493 Shares 6279 views

Kaniony Psakho rzek i fotowycieczka

Psakho kaniony rzeki – naturalny kompleks niezrównane piękno, które jest na pewno warto odwiedzić, jeśli jesteś na wakacjach w mieście Soczi, albo gdzieś w pobliżu. Oprócz kaniony, kompleks ma coś zaskoczy turystów. Odwiedzając to wspaniałe miejsce, można zobaczyć malowniczą dolinę bystrobeguschey górskich rzek, wodospady, dziewiczych lasów natura bukszpanu, ziemnych tektonicznych i krasowych jaskiń. W tych jaskiniach, między innymi, dawno temu nasi przodkowie skulony.


Kaniony Psakho River Canyon mokro

Wet Canyon Psakho dość długi i szeroki. Jego szerokość może wynosić nawet do dziesięciu metrów. Skaliste klify, inspirując turyści strach, zarośnięte bukszpan. Jeśli pójdziesz w dół rzeki, można zobaczyć bardzo piękne kanały krasowe, wanną i małe wodospady. Również zadziwia turystów groty fantastyczne piękno. banki kanionu są zbudowane z ogromnych wapiennych formacji, która zawsze zaskoczą gości tego miejsca. Gęsta i bujna roślinność subtropikalnych lasów uzupełnia dotychczas niewidzialny obraz.

Przejdź na mokro kanion

Kaniony Psakho River – jest nietknięte ręką ludzką naturę, więc ruch na nich nie zawsze jest łatwe.

Na przykład, w wilgotnej różnicy wysokości kanion pomiędzy jego początkiem i końcem jest całkiem namacalna. Przejść przez kanion – to znaczy pokonać dziesiątki kamiennych półkach. Niektóre z nich będą skakać, aby przejść w dół na specjalnej liny (czasami bezpośrednio w wodzie) konieczne. Tak, wiele ekstremalnych wrażeń mogą dać turystycznej Wet Canyon Psakho River. Wycieczki są tu bardzo popularne. Niektóre bardzo skrajne turyści uczynić wędrówkę przez kanion bezpośrednio nad rzeką, prolamyvayas przez stosy kłód, wspinaczka na ostre kamienie. Jeśli jesteś zwolennikiem spokojny, ale w tym samym czasie i rozrywki, po prostu iść w górę kanionu na brzegu rzeki. Oczywiście, taka piękna, zarówno wewnątrz półkę, nie będzie widać, ale nadal będą zadowoleni.

Spacer wzdłuż wybrzeża wzdłuż Wet Canyon

Kanion rzeki Psakho którego zdjęcie zdobi ten artykuł, oferuje gościom spokojny spacer wzdłuż plaży. Na prawym wysokim brzegu Psakho może chodzić w tym starożytnym bukszpan lasu. Gałęzie i pnie drzew porośniętych mchem, dlatego wydaje się, że spacer nie jest w Rosji i w jakimś obcym lesie. Wygląda to bardzo piękne! Promienie słoneczne nie mogły przedostać się przez grubą okapem koron wspaniałe bukszpan. W półmroku chodzić po miękkim dywanie w lesie, podziwiając pnie, zwalone drzewa, – co może być bardziej romantyczny? Tak więc, idąc i patrząc w lokalnej piękności, można dotrzeć do strumienia Kamenský – to jest około dwóch kilometrów. Jest to lewy dopływ Psakho. Ścieżka jest podzielona na dwie części: jeśli pójdziesz w prawo, dojdziesz do polany z krzesła i stoły wykonane z kamienia, i mały wodospad z szmaragdowej wody. Skręcając w prawo, dojdziesz do drogi prowadzącej do krzewów bukszpanu. Po półgodzinie poza malowniczej łąki z wypasu krów. Skręć w lewo – a teraz twoje oczy pojawiły się słynne tektoniczne usterek. Jest to słynny kanion Psakho rzeki. Adler – miasto, które mogą zaoferować rozmaite wycieczki i rozrywki, ale jest to miejsce, gdzie powinien odwiedzić koniecznością!

