decydują o sukcesie obrazu. Wydany czerwca 2012 roku, zebrała dwanaście milionów widzów i stał się najbardziej udany film roku w Korei. Nie mniej udany był i rola (również aktor) w filmie „Berlin”. Został zwolniony w czynszu na początku 2013th. Pod koniec tego samego roku, aktorka wzięła udział w serialu „My Love od gwiazdy.” W to, że działał w jego ulubiona rola kapryśny dziewcząt. Do tej roli, ona otrzymała nagrodę „Peksan”. I w końcu, w tym roku, toczenia filmu „Zabójstwo”. On już był oglądany przez ponad jedenastu i pół miliona widzów.

Życie osobiste Jianye

Jego popularność aktorka używa stu procentach. Równolegle poważnych filmach zagrała w reklamach przeznaczonych do obuwia, wątroby, lodówki, wina. Ale taki napięty harmonogram nie przeszkodziło jej zrobić urządzenie o życie osobiste. Trzynasta w kwietniu 2012 roku w Seulu „Silla” Hotel aktorki żoną biznesmena Chve Dzhun Hokom. Jun Ji-hyun i jej mąż od dawna nie miał dzieci. Ale tutaj na premierze „Assassination” (lipiec 2015), aktorka zasugerował, że jest w ciekawym miejscu. Para czeka na pierwsze dziecko w lutym.