878 Shares 5011 views

Seria „Karpow”: aktorzy i role

Seria „Karpow” (aktorzy i role są wybierane przez rygorystyczny proces selekcji), ulubieniec wielu widzów. Fascynująca historia i pomysłowa gra wystarczyły. Aktorzy są tak spójne ekran obraz, który jest obecnie trudno wyobrazić sobie ich w innych rolach. Niektórzy z uczestników projektu telewizji wystąpił we wszystkich trzech sezonach „Karpow”. są one również znane publiczności do filmów „kuropatwy” i „Pyatnitsky”. Jest to ważny czynnik w sukcesie filmów.


We wszystkich trzech części serii „Karpov” aktorzy i role są dobrane w taki sposób, że widz jest nadal zanurzona w znanym z filmów „kuropatwy” i „Pyatnitsky” światem przestępczości, przestępczości i walki z tym złem. Wydarzenia filmy płynnie przepływa z jednego do drugiego, co spowodowało dodatkowe zainteresowanie w serii. W tym przypadku, film ma fabułę chwytania.

Bohaterami serialu „Karpow”

Film „Karpow” (aktorzy i roli, jaką widz bardzo lubi) szczyci się dużą popularnością ocenę. Przypomnijmy skład grupy roboczej serii. Ten Stepan Rozhnov (Michaił Zotov), Julia Mayboroda (Swietłana Malysheva, ofiara Karpow, a później – ukochany). Również widza pamiętał Maksim Schogolev (Karpowa każda – Vadim Melnikov) Nikolai Kozak (towarzysz taśmy bohatera – Boris Ivashchuk). Anna Mikhailovskaya grał córkę Karpova Valeriyu Veresovu. Wszyscy oni naprawdę byli w stanie ujawnić fabułę filmu i pokazać, że to było na początku i na końcu stał się trzeci sezon bohatera taśmy, jak to się zmieniło i jakie wydarzenia wpłynęły na to.

Karpow mieć przyjaciół. Pokazał się jako kochający ojciec i córka Lera opiekuńczy wuj siostrzeńca, Lenny. Karpow podczas wszystkich trzech sezonów, staje się inne. Zaczyna rozumieć życie zwykłych ludzi.

Inni aktorzy „Karpow” serii, bohaterowie, którzy pomagali byłego podpułkownika znaleźć się: Victoria Tarasova (Irina Zimin – szef policji „Pyatnitsky”), Dmitri Mazur (kapitan Pavel Tkachev). Nie wspominając o Arsenij Perov (Karpov siostrzeniec – Leonid), Yuri Ponomarenko (oficer bezpieczeństwa, kapitan).

Fabuła serialu „Karpow”

Po zyskał ogromną popularność wszystkie ulubione filmy „cietrzewie” i „Pyatnitsky” będą kontynuowane. W pierwszym sezonie aktorów „Karpow” i roli widza jest zarówno znane i zupełnie nowe, które wzbudza zainteresowanie filmem.

Bohaterem filmu jest jednym z głównych bohaterów „cietrzew” pułkownika Stas Karpow. Film zaczyna się od tego, że kilka lat minęło od ostatniego zdarzenia w cyklu „Głuszec”. Karpow pochodzi z kliniki psychiatrycznej i zaczyna życie od nowa. Przeminęło niegdysiejszą moc, rangę i pracy. Karpow nie był przyzwyczajony do rozpaczy i dlatego dostaje strażnika magazynem. Po obejrzeniu reklamy dla przestępców szukających za opłatą, nasz bohater organizowania ich przechwytywanie z powodu jego wcześniejszych doświadczeń pracy w policji. Zatrzymanie było udane, a czarne charaktery miały sprawiedliwości.

W serii „aktorów” Karpow i roli niemal wszystko nowe. Starego znaków filmach „Głuszec” i „lewy” Pyatnitsky jedności. A następnie – aby być związek między ich ulubionych filmach.

Fabuła serialu „Karpow-2”

Co będzie zadowolić publiczność w serialu „Karpow-2”? Aktorzy i role, które są nam znane w filmie „Głuszec” Denis Antoshin, Agapov, Kola Tarasov, Irina Zimin. W tym sezonie, miłośników filmowych spotka się częściej z nimi.

