285 Shares 1518 views

Szkoła pracy zdalnie NOVA: opinie, funkcje i szkolenia oprogramowanie

Co sprawia, że nowa szkoła telepraca opinie Nova? Ten temat jest przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników. Po wspomnianej instytucji oferuje kursy dla dalszej pracy w sieci. W rzeczywistości, każda osoba będzie w stanie zaangażować się w działalność pracy bez wychodzenia z domu. I okazuje się, jak jesteśmy pewni liderów projektów, dobry zysk z ich działalności. Dlatego zainteresowanie w szkole rośnie. Ale możemy ufać tej organizacji? O ile ona sumienny? Co zrobić potencjalne i rzeczywiste studenci Nova? To pomoże zrozumieć wiele opinii. Wskazują oni, co do zasady, w szczególności szkoleń, jak również od rzeczywistego obrazu, który powstaje wokół organizacji. Jest prawdopodobne, że NOVA – to rozwód jakość. Albo to miejsce, wręcz przeciwnie, uczy wszystkich do pracy w domu. Więc co się przygotować? Co opinia jest podzielana przez wielu użytkowników tego wirtualnego instytucji?


opis działalności

NOVA – szkoła, w której trzeba trenować sieć, czyli zdalnych operacji. We współczesnym świecie nie ma wielu ludzi wie, że można zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu. I taka działalność jest aktywnie promowana. Ludzie starają się wymyślić nowe sposoby generowania dochodu.

pracy szkoły Online zdalnie NOVA otrzymuje mieszane recenzje. Po tym wszystkim, to obiecuje uczyć każdemu użytkownikowi, aby w domu. I na wiele sposobów. Nie oszustwo – tylko popularne miejsca w domu na bazie sieci.

W rzeczywistości, szkoła przypomina kształcenie na odległość na uniwersytecie. Oznacza to, że istnieje możliwość, że NOVA – to nie oszustwo. Studenci będą uczestniczyć w wykładach, wziąć dokumenty, egzaminy i pisać kontroli. Na koniec zaproponował otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia. W zasadzie działalność nie wzbudzać podejrzeń. Uczyć przez Internet naprawdę może być. Ale oto kierunek – szkolenie w sieci – czyli co doprowadziło wielu do kwestionowania integralności organizacji.

Kierunki

Co należy zwracać uwagę na tych, którzy chcą spróbować nauki w szkole? Chodzi o to, że praca w „Nova” jest podzielona na kilka kategorii. Innymi słowy, istnieje wiele kierunków studiów. Podobnie jak na uniwersytecie! Jeśli założymy, że to nie jest oszustwo, że użytkownicy są zadowoleni. Mogą specjalizować w jednej dziedzinie pracy do domu! Niesamowita okazja!

W tej chwili NOVA oferuje kursy w następujących dziedzinach i specjalnościach:

 • grup portalu „VKontakte” (sieci społeczne);
 • copywriting;
 • asystent osobisty;
 • Marketing internetowy;
 • ilustrator;
 • edycji wideo;
 • kierownik projektów;
 • zarządzanie ruchem;
 • Układ w Internecie;
 • projektowanie stron internetowych;
 • operatora macierzystego;
 • Menedżer Reklama;
 • lądowanie;
 • "Yutuba" menedżer;
 • projektowanie graficzne;
 • tworzenie wideo (nie należy mylić z edycji wideo);
 • SMM-spetsilist.

Oficjalna strona szkoły widać, że wszystkie te kierunki są na zaleceniach treningowych. Są specjalności, które są bardziej odpowiednie dla ludzi, ale coś dobrego dla studentów, osób starszych i matek na urlopie macierzyńskim. Na stronie NOVA, można użyć podobny filtr do szybkiego określenia wyboru.

żywe Maratony

Teraz trochę o tym specjalny przygotowany jego studenci pracują zdalnie NOVA School. Jak szkolić użytkowników? Istnieje kilka systemów. Powodują one niejednoznaczne uczucia wśród potencjalnych studentów.

