545 Shares 6017 views

Rozumiem sen What Dreams skorpiona?

Zawsze iw każdym czasie skorpion uosobieniem okrucieństwo, złość, mściwość, podłość, opanowanie i zdrady. Skorpiony mają trujące żądło, z jaką atakuje swoje ofiary, zabijając ich. Zdarza się, że w przypływie złości, te stawonogi stworzenia kierują swoje śmiercionośne bronie przed siebie! Ale wszystko to w prawdziwym życiu. Jesteśmy zainteresowani nieco więcej: czym marzy skorpiona!

Ogólna interpretacja z

Od Scorpion – symbol zemsty i złości, jego ukąszenie nie byłoby dobre we śnie. W rzeczywistości, można stać się ofiarą fałszywych plotek, plotek i oszczerstw. Jeśli miał skorpiona, którego zabił wy, – dobry znak! Zniszczyć zło plany swoich wrogów w prawdziwym życiu.

Sen Miller: What Dreams skorpiona?

 1. Wszelkie scorpion we śnie – to ostrzeżenie, że po prostu trzeba uważać i zawistni krytycy. Wszystkie z nich – od złego! Ci ludzie udają się przyjaciółmi, towarzyszami, ale za to robisz, że i boję się myśleć! A wszystko to, aby można stracić wszystko!
 2. Jeśli marzysz jesteś ukąszony przez skorpiona, rzeczywistość jakiegoś łajdaka jeszcze uderzy cię! Bądź przygotowany, aby go odpychać!
 3. Ten potwór zabił pająka we śnie? Myślisz poradzić sobie z wrogiem? Nie! Tutaj interpretację Miller w sprzeczności z większością innych książek sen. Twierdzi on, że taki sen przyniesie znaczne straty!

Morfeusz Sen Interpretacja: co marzyć skorpiona?

 1. Do snu jest Stawonogi – ogromna możliwość dostać się do śmiertelnej sytuacji! Na przykład, podczas podróży na drodze …
 2. Widzisz, jak sama żądło skorpiona? Spójrz na siebie! Robisz samoedstvom … W końcu może skończyć popełnienia samobójstwa.
 3. Jeśli marzysz ty lub ktoś inny został ukąszony przez skorpiona – wisi nad wami żadnej pech, zła karma. Nadszedł czas … Pomyśl o swojej duszy!
 4. Zobacz, jak żądło skorpiona produkuje i grozi atakować? Jednocześnie czujesz strach? Strzeż się budzi jakiś podstęp ze strony osoby, od której to nie wystarczy i oczekują!

Sen Interpretacja Lofa Dawida: What Dreams skorpiona?

 1. Jeśli marzysz jako istoty stworzonej pajęczaków użądleniu się i umiera z tego – bądź ostrożny, ale nie w stosunku do siebie i do otoczenia. Fakt, że trzeba o osoby zaangażowane w samobiczowania! Haczyk polega na tym, że zajmuje się tym tylko w obecności was, że szkoda mu, sympatyzowali z nim. To jest prawdziwy hipokryta zwykłe garnitury popisać! Usunąć „różowe okulary” Człowiek ten nie jest tak bezradna i słaba, jak udaje! Przy pierwszej okazji będzie cię zdradzić!
 2. Jeśli marzysz jesz jakieś egzotyczne dania kuchni chińskiej, a następnie uświadomić sobie, że jest wykonana z czarnego skorpiona – Cieszcie się. Wkrótce znajdziesz kogoś, kto może wypełnić swoje życie z bogatych kolorach, dzięki czemu jest bardzo dużo różnych doświadczeń i emocji!
 3. Marzyć olbrzymiego czarnego skorpiona – do realizacji w rzeczywistości gigantyczne plany!
 4. Scorpion cię ugryźć? Jest to znak tajemnicą (zimne) niechęć.