Druga część aktorów filmu „Karpov”, razem z głównym bohaterem przeżywa poważne straty Stasia – śmierć swojej przybranej córki. To popycha go w sposób ustalenia prawdy. On dostaje pracę w zastosowaniu do środka postu polityki i pogrąża się w świat wyścigów, intrygi i ukryte przed wzrokiem ciekawskich tajemnice.

Film pokazuje dramatyczne zmiany w obrazach Svetlana, który stał się bizneswoman, dość napięty i roztropnymi, Ivashchuk, traci się, Zotov, który pokazał nieoczekiwane zachowanie.

W serii, nasz bohater nie jest tak źle, to idzie w dół złej drodze, ale w końcu będzie on osiągnąć swój cel i dowiedzieć się prawdy.

Fabuła serialu „Karpow-3”

Kontynuacja ukochanej serii – „Karpow-3„(aktorzy i rola powrocie do ekranów telewizyjnych do walki z przestępczością, wpaść w trudnej sytuacji) ponownie przyciąga uwagę widza. Trzeci sezon imprez opisuje handlu i pedofilię. Karpow postanowił walczyć grupy przestępczej, aby zarobić na nim. Utylizacja gangu, były podpułkownik uświadamia sobie, że zamiast jednego będą pochodzić innych przestępców, którzy chcą wykorzystać dzieci. Czuje się bezsilny i uświadomić sobie, że nie może nic zmienić. Jest to działka o serii „Karpov-3”. Aktorzy i role umiejętnie grał przez nich, zmuszając widza do wczuć się w cierpieniu z bohaterów, aby przeżyć to wydarzenie wraz z głównymi bohaterami.

Prywatne życie aktora

Wykonawca udziałem serialu „Karpow” Vladislav Kotlyarskii znaczenie i spowodował szczególne zainteresowanie osobie już dzięki kręceniu filmu „kuropatwy”. Chociaż wcześniej aktor wystąpił w kilkudziesięciu filmach. Kotlyarsky zaczął się uczyć, aby dostać autografy. Sześć lat aktor wystąpił w roli podpułkownika Karpow. Widząc Stasia w serii, niewiele mógł uwierzyć, że Vladislav Kotlyarskii w prawdziwym życiu – absolutnym przeciwieństwem jego charakteru. Ci, którzy nie byli osobiście zapoznał się z nim, jest często myśli, że aktor jest taki sam charakter, jak również jego charakter.

Ku radości wielu fanek, mimo ogromnej popularności aktora, jego serce jest wolne. Vladislav ma nadzieję na spotkanie z jedną i jedyną kobietę do małżeństwa, raz na całe życie. Kotlyarskii uwielbia podróżować i cieszy hokej, windsurfing, narciarstwo i inne sporty. To wskazuje na jego szerokich horyzontach.

Opinie o wystawie

Aktorzy „Karpow” serii zyskały ogromną popularność i miłość ludzi. Ich profesjonalizm zauważyć, przez wielu krytyków filmowych i zwykłych widzów.

Recenzje „Karpov” serii dużo. Wszystkie z nich wykazują duże kierowanie i prace działania, o czym jest film wygląda praktycznie ten sam oddech. Wielu widzów powiedzieć o rzeczywistości opowieści, że film opowiada prawdę o prawdziwej Rosji. Być może te czynniki odegrały znaczącą rolę w popularności serii.

wniosek

Niektórzy fani są proszeni o usunięcie czwartą część serii, lub innej taśmy z Karpow w młodości, w latach dziewięćdziesiątych. zaobserwowano negatywne komentarze na temat aktora Vladislav Kotlyarskii. Miłość i uznanie, dzięki wspaniałej wydajności roli, wygrał widzom bohater tego artykułu, jak również jego charakter Karpow. I tak na terenie całego kraju, mnóstwo fanklubów Karpow-Kotlyarsky. Miliony fanów talentu Vladislav wymiany informacji o nim, ciekawych zdjęć i oglądania doświadczenia serii.