553 Shares 6386 views

Jak stary jest Dzhonni Deppu? Wiecznie młody idol Hollywood!

Idol milionów, to sex idol Hollywood, wiecznie młody, wesoły i odważny Johnny zawsze wszedł do historii światowego kina. Dzhonni Depp, którego wiek minęło pół wieku za granicą, nadal pobudzać serca kobiet. Jego obrazy na ekranie wpływa na głębię i wyrazistość, utalentowanych gry i niesamowitą zdolność do przekształcenia. Dlatego tak wiele osób interesuje się jego pochodzeniu i życiu osobistym.


pochodzenie

Jak stary jest Dzhonni Deppu? Na to pytanie jest podniesione przez fanów słynnego aktora i zwykłych wielbicieli jego talentu. Po tym wszystkim, na ekranach pojawia się jako młody chłopak, który jest obcy dla ducha przygody, poczucie przygody i miłość do pięknych kobiet. Ale to nie jest tylko rola, Johnny naprawdę był poza zestawem. Teraz jest niezwykle ciekawy i uroczy człowiek, który nie psuje się chwilą. A on tyranem, który nie uznaje żadnej z reguł.

Aktor urodził się 9 czerwca 1963 w zwykłym życiu rodzinnym w Owensboro – miasto prowincjonalne amerykański. Łatwo jest obliczyć, ile lat Dzhonni Deppu (zmienił go tylko pięćdziesiąt). Tata pracował jako inżynier, a matka – kelnerka. W wieku siedmiu lat, on i jego rodzina pierwszy przeniósł się na Florydę, gdzie jego ojciec czekał na awans.

problem child

W rzeczywistości, ile lat Dzhoni Deppu ma wartość zarówno dla jego fanów, zarówno dla producentów. W głębi duszy pozostaje dzieckiem – niegrzeczny i bezpośrednie. Ale w młodości był bardzo trudnym dzieckiem. Częste podróże i zmiany klimatyczne spowodowały trudności w nauce, śmierć ukochanego dziadka i rozwodzie rodziców uczynił go Reserved i nieco wkurzony na świecie. Na dwunastu lat chłopiec znał wszystkie uroki dorosłości – zaczęła palić, pić, uwodzić dziewczyny, a nawet uzależnieni od narkotyków. Nie jest zaskakujące, że został wydalony ze szkoły.

Zbawienie w muzyce

Świat nigdy nie mógł się zapoznać z największym talentem naszych czasów. I nikt nie chciał wiedzieć, jak stary Dzhonni Deppu, a jego nazwisko byłoby martwą literą. Na szczęście dla chłopca i dla nas wszystkich, zainteresował się muzyką. To był jego zbawienie, który wycofał się z otchłani Depp. Matka dała mu prostą gitarze elektrycznej, zaczął rozwijać swoje ulubione narzędzia. Później, Johnny organizuje grupę muzyczną. Wspólnie z dziećmi działa kluby i bary. Ale trudności finansowe mają zdezorganizowane personelu: faceci byli zmuszeni szukać pracy gdzie indziej. Aby kontynuować karierę muzyczną musiał zrezygnować.

Fatalnej spotkanie

Jak mówi stare przysłowie, nie ma srebro podszewka: upadek złudzeń w muzyce wykonane Depp aktorem. W tym czasie ożenił się z Lori Allison, z którymi żył tylko dwa lata, ale to ona wprowadziła go do Nicolasa Cage'a. Ile lat Dzhonni Deppu było wtedy? Około dwudziestu, bo gdy ekrany spośród filmu „Koszmar z ulicy Wiązów” (1984), był 21 lat. Że Mikołaj pierwszy zwrócił uwagę na jasny wygląd facet i zauważył jego osobliwy styl pobytu, a nawet przyniósł jego agenta. Cameo w horrorze Wace Craven przedstawia przyszłe gwiazdy symboliczną opłatę. Ale Depp spędził na lekcje aktorstwa. I, jak się okazało, że nie jest na próżno.

kariera filmowa wieczne tyran

Jak stary Depp był kiedy przyszedł do sławy? Trudno jest odpowiedzieć, bo każdy pracuje na planie cute tyrana określonymi w całości. Był prawdziwym pracoholikiem, choć rola była nieznaczna. W wolnym czasie John grał w swoim nowym zespole rockowym. Po udziale debiut w „Nightmare” z Freddi Kryugerom, pojawia się w „Pluton” Olivera Stouna, w serialu „21 Jump Street», która stała się hitem i został nakręcony trzy lata. Wtedy świat zobaczył zdjęcia „Edward Nożycoręki” i „Cry Baby” z Deppem w roli tytułowej. Potem było kilka bardzo udane kompozycje: „Co gryzie Gilberta Grape'a”, „Ed Vud”, „Don Juan De Marko”, „Truposz”.

