559 Shares 9515 views

Jak zmniejszyć wizualny i policzki z ćwiczeń?

Dla wielu ludzi Rosjanie charakteryzują się zaokrąglonymi i pulchne policzki. Dla niektórych wydaje się miły. Ale rzeczywisty właściciel tego typu osoby jest często uważana za jego ogromna wada. Ich największym marzeniem – aby pozbyć się go, aby policzki zapadnięte i wyciągnąć. Ponadto, tego typu osoby jest teraz w modzie. Dziś postaramy się wam powiedzieć, jakie są sposoby rozwiązania tego problemu.

Dieta i Fitness

Myśląc o tym, jak zmniejszyć policzki, najpierw spojrzeć na siebie obiektywnie. Może winić dodatkowy ciężar? Następnie trzeba diety, która ogranicza spożycie tłustych i słodkich pokarmów. Nie jeść słone, wędzone i pikantnych potraw. Zrezygnować z alkoholu i kawy. Ponadto, będzie można pomóc i codziennej aktywności fizycznej, dzięki którym można pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Angażować się w biegu rano. Jeśli kiedyś będzie trudno to zrobić, zacząć od spaceru szybkim krokiem. Jeśli są poważne i odpowiedzialne podejście rozwiązanie tego problemu, a następnie stopniowo tłuszcz z policzkami iść.

Masażu i hydroterapii

Jeśli obawiasz się, jak zmniejszyć policzek w twarz, spróbuj self-masaż. Wielu uważa, że jest on bardzo skutecznym narzędziem. Pożądane jest, aby zrobić więcej niż raz dziennie, a bardziej – im więcej, tym lepiej.

Pamiętaj dwa etapy – rozpoczyna ruch kołowy z kciukami na dolnej szczęce, stopniowo przechodząc do małżowiny. Następnie, policzki, czy raczej w dolnej jego części, Tapping ruchy masażu opuszkami palców.

Rano i wieczorem policzki rub wlewu różnych ziół – rumianku, glistnika, mięta, szałwia, krwawnik, wapna kwiat. Wlew cool, albo jeszcze lepiej – zrobić kostki lodu z niego. Przygotowanie to jest bardzo prosta łyżką (ka) z mieszanki ziół należy wlać do szklanki wrzącej wody zaparzenia pół godziny, po czym może odpływać. Jego użyteczne cechy są zachowane tylko trzy dni, więc nie bądź leniwy i regularnie przygotować nowy.

Jak zmniejszyć policzek? ćwiczenia

Policzki, w przeciwieństwie do innych części ciała, są łatwo narażone na ćwiczeniach na twarzy. Jest to bardzo proste, złożone i w krótkim czasie zobaczysz, że twoje policzki bardziej zaostrzone.

– dokręcić podbródek i policzki, usta i policzki nadmuchać powietrzem. Gdy są one całkowicie wypełnione, poczujesz napięcie. Na powietrzu w ciągu dziesięciu sekund opóźnienia, a następnie – wydechu. Ćwiczenie należy powtórzyć dziesięć razy.

– Zamknij oczy. Czy ruch warg, jakby chciał powiedzieć: „AUX” i „Uuuuf”. Powtórz dziesięć razy.

– Stań przed lustrem, swoimi wargami, po kilku sekundach, uśmiech tak szeroko, jak to możliwe. Zachować uśmiech pięć sekund, a następnie kilka razy marszczy nos. Powtórz dziesięć razy.

