814 Shares 7045 views

Echosondy Lowrance – najnowsza technologia w poszukiwaniu miejsc ryb

Lowrance firma elektroniczna jest znany na całym świecie. Jest zaangażowany w sonaru produkcji i innych urządzeń elektronicznych. Większość wędkarzy marzyć o tej akwizycji. Po tym wszystkim, echosondy Lowrance pomaga uzyskać dużą złapać każdym razem.

Historia firmy

firma Lowrance elektroniczny w 1957 roku w Joplin (Stany Zjednoczone). Właściciel firmy, Karl Lourens, był uważany za fanatycznego rybaka, który cały swój wolny czas poświęcony tym hobby. Nie jest zaskakujące, że zarówno jego syn uwielbiał łowić ryby. Byli to pierwszy w państwie płetwonurków. Obserwując ryby, zdali sobie sprawę, że ludzie potrzebują specjalnego urządzenia, które byłoby w stanie się uczyć i monitorować przepływ ryb. Kilka lat później, wymyślono go.

Pierwszy tranzystor był echosonda i mogą być wykorzystywane tylko nie rybakom, ale również wykorzystywane w żegludze. Urządzenie do uzyskania kompaktowy, wygodny i tani. Dlatego w 1957 roku bracia sprzedał około 2000 jednostek sonar.

Po rozpoczął swoją działalność z produkcją sonar, dziś Lowrance elektroniczny zajmuje się produkcją różnego sprzętu. Ta marynarka radio, radar, GPS i wykres plotery statku.

Lowrance Fishfinder: godność

Ponad 50% wszystkich amerykańskich rybaków posiadają sonar Lowrance do jego dyspozycji. I na rynku światowym, firma zajmuje wiodącą pozycję. Jaka jest tajemnica sukcesu?

 1. Skład sonar z „Lawrence” bardzo bogaty.
 2. Każdy ma możliwość wyboru dla siebie „w portfelu” urządzenia. Istnieją opcje i aż do 7000 rubli.
 3. Wykorzystywać je bardzo łatwy interfejs zrozumieć każdą rybaka.
 4. Wszystkie modele są sprzedawane na rynku rosyjskim, wsparcie języka rosyjskiego.
 5. W produkcji Lowrance jednostek sonarowych z wykorzystaniem najlepszych i nowoczesne elementy.
 6. Każda jednostka zawiera unikalny zestaw oprogramowania, za pomocą którego odbywa się przetwarzanie sygnału.

technologii

W celu dokonania echosondy Lowrance jak najlepiej, specjaliści firmy rozwijają swoje innowacyjne technologie. Wśród nich:

 • DSI dolny pokazuje najbardziej realistyczny. Nie fantazja nie ma potrzeby, aby odgadnąć, co jest wyświetlane na ekranie. Ryby wyświetlane bardzo dokładne, więc jest to niemożliwe do pominięcia.
 • Broadband Sounder, przez które staje się o wiele lepszą jakość obrazu, hałas zniknie. Technologia ta nie może stracić „komunikacja” z dołu nawet jeśli łódź porusza się z dużą prędkością.
 • HDI – technologia, która śledzi położenie przynęty i ryby znajduje się w obszarze bezpośrednio pod łodzią.
 • TrackBack – rybak pozwala przewijać do tyłu i obejrzeć nagranie sonaru.
 • Asp lub automatycznej regulacji sonaru w warunkach otoczenia. Urządzenie jest self-dostosować swoją pracę przy zmianie prędkości ruchu lub warunków wodnych, warunków pogodowych.
 • StructureScan – unikalny wynalazek firmy. Obecnie urządzenia te są nazywane skaner, ponieważ są one w stanie prawidłowo wyświetlany na dole, a raczej jego strukturę. W tym przypadku obraz posiada najwyższą jakość. Lowrance echosondy z tej technologii są dość drogie. Często cena rośnie do 100 000 rubli.

słynna seria

Istnieje wiele serii Lowrance sonaru. Najbardziej popularny i popularne na rynku są:

 1. Echosondy HDS serii – kilka samodzielnych modeli z kolorowych wyświetlaczy w różnych formatach. Zatem HDS 5 rozmiar jest 5 cali HDS 7 – 6,4 cala. Reszta jednostek mają duży rozmiar ekranu. Wszystkie wyposażone są w wysokiej jakości kartografii, a także unikalnych portów wysokiej prędkości transferu danych.
 2. Elite Series – są to urządzenia, które mają ekran o przekątnej 5 cali. Każdy Lowrance echosonda Elite jest wyposażony w doskonałą kartografii. I najnowszy model ma nawet DownScan technologię, która zapewnia dokładne wyświetlanie danych fotograficznych.
 3. serii LMS obejmuje wiele modeli. Wszystkie z nich posiadają wyświetlacz 3,5 cala lub więcej, a niektóre są nawet wyposażone w wewnętrzny sonaru.

Wszystkie sygnalizatory Lowrance – to wspaniałe urządzenia, które będą pomagać sobie powrotu rybaka z dużą połowu. Skuteczność tych urządzeń została doceniona przez miliony fanów wędkowania.