465 Shares 5334 views

Brondirovanie włosy. brondirovanie technologia.

Obecnie świat pięknem mody, naturalności i naturalności. Dlatego nowa technologia farbowanie włosów – brondirovanie mocno wziął swoje miejsce w świecie kobiecego piękna.

Co jest brondirovanie włosy

Brondirovanie włosy – technologia multi-kolor, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie i zdrowo. Innymi słowy, ta innowacyjna kolorystyka, która ma wpływ na naturalne loki. Ten farbowanie włosów może być zarówno długie włosy i krótki. Brondirovanie ciemne włosy ze względu na dobrze dobranych kolorów nici wizualnie zwiększenia objętości włosów. A także może być korzystne wyruszył kolor skóry, aby podkreślić wyrazistość oczu. Technika ta tworzy odmładzający wpływ na całość zarówno swój wygląd i nadaje włosom zdrowy wygląd.

Istnieje kilka opcji brondirovanie:

  1. Klasyczny – farbowanie włosów w trzech kolorach: korzenie stać się ciemniejszy odcień końcówek włosów są wyjaśnione. Mid-stonowanych w kolorze bazowym. Gładkie przejście odcieni wizualnie tworzy efekt naturalnych spalonych nici.
  2. Strefa: klasyczna wersja jest dodawany do ciemnego blasku kolor światła, lub farby opraw światła włosów w owalnej twarzy, lub zaledwie kilka aspektów w celu zapewnienia dodatkowego sygnału świetlnego.
  3. Efekt Ombre Kolor włosów – płynna gra kolorów z ciemnymi włosami bielone korzeni do końcówek.

Zasadniczo, farbowania kolor – czekolada, kawa, brązowy, jasnobrązowy, złote łuski z małymi elementami blondynką. Mogą być też inne kombinacje kolorów i odcieni, jak w „BROND” można uzyskać z dowolnego odcienia włosów. Brondirovanie może zrobić zarówno silne i zdrowe włosy i uszkodzony i malowane lub naturalne.

technologia brondirovanie

W brondirovanie technologii jest odpowiednio dobrane odcienie tuszu, między którymi różnica wynosi nie więcej niż trzy kolory. Bielone zamki muszą znajdować się więcej niż jeden centymetr od korzeni włosów, idealny na początek trzech centymetrów. Przy wyborze kolorów należy wziąć pod uwagę kolor oczu, włosów i odcienia skóry. Najbardziej harmonijnie wybrać podstawowe odcienie, które są zbliżone do naturalnego koloru.

Faza przygotowawcza w technologii brondirovanie włosy:

– jeśli włosy są ciemne, są one wyjaśnione na jaśniejszy odcień koloru,

– Jeżeli jasne włosy, a następnie są one zaciemnione kilka odcieni i dostosowane technikę „glazura”, a następnie barwiono tylko czubki loki,

– jeśli włosy mają naturalny jasnobrązowy kolor, jest ona traktowana jako podstawa.

Po oznaczeniu koloru podstawowego kosmyki włosów. Lepiej jest, jeśli nie są one malowane jednolicie (asymetrycznie), to wynik będzie bardziej naturalny kolor włosów. Do włosów była gruba, barwieniem potrzeby w celu wycofania z korzeni trzech centymetrów. Średnio na tym etapie, aby odcienie Przejścia były gładkie, farba nie trwa więcej niż 40 minut.

Technologia brondirovanie włosy są dość proste, ale w domu nie warto próbować zrobić sobie jak bez doświadczenia selekcji i barwienia farby specjalne diagramy inżynierskie, bardzo modna kolorystyka nie będzie działać. Re brondirovanie włosy zrobione półtora lub dwa miesiące. Aby rozwiązać ten uzyskany wynik, zaleca się, aby Biolaminirovanie włosy.

Przeciwwskazania do brondirovanie

Więc przeciwwskazania do takiego brondirovanie no, nie licząc indywidualnych nietolerancji składu farby. brondirovanie włosy, technologia będzie maskować podświetlanie błędów i kolorystykę, jak ta kombinacja nie będzie osiągnąć pożądany efekt – kolor gry. I nie jest to konieczne do wykonania tej procedury w kręcone włosy, lub narażone na fali chemicznej.