425 Shares 4321 views

Melony w szklarniach: Prawidłowa uprawa

Watermelon – roślina światło i cień kochający. W związku z tym rośnie ich w szklarni jest więcej niż odpowiedni. Metoda ta może być dopuszczalne zarówno w centralnej Rosji i na Syberii. Arbuzy w szklarni, jak i na otwartej przestrzeni, to najlepiej się rozwijać metody sadzonki sadzenia. Jest to najbardziej akceptowalne rozwiązanie. Fakt, że w maju, w nocy temperatura może nie być wystarczające dla dobrego wzrostu tej kultury nawet w szklarni.

Sadzonki posadzone około miesiąc przed przystąpieniem do ziemi, nie później niż 1-2 maja. Zalewania gleby pod nią składa się z jednego kawałka ziemi w ogrodzie i trzech części próchnicy. Sadząc nasion arbuza leżał na boku. Ułatwi to kiełkowanie liści liścieni. Zakopać je w ziemi na 3 cm. Podczas opieki nad sadzonkami należy wziąć pod uwagę, że brak ekspozycji na światło doprowadzi do jego silne rozciąganie.

Sadzenie arbuza w szklarni można zrobić obok innych upraw – pomidorów, papryki, ogórków, etc. Wiosna kwiat łóżko trzeba kopać i nawozić nawozem. Najbardziej nadaje się do uprawy tej kultury są uważane za glebach piaszczystych. Na glinie, aby uzyskać dobre plony nie będą działać. Pod krzewami kopać studnie. Sadząc należy dbać o to, że korzenie arbuza nie jest w bezpośrednim kontakcie z obornikiem.

Melony szklarnie są często zainfekowane przędziorki. Przy pierwszych oznakach jego wygląd rośliny muszą być traktowane z odpowiednim lekiem. Dobrze nadaje się do tego celu i wspólnej popiołów paleniskowych. Żniwa w szklarni zależy przede wszystkim od tego, jak dobrze będzie wybranych odmian arbuza. Najlepiej jest wybrać wczesnego dojrzewania roślin.

Arbuz w szklarniach jako dowolny melony bez obawy suszenia, ale zupełnie nie tolerują nadmiaru wody. Dlatego konieczne jest, aby zwrócić uwagę na tak ważnej postaci jak wilgotność. Idealnie, to nie powinien być wyższy niż 60%. Z dramatycznym spadkiem temperatury powietrza na zewnątrz jest wymagane, aby ukryć sadzonki.

Powstawanie arbuza w szklarni, będzie się szybciej, jeśli instalacja nie jest to woda z czystej wody, i stosowanie roztworu nawozów azotowych. To musi być ciepły. Należy to zrobić ostrożnie, tak aby nie spaść na liściach i łodygach. Po dziesięciu dniach wzrostu w szklarni będzie musiał związać się w krzakach. To ma wielkie znaczenie i taką procedurę jako formowania roślin. Pędy te, które pojawiają się jajnik, szczypać, pozostawiając owoce nie więcej niż dwoma liśćmi.

Głównym etapem zbierania plonów melona można nazwać wiązana owoce. Owoce są umieszczane w siatce i zawieszono w niewielkiej odległości od ziemi. Należy to zrobić po osiągnięciu wielkości jabłka. Melony w szklarniach, a także w otwartym polu, jest usuwany z ula tylko wtedy, gdy charakterystyczny dźwięk, gdy pojawi się na gwintowany płodu.

Temat do wszystkich powyższych zaleceń będzie łatwo dostać wielkie zbiory tej uprawy w szklarni, dywersyfikuje smaczne i zdrowe owoce. Uprawa tej rośliny – to jest proste, ale wymaga odpowiedzialnego podejścia. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że sama cieplarnianych nie mogą być zasłonięte przez drzewa i budynki, ponieważ arbuz wymaga dużej ilości światła w formacji.