122 Shares 3550 views

Hollywood smile, czyli jak wybielić zęby w domu

Mają uśmiech Hollywood z pewnością jest marzeniem każdego z nas. Piękne białe zęby – jest nie tylko piękna, ale jest wskaźnikiem zdrowia i pielęgnacji swojego właściciela. Ponadto, osoba ta czuje się pewny siebie, że chce się uśmiechnąć, bo jak to się mówi, „uśmiech ponury dzień jaśniejszy”. Istnieją dwa podstawowe sposoby wybielania zębów. Pierwszy – w gabinecie stomatologicznym. Druga – w domu. Nie fakt, że lekarz nie zaszkodzi ci szkliwo, a będziecie wychodzić ze śnieżnobiałym uśmiechem, ale wynagrodzenie jest wciąż dość duża kwota. Dlatego lepiej jest to zrobić w domu.


Jak wybielić zęby w domu

Szafa domu medycyna każdy człowiek powinien mieć kilka podstawowych narzędzi, których można użyć do tego celu. Tak więc, oto kilka receptur:

  1. Jeśli nie mają zwiększoną wrażliwość na nadtlenków lub innych problemów z zębami, a następnie spróbować tej metody. Płukania nie więcej niż kilka sekund, nadtlenku w jamie ustnej, a następnie przemyć usta ciepłą wodą. Wykonaj procedura ta może być 2 razy dziennie, nie więcej, gdyż może to spowodować poparzenia i uszkodzić szkliwo.
  2. Pieczono sodowy mogą być dodawane do tego samego nadtlenku wodoru lub sody mieszanki z pasty do zębów. Uzyskanie mieszaniny na szczoteczkę do zębów i delikatnie, tak aby nie uszkodzić szkliwa czyste. Dentyści uważają, że po drodze jeden z najbardziej bezpieczne i skuteczne.
  3. Wybielania zębów w domu. Warunki jest możliwe kilka tabletek węglowe. Tabletki należy pokruszyć i umieścić je na wilgotną szczoteczkę do zębów. Czyste zęby proszek, a następnie naprawić wynik czysto konwencjonalny pasty.
  4. Jeśli ustawisz się nie tylko wybielić zęby, ale także wzmocnić dziąsła, aby pozbyć się próchnicy, pomaga wypłukać jamę ustną roztworem soli morskiej, można również dodawać i soda.
  5. Jak wybielić zęby w domu, więc oni powiedzieć „dziękuję”? Dobrym narzędziem będzie jagody. Mianowicie truskawek. To może być zgnieciony na szczoteczki do zębów i zacząć myć zęby. Truskawka zawiera elementy przyczyniające się do wybielania śladowych, ale muszą być łatwe do czyszczenia zębów pastą z fluorem po takiej procedurze niestrzępiącą bo truskawki cukier niszczy szkliwo.
  6. Birch sok nie może pić tylko dla zdrowia, może być również wykorzystywane do innych celów. Jak wybielić zęby w domu szybko? Napar z liści brzozy doskonale w stanie poradzić sobie z tym zadaniem.
  7. Jest to niezwykły sposób, aby śnieżnobiałe zęby. Wewnątrz skórki pomarańczowej jest konieczne do wycierania żółte płytki.

Istnieją także metody odbarwiania użyciu soku z cytryny, lub dostępne w handlu kalafoniowe, wodorotlenek potasu, liści laurowych. Mamy wymienione podstawowe recepty na odpowiedź, na pytanie „Jak wybielić zęby w domu.” Te środki można zmieszać tworzyć własną pasty do zębów, na przykład: sodową, sól, nadtlenek lub węgiel aktywowany. Biorąc pod uwagę poziom ścieralności tych substancji, oraz kwasy zawartość witaminy C, takie środki powinny być bardzo ostrożnym, w przeciwnym razie jest to nie tylko możliwe, aby pozbyć się płytki nazębnej, lecz również pozostają bez szkliwa. W każdym razie, warto skonsultować się z dentystą, który powie, jak wybielić zęby w domu lub z pomocą profesjonalnych narzędzi.