734 Shares 8555 views

Jeśli nie ma miejsce kraj: Uprawa pomidorów w otwartym terenie na balkonie zastąpić platnatsiey

Jeśli masz nieruchomość lub domu we wsi, to prawdopodobnie co roku organizować uprawę pomidorów w otwartym polu lub w szklarni. Ale co z tymi, którzy nie mają możliwości, aby zasadzić łóżka? To bardzo proste, należy je regularnie balkon. Oczywiście, ogromny ogród roślin nie działa, ale coś, że wszystko to możliwe. Na przykład pomidory. Okazuje się, że uprawa pomidorów w otwartym polu i szklarnie – nie jest najnowsze metody. Balkon – idealny dla tych, którzy zamiast sezonie letnim siedzieć w mieszkaniu.

Tak więc, od czego zacząć uprawy pomidorów w domu? Najpierw musimy przygotować nasiona do sadzenia sadzonek (aby rozpocząć prace powinny być pod koniec lutego, początku marca). Aby to zrobić, muszą być złożone w tkaninę, można użyć gazy zwilżyć wodą i zawinięte w plastikowej torbie. Nasiona pakowane więc należy umieścić w ciepłym miejscu, takim jak bateria. Tkanina powinna być mokra cały czas, więc będzie musiał okresowo posypać wody. Taka metoda siewu pozwala uzyskać pędy w ciągu dwóch-trzech dni.

Następnie trzeba sadzić nasiona. Do sadzenia nasion można stosować doniczki, kubki, a nawet zwykłych puszek. Gleba nadaje się do sadzenia kwiatów zakupu lub uniwersalne. W każdym pojemniku znajduje się na jednym z kiełkującego nasienia, która jest układana w ziemi na głębokości nie większej niż 3 mm. Pojemniki z nasionami są pokryte szkłem lub obręczach filmu, a następnie umieścić w ciepłym miejscu. Kiedy nasiona kiełkują, film lub szkła do usunięcia, a rośliny same umieścić bliżej do światła. Idealnym rozwiązaniem byłoby, oczywiście, parapet. Dalsza pielęgnacja sadzonki pomidorów przychodzi do nawadniania i stosowania nawozów mineralnych.

Uprawa pomidorów w otwartym polu zaczyna się gdzieś w połowie maja. Jednocześnie powinno być przeniesione do bardziej przestronnego pojemności i tych roślin, które żyją na balkonie. Przeszczepy pomidor może być przeprowadzone w dużych donicach lub plastikowych wiadrach. W najnowszym dzień musi być starannie wykonane kilka otworów do odprowadzania wody. Pomidory muszą być przeszczepione ostrożnie, oszczędzając jak najwięcej z ich systemu korzeniowego. W każdej doniczce posadzono wiadra lub jedną roślinę, która jest z pewnością być wylana.

Przychodzi taki moment, kiedy pomidory wydaje się być już możliwe do wykupienia na balkon. Pogoda na zewnątrz stajni, słońce świeci dobrze, a na balkonie upału jak w szklarni. To tylko z usunięciem roślin nie powinniśmy się spieszyć. Po posadzeniu, trzeba poczekać kilka dni, aż pomidory są dobrze zakorzenione. Po tym można bezpiecznie stanąć na balkonie. Rośliny otrzymują więcej światła i nie ciągnąć na jego brak, wiadra i garnki należy umieścić na stołku, stołu czy też innych podporach. Ponieważ wiosna noc jest nadal dość zimno, pomidory o tej porze dnia, jeszcze trzeba zrobić miejsce.

Uprawa pomidorów w otwartym polu i szklarni, nie bez procedury, takie jak wiązanie. Warunki balkonowe bez niego nie może zrobić to samo. Należy to zrobić, aby nie złamać gałęzie, które wkrótce zostaną pokryte małymi, wzrost pomidorów wielkości. Uprawa pomidorów na balkonie eliminuje proces, takich jak sztuczne zapylanie kwiatów, jak pomidory – Self-zapylania roślin.

Pomidory, jak rosną przyniesie pędy boczne, zwane pasierbów. Że nie był wyższy plon, konieczne jest, aby pozostawić jedną pasierba, który jest nie mniej niż siedem arkuszu. Pozostała zostać usunięte. Doświadczeni hodowcy polecić z jednej łodygi, pozostawiając nie więcej niż cztery belki jajniki i przyciąć koronę.

Cóż, teraz na pewno, wiele byli przekonani, że uprawy pomidorów na balkonie – nie takie trudne zadanie. Ale żniwa, z umiejętnym i właściwej pielęgnacji, można zebrać bardzo duże!