147 Shares 8505 views

Wędkowanie. Łowienie Bombardier

Wśród wielu narzędzi połowowych, są tacy, którzy słyszeli o wszystkich rybaków, wiele z nich odbyło się w ich ręce, ale wykorzystać je do połowy są bardzo rzadkie. Na przykład, bombardować – części dobrze znane są skuteczne, ale z jakiegoś powodu nie dostał popularne wśród spinningowe.

Bombardier często używane w połączeniu z konwencjonalnymi przynęt, ale jest szczególnie skuteczna przy jego wykorzystaniu muchy-muchy w połączeniu z bardzo lekkie rozwiązania.

Konstrukcja jest bardzo prosta: umieścić na Bombardiera na głównej linii, a następnie zatrzymać, obrotowe, dołączony do niego prowadzi, kończąc spot kosmetyczny. Pomimo prostoty metody, wybór każdego elementu zatrzaskowego ma pewne osobliwości.

Głównym żyłka może służyć jako pojedynczego włókna i sznurek, który zwiększa i poprawia kontrolę przynęty.

Teraz sklepy rybackie są więcej niż tuzin najróżniejszych modeli bombarduje wszystkie rozmiary. Wszystkie z nich można podzielić na grupy w zależności od wyporu: pływający, szybko tonie i powoli tonie, a podwiązka.

Wybierając odpowiedni wzór zależy od głębokości, na którym połowy prowadzi się w obecności i prądów. Stagnacji wody lepiej jest użyć do pończoch, i prądu – tonącego. Należy pamiętać, że bombardować może odwrócić ryby z przynętą, więc wybór jej wagi, wolą mniejsze modele, ale pozwala rzucić przystawki z wymaganej odległości.

Zwykle na łowienie Bombardier sugeruje odległości 50-60 metrów. Korzystanie potężny przędzenia, można wysłać ciężkich Bombardier i 100 metrów, ale odległość ta nie może być kontrolowany przynęty.

Smycz powinny być wykonane długości, jego długość zależy od długości pręta. Na przykład, gdy długość prętów 2,4 m pod pewnym smyczy umiejętności można stosować do 1,5 metra. Może to być od flyurokarbona, ale wymyślić i żyłki, ale przejrzyste. Grubość smyczy zależy od tego co będziemy łapać muchy. Jeśli jest to duży i ciężki napęd taśmowy, ustaw 0,2 mm, jeśli jest bardzo mała, bardziej odpowiednia 0,16 mm.

Łowienie Bombardier – metoda ekscytujące i bardzo skuteczne, ale należy pamiętać, że podczas korzystania konieczne jest rozważenie wszystkich szczegółów. Może się to wydawać dziwne, ale muchy są podstawowym i najważniejszym elementem w mgnieniu oka. Tutaj wszystko jest ważne: wielkość i kolor. Niepisana zasada „Im więcej przynęty, tym większe ryby”, gdy stosowane do połowów Bombardier nie działać.

Niektórzy rybacy nie są zadowoleni z zakupionego produktu w sklepie. Ale uważamy, że bombardować swoje ręce produkowane tylko wtedy, gdy sklep nie ma potrzeby zakres. W innych przypadkach, stosowanie domu robione Bombardier niewłaściwe. Ci, którzy są zmuszeni do podjęcia takiego kroku, zwykle używane korki wina i ołowiu materiał masy ciała, których waga jest bardzo trudny do wyliczenia się.

Korzystanie muchy w połączeniu z Bombard pozwala złapać wiele ryb, nawet drapieżnych. Muchy, które naśladują owady, bardzo lubiłem sandacze i Berchet.

Ponieważ rybołówstwo kocha prawie każdy obywatel naszego kraju, chwytając go Bombardier będzie interesująca dla wielu.