Pierwszy system, który jest oferowany – jest wolny maratony forum. Dla nich pracować zdalnie NOVA Szkoła otrzymał w większości pozytywne opinie. Jest to coś w rodzaju klasy pierwszej próbnej lub „prymuska”.

Podczas maratonów internetowych dzieje poradnictwo potencjalnych studentów. Nauczyciele odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się wśród użytkowników. Tutaj każdy wyjaśni jakie tematy są badane na kursie. Dobrym sposobem na zapoznanie się z projektami.

indywidualne rozmowy

Kolejna cecha – jest indywidualne konsultacje w sprawie „Skype”. Jest to drugi etap, który oferuje zdalny Szkoła pracy Nova. Opinie wskazują, że w trakcie takich rozmów zapraszani są indywidualnie poprosić nauczyciela o wszelkich sprawach będących przedmiotem zainteresowania w stosunku do kursu.

Również podczas tych rozmów są zachęcani do identyfikacji dokładnie gdzie iść się uczyć. W rzeczywistości, to indywidualna konsultacja. Oferta jest dobra, ale to już wymaga płatności. I fakt ten trochę odpychający. Dla niego pracować zdalnie Szkoła zarabia zdecydowanie najlepsze opinie. Wielu użytkowników odmówić dialogu indywidualny, obawiając się podstępu. W każdym przypadku pomoc w określaniu studiów – to nie jest coś, za co można płacić.

proces uczenia się

Kolejna cecha – jest bezpośrednio w szkole. W tej chwili wygląda rzeczywistych studiów. Jeśli ktoś studiował zdalnie, system zostanie zrozumiane. NOVA organizuje seminaria Group, która wyjaśnia i demonstruje umiejętności do pracy na określonym kierunku.

Pod koniec każdej sesji, ludzie otrzymują pracę domową, a od czasu do czasu przeprowadzonych badań i prac egzaminacyjnych. Są one zawarte w programie nauczania. Nic podejrzanego w takim systemie oświaty tam. Dlatego szkoła telepracy NOVA otrzymuje mieszane recenzje.

Wiele z nich zadowolony, że nawet jeśli jest to niemożliwe dla jednej lub innego powodu wizyty kolejne seminarium, można dowiedzieć się o tym, co zostało powiedziane w klasie. Rzeczywiście, w systemie oświaty stanowi rekord kursu. Każdy „student” ma prawo w dowolnym momencie, aby wyświetlić następny rekord na bezpłatne zajęcia. Nic podejrzanego, gdy szkolenie w prawdziwych uniwersytetów zdalnie jest analogiczny schemat pracy.

Czas trwania szkolenia

Szczególna uwaga jest wymagany czas trwania kursu. Który oferuje telepraca szkole Nova? Edukacja trwa niewiele. Dla tej funkcji organizacji otrzymała złych uczniów. Oni po prostu nie wierzę, że w trakcie szkolenia można naprawdę dostać umiejętności do pracy w sieci.

Chodzi o to, że czas trwania seminarium jest obecnie 2 miesiące. To wystarczy, aby zapłacić pewną kwotę – a może być tak mało jak 60 dni, aby nauczyć się tego czy innego rodzaju pracy w sieci. Bardzo wątpliwe możliwość. To, co wiele powiedzieć. Czynnik ten popycha dużą liczbę potencjalnych studentów.

oferty pakietowe

Innym wskaźnikiem, że wątpię – są różne oferty pakietowe dla nauki. Aby zapewnić jego studenci pracują zdalnie NOVA Szkoła? Program szkolenia jest już znane. Można wybrać jeden z nich, a następnie zapłacić pieniądze i uczyć się.

