389 Shares 2996 views

Najlepsze teatry w Moskwie: adres, cena, repertuar

Oceny – to świetna okazja, aby zrozumieć, gdzie jest to konieczne, aby przejść lub co kupić powinni doskonale odzwierciedlają poglądy społeczeństwa i pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Jednak oceny z teatrów, a im więcej rankingu „The Best teatrach Moskwa” jest bardzo warunkowy, ponieważ w sztuce tak trudne, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszy, a kto jest dopiero drugim lub trzecim miejscu.


Jednakże, można dokonać 10 najlepszych teatrów w Moskwie w wielu głośnych prime lub płyt z wyprzedanych występów nazw gwiazda w firmie lub wśród dyrektorów, na status czy prestiż, i przez ile teatr jest popularny wśród publiczności, jak szybko zdemontowane bilety i jak często jest wyprzedany.

teatr Wielki

Pierwsze miejsce, oczywiście, biorąc pod uwagę Teatru Bolszoj. Bez wątpienia jest to najlepszy teatr w Moskwie. Rankingu tak wysoko, że to było 250 lat kampania w Wielkiej – wielkie wydarzenie dla całej teatralnej-nawiązań i niewyszukany widza. Tutaj można dotrzeć do stacji metra „Teatr” lub „Ochotnyj Riad”.

Jego opery i balety – przedmiot dumy narodu. Jakie są tylko nazwy nie olśnił z jego plakatów: Galina Ułanowa, Jelena Obrazcowa, Maja Plisiecka Maris Liepa Olga Lepeshinskaya Aleksandra Godunowa, Galina Wiszniewska, Iwan Kozłowski … A to tylko setna część nazwy. Dziś w repertuarze klasycznym i współczesnym dramatów, wielu baletów i spektakli muzycznych dla dzieci od 6 lat. Bilet do Wielkiej należy zarezerwować z wyprzedzeniem – co najmniej 3 miesiące przed wystawą, a można go kupić tylko w paszporcie – jako administracja walczy ze sprzedawców. Ceny biletów średnio 2-3 tysięcy rubli, chociaż istnieje ponad 12 tys.

teatr mały

. Znajduje się pod adresem: Teatr Way, itp 1. Nazwa teatru był tylko ze względu na wielkość – mniejszej niż większe. Pisał utwory na Turgieniewa i Ostrowskiego, i jeszcze te występy w repertuarze teatru. Poza tym, można zobaczyć inne występy Gogola, Zola, Schillera, Dumas, Dostojewskiego, Puszkina i innych klasyków.

Bilety są bardziej demokratyczne niż w Wielkiej – od 200 do 2500 rubli.

Teatr Art Moskwa. Czechow

Big i Small – zdecydowanie najlepsze teatry w Moskwie i Rosji, ale oprócz nich istnieją inne godne sceny. Na przykład Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Charakterystyczną cechą tej świątyni Melpomeny – w kierunku nowoczesnego dramatu. Tutaj, reżyserzy i aktorzy szukają nowych form teatralnych w najlepszych tradycji Czechowa. Najpopularniejsze produkcje – „Amadeus”, „Biała gwardia”, „Pickwick Papers”. Teatr Adres: Kamergersky Pereulok, 3, stacja metra "Trietiakowskiej.".

cena biletu – od 1800 rubli. balkon do 2800 rubli. do ziemi.

Teatr „Współczesna”

Unikalny teatr, który rozpoczął się z tylko jedną wydajności pokazano absolwentów Moskiewskiego Teatru Artystycznego School w 1956 roku. W latach 70-tych było blisko do zamknięcia, jednak nie tylko przetrwał, ale również stał się udany i kwitnącej teatru z całego świata. Dzisiaj „Współczesna” jest zawarte w liście „najlepszych teatrów w Moskwie”, a nie tylko w Moskwie, ale także w całym kraju. On jest jedynym w Rosji otrzymał nagrodę amerykańskiej sztuki dramatycznej.

Dziś na jego stadium zaawansowania tych znanych i popularnych aktorów jak czułpan chamatowa Arthur Smoljaninov Marina Neelova Siergiej Makovetskii i wielu innych. Za bilet na balkonie będzie musiał zapłacić od 300 do 1000 rubli, a następnie umieść w amfiteatrze będzie kosztować 3-5 tysięcy rubli, w zależności od wydajności. Można zobaczyć dramaty Czechowa, Ostrovsky, Griboyedov Shaw produkcjach pracach Remarque, Bergmana i innych.