Kierowany przez jeden po drugim zaproponował mu niezwykły i wcale nie podobny do siebie ról, z którymi Dzhonni Depp poradził sobie dobrze. Nie ma gatunku, w której aktor nie będzie w stanie wykazać swoją wspaniałą grę. Tajemnica, przygodowe, science-fiction, historia, smutna rzeczywistość – to wszystko mu na ramieniu. Chociaż pożądane statuetkę „Oskara”, on nie otrzymał jeszcze (choć został on nominowany kilka razy), chwała było wspaniale. Podobnie jak w miłości do płci przeciwnej.

na ekranach z pojawieniem się „Piraci z Karaibów” był zarezerwowany dla Johnny'ego przydomek Dzhek Vorobey, ale nadal znacznie podpunktu sytuację finansową aktora. Rola pirata, który wydaje się niewygodne i bardzo zabawny, kochany na całym świecie, więc filmowcy zabrali się do jego kontynuacji. Z zachwytu publiczność przywitała Cartoon „Corpse Bride”, w którym Depp dźwięczne jednego z głównych bohaterów.

życie osobiste

Nikt nie będzie zaskoczony, że taki uroczy facet ma dużo fanów. Poza tym, on zdobył reputację kobieciarza Hollywood w młodości. Podczas pracy nad filmem „Edward Nożycoręki” Johnny twisted romans z Winona Ryder. Ich związek trwał przez trzy lata, ale zakończyła się wielkim skandalem. Po przełamaniu aktor był zmuszony rozwiązać tatuaż, który mógłby być stosowany do ciała: napis Winona Zawsze zamienił Wino zawsze. Cztery lata było parę Depp Keyt Moss, po czym Johnny spotkał podczas jednej ze stron świeckich z Vanessa Paradis.

Johnny i Vanessa: mały raj

Unia jest słynny aktor i młoda francuska piosenkarka trwała czternaście lat. Byli dobrze razem, mimo że są one nie spieszy się do cementowania ich sojusz poprzez małżeństwo. Johnny wiele się zmieniło po spotkaniu z Vanessą, stają się bardziej spokojny, zrównoważony, poprawne. Loving para przeniosła się do Francji. Tam zaczęli nowe życie. Z biegiem czasu, mieli dzieci – córkę Lilli Rouz Melody Depp oraz syna Jacka. Wiele osób interesuje się jak stary córki Dzhonni Deppa. Tak, dziewczyna, urodzony w 1999 roku, jest obecnie czternaście lat chłopiec – dwanaście.

Jeszcze nieba (co jest, jak sama nazwa tłumaczy Vanessa) nie było, jeden z najsilniejszych par zerwała Hollywood. Na jego przerwie ogłoszono w 2012 roku. Johnny niemal natychmiast znalazł zastępstwo w osobie młodego kochanka Amber Heard, ale na paradzie było poważnym ciosem. Dopiero niedawno pojawiła się publicznie z nowym kochankiem – muzyka Benjamina Biola. Ale nadal stara się ukryć swoje życie prywatne od uwagę mediów. Jak dla Francuza Biola, on również głośnych romans z Carla Bruni i Chiara Mastroianni.

Realia naszych czasów

To nie jest ważne, ile lat Dzhonni Deppu teraz, bo jeszcze pojawił się w filmach, genialnie reinkarnacji w obrazie reżyser zamierzonego. A jeśli wierzyć plotkom, w końcu postanowił się ożenić. Razluchnitsa złodziej i mężczyźni są dubbingowane bursztyn, nadal udało się wcisnąć ulubionym więzi rodzinnych i najbardziej poważny krok w życiu. Na drugi dzień aktor pojawił się publicznie z nowym pierścieniem, który przyciąga uwagę innych. Ekstrawagancki i ekscentryczny Johnny nosiły kobiety palec pierścionek z wielkim diamentem. Okazuje się, że był przeznaczony do jego nowej ukochanej, ale to było zbyt duże. I powiedział Depp poznał przyszłego teścia. Mężczyźni radzili dobrze. A potem przyznał, że szaleńczo zakochany w swojej narzeczonej. Możemy być tylko rad dla swojego idola, by życzyć mu rodziny samopoczucie, szczęście i nowe sukcesy.