Ale w tym samym NOVA oferuje niesamowite i innowacyjne funkcje. Czesne będzie zależeć, jakie dodatkowe opcje chce dostać studenta. Na przykład w „Standard” (lub jak to nazywa, „Gospodarka”) obejmuje szkolenie tylko seminaria w internecie, przeprowadzenia badania i wystawienia świadectwa. W „all inclusive” ma gwarancję zatrudnienia. VIP – ta oferta jest oprócz zatrudnienia na koniec szkolenia oferuje dostęp do żywych szkoleń w Tajlandii, która zazwyczaj odbywa się w zimie.

Program partnerski

Innym bardzo wątpliwy fakt – jest istnienie programu partnerskiego szkoły. Chodzi o to, że każdy ma prawo do uczestnictwa. Ponadto, funkcja ta jest podana na oficjalnej stronie organizacji.

praca przegląd zdalnie NOVA partnerski szkoła może pozostawić nikogo. Często o jej opinii większości pozytywne. są szczególnie zadowoleni z tych, którzy są dobrze zaangażowany w marketingu internetowego.

Możesz sprzedawać różne pakiety szkoleń na temat prowadzonych kursów i zarabiać na nim. Ten program naprawdę działa. Ze sprzedażą przedmiotu użytkownik otrzymuje 25% jego wartości, a w przyciąganiu regularnie kupowane – nawet 5% ich sprzedaży. Nie oszukuje. Średnia wynosi około 3000 rubli.

Niemniej jednak, obecność uczniów tego składnika – bardzo wątpliwej przyjemności. Niektórzy wyrazili swoje podejrzenia, że po prostu hodowane dla pieniędzy i starają się sprzedać jak najwięcej na temat pakietów szkoleniowych.

o certyfikacie

Online szkolna NOVA oferuje, jak zostało powiedziane, po wysłuchaniu wykładów, a po zdaniu egzaminu otrzymują certyfikat szkolenia. Jest to rodzaj dyplomu, który wskazuje na specjalizację w określonym kierunku. Potwierdzenie szkoleń, które powinny znajdować się w każdej szkole lub na uczelni. Nawet kursy krótkoterminowe!

Do tego NOVA oferuje uczniowie otrzymują świadectwo, organizacja zarabia pozytywną opinię. Ale to nie jest bez wad! telepraca szkolne opinii NOVA nie są najlepsze użytkownik otrzymuje do tego wyglądu świadectwa nie wzbudzić zaufanie. Z tego powodu niektórzy odmawiają szkolenia tutaj. Niektórzy podkreślają, że ten sam certyfikat można łatwo zrobić w ciągu kilku minut w „Photoshop”.

odkrycia

Jakie wyniki można osiągnąć na podstawie powyższych? Praca w „Nova” jest oparty na sprzedaży kursów internetowych. To dawna znany chwyt marketingowy, rodzaj pracy zdalnej. Organizacja naprawdę opłaca programu partnerskiego. Mimo wysokiego wynagrodzenia, nie może czekać – promowanie kursów online w dzisiejszym społeczeństwie jest bardzo problematyczne.

Ale bezpośrednie szkolenie budzi pewne wątpliwości. Ludzie są po prostu boi się dać pieniądze na seminaria, które mają 60 dni obiecują nauczyć się zarabiać w internecie. Dlatego praca szkoła Internecie zdalnie NOVA otrzymuje mieszane recenzje. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, ile to jest dobre miejsce do studiowania. Po tym wszystkim, widoki, które można znaleźć na różnych otzovikah, zgadzam się.

Mimo to, coraz więcej użytkowników zakładać próbki swoich certyfikatów i powiedzieć, że NOVA rzeczywiście uczy. Więc nie ze 100% pewnością powiedzieć, że ta organizacja jest – oszustwo. Ale również w celu zapewnienia jego pełnej integralności nie jest również możliwe. Studiując tutaj, użytkownik robi to na własne ryzyko. Tak często ludzie w celu odmówić Reasekuracji płatnych kursów. Ale oni aktywnie uczestniczyć w wolnym seminarium.