Teatr znajduje się na Chistoprudny Boulevard, 19a. Metrem trzeba udać się do stacji „Electrozavodskaya”.

"Lenk"

Lista „najlepszych teatrów w Moskwie” nie byłaby kompletna bez teatru „Lenkom”. Nazywana jest również najbardziej odjazdowy, bo tu przyjść na scenie legendę rosyjskiego teatru i filmu – Leonid Broniewoj Inna Churikov, Nikolai Karachentsov, Maria Mironova, Wiktor Verzhbitsky i wiele innych. Repertuar najbardziej zróżnicowane: tu i Gogola i Czechowa w towarzystwie Arystotelesa i Beaumarchais. Najlepsze produkcje w teatrach w Moskwie i najbardziej popularnych spektakli – „Jester Bałakiriewa”, reżyseria Mark Zacharow w „Juno i Avos” oraz „Peer Gynt” z Antonom Shaginym.

Kupić bilet do teatru może być w biurze na Malaya Dmitrovka, d. 6 lub bezpośrednio na stronie. Bilet na ziemi będzie kosztować 3000 rubli, amfiteatr – około 2000, a na długich rzędach antresoli można kupić miejsce i za 600 rubli.

Teatr Studio Oleg Tabakov

To teatr, który jest pieszczotliwie nazywany tabakierka. Być może tu umieścić najlepszą komedię. W teatrach w Moskwie może być wspaniałym odpoczynku. To pomieszczenie atmosfera, przytulne, tutaj, jak mówią zapalonych teatralnej publiczności, istnieje relacja zaufania między aktorami i publicznością.

można poczuć atmosferę w młodym i popularnej świątyni Melpomeny: Str. Chaplygin, 1a, budynek 1, metro station "czyste stawy". Bilet na ziemię tutaj wynosi od 1,5 do 3,5 tysiąca rubli, w amfiteatrze lub antresoli – 1000, a na balkonie można iść za jedyne 600 rubli.

„Teatr Narodów”

Top Moskwa teatry m.in. popularny i nowoczesny „Teatru Narodów”, znajduje się w Pietrowski Pereulok, etc. 3. Najbardziej innowacyjne produkcje, na nowo interpretuje znane utwory klasyczne – zmodernizowany „Figaro” Kirill Serebrennikov .; „Sonety Szekspira”, misternie połączone dzieła Szekspira i światem Tarkowski; „Hamlet”, w którym wszystkie role odgrywają tylko jednego aktora; „Gargantua i Pantagruel” przy akompaniamencie rosyjskiej muzyki pop – może trwać w nieskończoność, ale jest lepiej, aby zobaczyć wszystko na własne oczy. Cena biletu – 200 rubli peryferyjnych rzędami do 10 000 stoisk przy wysokim profilu premierach.

"Satyricon"

Teatr został założony Arkadiem Raykinym, a dziś jego repertuar jest bardzo zróżnicowany. Podlega jakiejkolwiek spółki z gatunków – od komedii ( „London Pokaż”, „Poskromienie”) do klasycznych spektakli ( „Otello”, „Król Lear”, „Mewa”).

Ceny biletów – od 300 do 5000 rubli, w zależności od lokalizacji i wydajności. Adres: Ulica Szeremietiewo, d 8 ..

Piotr Fomenko

Jasny młody teatr trupa jest całkowicie nowoczesne idole i młode gwiazdy – Evgeny Tsyganov, Kutepov siostra Madeleine Dżabraiłow, Galina Tyunina Kirill Pirogov, Pauline Agureeva. Naczelny dyrektor większości spektakli – maestro sam Fomenko. Trupy – częstymi gośćmi i laureaci różnych festiwali i nagród teatralnych na całym świecie.

Teatr czeka widzów w Prospekcie Kutuzowa d. 30/32. Bilety kosztują od 500 do 5000 rubli, można zamówić bezpośrednio na stronie teatru lub go kupić w kasie.

Teatr. Wachtangowa

Teatr ten trudno nazwać młody – miał już 200 lat, ale każdy z jej świeżych i nowoczesnych wnętrzach. I nie ma żadnej różnicy – kupić bilet na premierę i oglądać przez długi czas „przerwy w” klasyków: ustawienie zrobić wrażenie. Theatergoers zalecamy oglądania "Wesele Bal'zaminova", "Zoyka apartament", "Anna Karenina", "Idy marcowe".

Spójrz na pięknym, zabytkowym budynku teatru na Arbacie, dom 26. Cena biletu – od 200 do 2800 rubli.