107 Shares 6787 views

Luksusowe oplot z nici 4


Piękne i zdrowe włosy młodej dziewczyny lub kobiety dojrzałej zawsze była przedmiotem szczególnej dumy i to spowodowało wiele zazdrosnych spojrzeń. Ponieważ aby być z dużej długości, zajmuje się nie tylko czasochłonne, ale także ogromną ilość cierpliwości, wytrwałości i chęci.

Długie włosy potrzebuje znacznie większej i stałej opieki niż krótki – wystarczy przemyć je jest coś warte! Ale z drugiej strony, gdy ulica jest piękną dziewczyną z grubym warkoczem ułożeniu wszystkich przechodniów zawrócić po nią. A jeśli jest to warkocz z 4 pasm do tej samej nietypowym kolorze, to jest niemożliwe, aby zapomnieć piękno tego od dłuższego czasu. I to zawsze, od niepamiętnych czasów.

Długie włosy – znak szlachty

W minionych wiekach, wspaniały szef włosy były uważane za symbol szlachetności krwi: z ludu takie swobody niedozwolone. Już od 16 wieku, długie włosy, można mieć wszystkie zainteresowane kobiety. Znak czystości i szlachetności młodej kobiety zaczęły rozważyć włosy, splecione w warkocz. A w każdym kraju miał swój własny, unikalny sposób tkania i tworzyć piękne fryzury. Mamy przetrwał tylko kilka sposobów układania włosów w warkocz. Ale oni każda kobieta młodsza, piękniejsza i jaśniejsze. Jednym z oryginalnych sposobów tkania jest uważana za oplot z nici 4, który podkreśla piękny kolor i grubość włosów. Splot to nie jest trudne, jeśli od początku do zrozumienia sortowania nici sekwencji.

sposoby tworzenia

Aby zacząć fryzura wyglądała elegancko i zadbana, dobrze trzeba umyć włosy i nie pozwolić im wyschnąć do końca, zaczynają splot warkocz z czterech pasm, dobrze czesanej i podzielono je na cztery równe części. Jeżeli pozostaną oni lekko wilgotne, nie będą one rozproszone i mylące.

Symbol kosmyki numerów pomogą w tkania tych ludzi, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w przygotowaniu takiej fryzury. Wierzymy loki w prawo i przejść do produkcji arcydzieło zwany warkocz z czterech pasm.

Curl umieścić na numer jeden na drugim, małym gospodarstwie do gęstości tkania. Trzeci zwijanie nałożony na pierwszy (górny) i czwarte roślin za pierwszym (i otrzymywany jest z dołu). Druga część wprowadzi blokadę na trzecim i czwartym przesunięcie blokady na sekundę. Warkocz warkocz mocno nie trzeba tracić piękny wzór tkania, więc po każdej stylizacji sudecka muszą stosować się już skończył pracę, potem warkocz 4 pasma będzie wyglądać imponująco i sprawnie.

Pierwsze liście nici na tej drugiej blokady, i trzecia część spada na czwartym, a ponadto pierwszy zamek umieszczone w trzecim częściowo, druga blokada pod trzecim. Z takim tkania prawo okazuje dużą kosę, a na lewo – pojedynczej nici w sposób ciągły. Skręcanie włosy w ten sposób do pewnej długości, można uzyskać pożądany efekt piękny i luksusowy włosy.

Niektóre dziewczyny wolą ozdobić inną wstążki warkocz prikolkami lub siatek, że oryginalny wygląd dla każdej fryzury. Ale, Xhosa, pleciony 4 nici, wizualnie daje znacznie większą objętość włosów, dzięki czemu główny piękno kobiety bardziej wyjątkowy.

Dla najlepszego efektu, można podzielić włosy z przedziałkiem pośrodku i warkocz dwa warkocze. Oni mogą zostawić spokojnie w dół na jej ramionach, i mogą być umieszczone wokół czubka głowy. Najbardziej oryginalny sposób, w jaki oplot z nici 4 wygląda elegancko – warkocz go naprzeciwko jednej świątyni do drugiej, a pozostałą długość kołka ze specjalnych kołków lub kołków w kilku rzędach umieszczonych jedna pod drugą. I można po prostu pozostawić włosy, które nie uczestniczyły w siatkę zebranych na pięknej gumy w koński ogon z jednej strony głowy. Ta fryzura jest nie tylko oryginalny, ale też podkreśla piękno i kruchość szyjki.