– Otwórz usta jakby wymawia litery „E” na kilka sekund rozwiązać ten przepis, a potem stopniowo przejść do litery „O”. Ćwiczenie jest wykonywane przez dziesięć minut.

chirurgia plastyczna

Kwestia, jak zmniejszyć policzki są zainteresowane nie tylko bardzo młode dziewczyny. Kobiety są bardziej dojrzałe, też są świadomi istnienia takich problemów. Jednakże, często uciekają się do bardziej drastycznych środków – szukać pomocy chirurgów plastycznych. Może gdyby byli świadomi, jak zmniejszyć policzek w inny sposób, to oni z nich korzystać.

chirurgia plastyczna zmniejszyć policzki nie wymagają silnej operacji, więc powszechnie stosowane miejscowo znieczulający. Są dwa rodzaje – liposukcja i usuwanie grudek tłuszczu.

policzkową pad tłuszczu

Więc to nazywa ssanie pad. Bryły są nagromadzenie tłuszczu w żucia i twarzy mięśni twarzy. Ta warstwa umożliwia ruch mięśni. Policzkową tłuszczu pad ma swoją nazwę na cześć lekarza z Francji, pierwszy ogłosił swoje istnienie. Są wszyscy, ale w różnym stopniu. Ktoś są ledwo zauważalne, podczas gdy w innych są tak masywne, że osoba wydaje się zbyt okrągłe i duże. Taka operacja w celu usunięcia części tych brył można osiągnąć idealny owal twarzy, a pozostałe mięśnie twarzy nie są naruszone.

Liposukcja

Operacja ta ma na celu usunięcie nadmiaru tłuszczu, która znajduje się pod skórą, przez jej odsysanie. Podczas jego stosowania bardzo cienkie narzędzie chirurgiczne, których średnica jest mniejsza niż dwa milimetry. Zagłębianie się maleńkie nacięcia pod brodą i za uszami. Ślady jego wprowadzenia pozostanie minimalny i bardzo szybko wchłania.

Jak optycznie zmniejszyć policzek?

Sflaczałe lub opuchnięte policzki zepsuć kształt twarzy. Człowiek patrzy zmęczony i niezdrowe. Problem ten może być rozwiązany przez tych, którzy wiedzą, jak wizualnie zmniejszyć policzek. To wystarczy, aby umiejętnie stosować makijaż i wybrać odpowiednie środki pielęgnacji skóry.

Potrzebne będą:

– Krem do podnoszenia;

– odcień kremowy (światła i ciemności);

– podstawa do makijażu ;

– proszek poluproznachnaya (korzystnie kruchy);

– jasnobrązowy proszek;

– Róż ciemności;

– cień ciemności;

– Szczotka do proszku i rumieniec;

– objętość tuszu do rzęs;

– Eyeliner.

Oczyścić twarz miękką tonikiem. Następnie nałożyć bardzo cienką warstwę kremu dni podnoszenia. Napęd na skórze palców – trzeba delikatny masaż, a na dodatek, gdyż krem łatwo wnika w skórę.

Do tonerów naturalnie i płynnie łączą się ze skórą, stosować ją odpowiednią bazę – maty lub podświetlone. Należy wybrać w zależności od rodzaju i koloru skóry. Jest idealny ukrywanie wad i nie będzie proszek i fundamentem, aby ukryć się w porach. Wysokiej jakości podkład zapewnia natychmiastowy efekt gładkiej i zadbana osoba.

Udane połączenie jasnych i ciemnych odcieni kremów zmniejszyć policzek. Na środku twarzy, stosuje się lżejsze narzędzie i świątynie i policzki pokryć cienką warstwą kremu, który jest ciemniejszy odcień. Zakup kremu, żelu lub olejów musów-free – spuchnięte lub opadające policzki przeciwwskazane połysk. Więcej niż właśnie dla Ciebie nie jest bardzo gęsty tekstury w fundamencie, najlepiej z efektem aksamitnej.

Szeroki i miękki pędzel do stosowania proszku tan pasek od skroni do brody. Ciemny rumieniec stosowane pod kości policzkowej i zacienione w formie przecinkami. Podkreślać oczy ciemnymi cieniami i brwi – eyeliner.

Monochromatycznych ciemny makijaż będzie zwiększyć swoje oczy i doskonale podkreśli kości policzkowe – osoba pojawi się więcej chudy i dopasowanie. Dzisiaj mówimy ci jak zmniejszyć policzkach różne sposoby. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą przydatne.