Dry River Canyon Psakho

Dry Canyon ma swoją nazwę ze względu na fakt, że na dnie tego nie przecieka, nie rzekę. Znajduje się powyżej kanału Psakho, pół godziny spacerem. A mimo to jest bardzo ekscytujące, nawet fascynujące miejsce. Chociaż tutaj, nie zatrzymują się zastanawiać, co może stworzyć Matkę Naturę. Ściany kanionu są strome, że nie bez specjalnego sprzętu na nich lepiej jest próbować wspinać. W najwęższej części kanionu, prawie scalić, pozostawiając tylko głową nad wąskim pasem światła. Lush Kolchidy bluszcz wspinaczka całej ścianie, rozrzedza wyciszanie kamień. Nawiasem mówiąc, kaniony rzeczne Psakho dawna wybrane przez sportowców i miłośników wspinaczki, często są ludzie, z wyposażeniem, ślady zawiasów. Dry Canyon stała się obecnie przedmiotem Soczi Park, więc turyści płacą pieniądze przed wystarczy wspiąć się po stromych kamiennych ścian.

Kaniony Psakho rzeka: dostać się łatwo!

Psakho jest lewym dopływem rzeki Kudepsta. Ogólnie jego długość wynosi około 11 km i kaniony o długości 1,5 km. Aby dojść do lokalnych atrakcji na prywatnych pojazdów będzie łatwe i wygodne. Konieczne jest, aby przejść na drodze prowadzącej z lotniska do Krasnej Polany. Widząc na przełomie drogi do wsi Galitsina, skręcić w lewo. Droga prowadzi do jaskini Ashhtyrskoy. Wypierać według znaku i jechać przez dziesięć kilometrów. Zdasz wsi Kozak szerokie, Galitsina. Gdy do dwóch kilometrów od Lasu będą kontynuowane do wsi, widać znak „Canyon Psakho”. Skręć w lewo i dostać ponad trzech kilometrów. Nie będzie ford całej Psakho rzeki. Nieco dalej po lewej stronie drogi umieszczone piknik z kawiarni i restauracji. Tu widać wejście do kanionu z Psakho rzeki i sprzedaży biletów w Soczi Park.

Czy to możliwe, aby dostać się do kanionu bez transportu osobistego?

Wielu turystów przyciąga magnes samego Psakho kanion rzeki. Jak dostać się do tego fantastycznego miejsca bez osobistego pojazdu? Sprawiają, że nie jest tak trudne. W Adler musi wsiąść do autobusu № 131. Wyjście stop „grzejnik-2”. Od tego momentu, zejść do rzeki Psakho. Po pierwsze, twoja droga będzie przechodzić przez wygodnej asfaltowej drogi, a następnie drogą gruntową mniej wygodny. Cała droga trwa około 30 minut. Przewodnik, aby służyć ośrodka wypoczynkowego, w którym będziesz mieć pewność, aby przejść. Pobyt w pobliżu linii wysokiego napięcia – pojawi się przejście na drugą stronę rzeki, częścią kawiarni i wejście do samego kanionu. Kontynuować ścieżkę wzdłuż rzeki. Przyjrzyj się uważnie naprzód. Tak szybko, jak widać szorstkie miejsca, przejdź na drugą stronę.

Trekking – zwiedzanie kanionu

Jeśli lubisz przygody, charakter i prowadzić aktywny tryb życia, to koniecznie musisz spróbować trekking – objazd Psakho rzeki. widać kamienne kaniony i Kolchidy las. Indywidualne przewodnik opowie o geografii procesów obszar, górskie-budowlanych. Wet Canyon – najbardziej północne subtropiki Ziemi. Byłbyś zaskoczony różnorodność flory: paproci, pierwiosnków, schowek, drzew tropikalnych pnączy – wszystko to ma wpływ na oczy mieszkaniec miasta. Po wizycie normalne usterki Suhoy kanion wycieczka trasą prowadzi do jaskini Bell, gdzie duża liczba nietoperzy mieszka. A następnie wizyta w kanionie rzeki Kudepsta z jej zatoczek kąpielowych. W drodze powrotnej, turysta może podziwiać panoramę Góry Gagryjskie.